Sponsor Reklam

İstanbul’da evde iş imkanları

İstanbulda evde iş imkanı

Bugün sizlere Türkiye'nin en büyük megakenti İstanbu'da çalışarak ek gelir elde etmek düşüncesinde olanlara İstanbul'da evde iş imkanları konularını işleyeceğiz. Herkes farklı hesap peşinde olunca bazen işler tutmaz ve İstanbul'da evlere iş veren firmalar araştırılır. Evde para kazanma olarak aile bütçesine destek olma düşüncesi hakim olur. İstanbul evde iş ilanları açısından oldukça zengin bir şehirdir. Evde iş yapmak, para kazanmak isteyenlere cömert davranan bu şehir herkese göre bir gelir sunmaktadır. 2016 yılı için en çok ilgi gören ek işler arasında evde yapılan işler arasında paketleme işleri, ambalajlama işleri, kutulama işleri birinci sırayı almaktadır. Bunları evlere havale eden firmalar evde iş imkanı sunmaktadır.

İstanbul evde iş imkanı

15 milyonluk bir şehir hem çalışan açısından, hem işveren açısından, hem de fırsatı değerlendirmek ailesine katkı sağlamak kartlarını ödemek borçlarını gidermek için fırsat arayanlar açısından oldukça zengindir. Sizler de evlere ek iş veren firmalar ile anlaşarak kendimize uygun bir iş alıp evde boş zamanlarınızda yapabilirsiniz. Firmaların çoğu fason üretim yaptığı için belli dönemler içinde aldıkları işleri yetiştirmek zorundadır. Bu sebeple evlere iş veriyorlar ve evde bu fırsatların değerlendirilmesini isteyen kişilere de olanak tanımaktadırlar. Özellikle öğrenciler, emekliler, ev hanımları ya da iş bulamayan işsiz kişiler evde çalışarak gelirini artırabiliyor. Günde 4-5 saat çalışarak ayda 1000 liradan fazla para kazanma fırsatı, İstanbul evde iş imkanı ile yakalanabiliyor. [caption id="attachment_708" align="alignleft" width="300"]İstanbul Ek İş İlanları İstanbul Ek İş İlanları[/caption] İstanbul'da evlere iş veren firmalar herkes kendi yetenekleri doğrultusunda yapabileceği işleri öğrenebilir. Bunun için İstanbul'da evlere iş veren firmalar sizinle iletişime geçmesi gerekir. Siz beğendiğiniz işi alın verilen süre içerisinde teslim edin. Böylece ayda 2000 liraya yakın para kazanma fırsatı yakalayın. Firmalarda elbette evlere iş verirken maliyeti düşürme çabasındadırlar. Çünkü iş yerinde eleman çalıştırdıkları zaman bu elemanlara ödenen sigorta parası, yol parası, yemek parası verdiler. Toplandığı zaman büyük bir yekün teşkil etmektedir. Bütün bu giderleri yarı yarıya azaltmak için İstanbul evlere iş imkanı sunmaktadır. Sizler de firmalarla karşılıklı sözleşme yaparak evdeki kişi sayısına göre gelirinizi belirleyebilirsiniz.

İstanbul evlere iş veren firmalar

Eğer İstanbul'da yaşıyorsanız paraya ihtiyacınız varsa ki paraya ihtiyacı olmayan insan çok azdır. Son zamanlarda para harcama lüksü giderek artmıştır. O zaman sizler de mutlaka evde ek iş yapmak isteyeceksiniz. İstanbul evlere iş veren firmalar sizlere evde iş vermesini istiyorsanız konu altına iletişim bilgilerinizi bırakmanız gerekir. Biraz da kendinizden bahsederseniz teklif almak için daha öncelikli olabilirsiniz. Adınızı, soyadınızı, yaşadığınız yerdeki çalışacak kişi sayısı gibi eğitim durumunuzu biraz güzelce anlatırsanız sizlere iş teklifi yapılacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

5 yorumlar

  1. Evli lise mezunuyum. 24 yaşında komsumla birlikte nikah sekeri kına paketleme gibi iş yapmak istiyoruz. Elimiz yatkın.

  2. 14 yıldır araç kullanıyorum, daha öncede toka imal çalışmıştım, bir sürü eleman bulup onlara işverdim ve iş topladım. aylık ödemelerini yaptım.lise mezunuyum,33 yaşındayım çok aktif ve becerikliyimdir. Boş durmayı sevmiyorum o yüzden acil işe ihtiyacım var

  3. Ev hanimiyim uc kisiyiz isterseniz ekipte kurarim nikah sekeri isi istiyorum Ankarada yasiyorum tesekurler

  4. 33yaşında evli 1 çocuk annesiyim. Evde 2 kişi iş yapabiliriz. El yeteneğim çok iyi Lise mezunuyum. Kağıthane/Hamidiyede oturuyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir