Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Kadınların Kendi Başına Yapabileceği Ek İşler
Sponsor Reklam

Kadınların Kendi Başına Yapabileceği Ek İşler

Kadınların evde yapabileceği ek işler

Ekonomik özgürlüğünü elde etmek amacıyla para ihtiyacını gidermek için kadınların evde kendi başlarına yapabileceği ek işler bulunmaktadır. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen bayanların evden yapılabilecek ek işler neler olduğunu kısaca anlatacağız. Aslında bu yapılacak olan işler gerçek anlamda iş bile denilmez. Çünkü bayanların evde yorulmadan zahmetsizce para kazanma fırsatı paraya dönen işler olarak düşünülmelidir.

Online iş fikirleri

Bayanların evden online olarak yapabileceği iş imkanları sürekli olarak çoğalmaktadır kendimizi belli bir konuda gelişmiş olarak görüyorsanız, o konuyla ilgili ilk iş fırsatlarını araştırmanızı tavsiye ederiz. Örneğin evde blog yazarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendimize ait blog ile internette içerik editörlüğü işini öğrenebilirsiniz. Oldukça karlı bir iş kolu olan içerik editörlüğü en çok para kazandıran ve anında nakit sıkıntısına çözüm bulmak amacıyla tercih edilecek bayanların yapabileceği ek işler arasındadır. Çünkü web sitelerine her türlü içerik ihtiyacı bulunmaktadır. Siz de kendinizi gelişmiş olarak gördüğünüz alanda yazabilirsiniz.

[caption id="attachment_1434" align="alignleft" width="300"]Bayanlara iş ilanı Bayanlara iş ilanı[/caption]

Reklam satış yapma fırsatı

Uzaktan satışından gelir elde etmek bayanların ek iş fırsatları olarak değerlendireceği blog yazarlığı sayesinde ziyaretçi sayımız arttıkça size özel reklam teklifleri gelecektir. Böylece Siz de reklam tekliflerini değerlendirip reklam satışları ile para kazanma imkanınız yakalarsanız. Blog sitenize her türlü bilgi paylaşabilirsiniz. Bayanlara iş ilanı araştırılmalıdır.

Girişimci annelik modeli

Anne evde boş zamanlarını değerlendirmek için farklı ek iş fikirlerini değerlendirmelidir. Örneğin kendi ürettiği ürünleri pazarlayabilir, evde çocuk bakıcılığı yapabilir, evde yapılan ek iş fırsatlarını değerlendirebilir. Bunun için bayanlara kolayca yapılabilecek olan etkili iş imkânlarından bazıları davetiye katlama işi, kına paketleme işi, kalem montajı işi, çengelli iğne paketleme işi, toplu iğne paketleme işi gibi basitçe evden bayanların yapabileceği ek işleri değerlendirebilir.

Hobi yaparak para kazanma

Bayanlar evde boş duramaz. Boş durursa dizilere abone olur ve tembelleşir. Biz böyle yapanların sonunun çok iyi olmayacağını hatırlatalım. Eğer sadece eşiniz çalışıyorsa ve siz de evde boş zamanlarımızı dizi izleyerek geçiriyorsanız ya da kadın programlarını takip ediyorsanız o zaman elbette geçinmekte zorlanırsınız. Çünkü Türkiye şartlarında bir kişinin çalışmasıyla aile geçindirmek hiç mantıklı değil. Bayanlara iş ilanı araştırılmalıdır

Siz de hobi amacıyla yaptığımız işleri satarak para kazanabilirsiniz. Örneğin evinizde fotoğraf albümü yapabilirsiniz, takı tasarım işleri yapabilirsiniz, evde yemek yapıp satabilirsiniz, evden makale yazarlığı yapabilirsiniz, evde çocuk bakıcılığı yapabilirsiniz, gelinlik süsleme işi yapabilirsiniz. Aklınıza gelmedik evde yapılacak ek iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

Bir Yorum

  1. Evde her isi yapabilrim el becerisi gerektiren.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir