Sponsor Reklam

Kamil Koç personel alımı iş ilanları

Ülkemizin en eski insan taşıma firması olan Kamil Koç sürekli kendini geliştirerek çağa ayak uydurup müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir. Ülkemizin adeta taşımacılık sembolü haline gelen Kamil Koç personel alımı iş ilanları sayesinde sizlerden kariyerli bir firmada para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz Kamil Koç taşımacılıkta en iyi hizmeti vermek için sürekli kendini geliştirmiş en mükemmel personelleri bünyesine dahil etmek için seçici davranmıştır. Seyahat rehberliği dahil araç kiralama, şehir içi personel taşıma, uluslararası insan taşıma konularında bir numaradır. Üst standartlarda yıllardan beri hizmet üretme anlayışı ile çalışan Kamil Koç firması, neredeyse cumhuriyetimizle yaşıttır.

1926 yılında taşımacılık işine başlayıp günümüze kadar işini başarıyla sürdüren Türkiye'mizin gurur kaynağı firmalarından biridir. Siz de bu önemli nakliye firmasında yer almak çalışanlarından biri olmak istiyorsanız farklı pozisyonlar için ihtiyaç duyulan elemanlar arasına girebilirsiniz. Kamil Koç eleman alımı iş ilanı fırsatını değerlendirmek isteyenlerin internette sürekli personel alımı ile ilgili ilanlarını rahatça görüp müracaat edeceğini söyleyebiliriz.

Kamil Koç eleman ihtiyacı bulunan iller

Özellikle İstanbul ilimizde oldukça fazla personel alımı yapılacaktır. Ayrıca Adana, Bursa, Ankara, Amasya ve diğer iller içinde bünyesinde çalıştırmak amacıyla personel alımı gerçekleştirecektir. Kamil Koç personel alımı iş ilanları pozisyonları olarak açık bulunan bölümler şunlardır.

bilet satış görevlisi

çağrı merkezi görevlisi

yolcu ilişkileri

kabin servisi memuru

pozisyonları için sürekli ihtiyaç olduğundan bu ihtiyaçların giderilmesi amacıyla kendine güvenen gençleri Kamil Koç firmasının dahil etmek istemektedir. Sürekli kendini geliştiren filoya yeni otobüsler daireden firma doğal olarak yeni eleman yeni personel ihtiyacı için işe alım ilanları düzenlemektedir. Sizler de kendinize güveniyorsanız ve çalışmak istiyorsanız bu ayrıcalıklı firmada çalışmanın tavsiye ederiz.

Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Ayrıntılı bilgileri öğrenmek amacıyla Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numaralarını arayabilirsiniz. Kamil Koç müşteri hizmetleri 24 saat size gerekli bilgilendirmeyi yapmak için beklemektedir. 444 0 562 numaralı telefonları arayarak hangi ilde, hangi pozisyon ihtiyar olduğunu sorabilirsiniz ve kendinize Bu arada çalışma fırsatı verebilirsiniz. Kamil Koç otobüslerinde çalışabileceğiniz gibi terminallerde de size uygun pozisyonlarda görev alabilirsiniz.

Kamil Koç müşteri hizmetleri telefon numaraKamil Koç firması teknolojiye uygun hareket etmektedir. Araçlarında teknolojiye uygun otobüsler ve koltuklar, multimedya hizmet vermektedir. Online bilet rezervasyon işlemleri yapılmaktadır. Araçlarda kablosuz internet fırsatı sunulmaktadır. Otobüslerde Lig TV özelliği bulunmaktadır. Ayrıca Yolcum Nerede uygulaması sayesinde otobüslerin hangi yollarda bulunduğunu rahatlıkla gözlemleyebilirsiniz. Siz de böyle ayrıcalıklı bir firmada çalışmak iyi para kazanmak istiyorsanız Kamil Koç personel alım iş ilanlarını iyice araştırmanızı tavsiye ederiz. Bunun için firmanın web sitesine girerek kariyer bölümündeki açık pozisyonları görebilirsiniz. Sürekli takip ettiğinizde sizler de kendinize uygun bir iş mutlaka bulacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Yorum

  1. ferhat çimen

    2015 firmanizda dört ay şoförlük yaptım bazı elemanlarınızdan dolayı işi bırakmya zorlandim tekrar firmanizda çalışmak istiyorum 05447232676

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir