Sponsor Reklam

İş Bankası Memur Personel Alım İlanı

Türkiye İş Bankası memur alım ilanı

Ülkemizin köklü geçmişi bulunan bankalarından biri olan İş Bankası memur personel alımı yapacak. Siz de bu önemli kurumda önemli bir kariyer fırsatı yakalama düşünceniz varsa bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekmektedir. Kurum alacağı memurları İstanbul ilinde istihdam edilecektir. Dolayısıyla lana başvurması gerekenler İstanbul ilinde ikamet etmesi gerekmektedir. İş Bankası personeli olmak için başvuruda bulunma düşüncesinde olanların doğal olarak üniversitelerin fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmaları şarttır.

Sizler de Türkiye İş Bankası memur alımı ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için sizlere derlediğimiz şartları okumanızda fayda var.

[caption id="attachment_622" align="alignleft" width="300"]Türkiye İş Bankası Personel Alımı Türkiye İş Bankası Personel Alımı[/caption]

İş Bankası memuru olmak için aranan şartlar

  • Başvuru tarihinde İstanbul ilinde ikamet ettiğini belgelemek
  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • 5 Aralık Tarihi itibari ile 1989 yılı ve sonrasında doğmuş olmak
  • İş Bankası tarafından önceki sınavlarda başarısız olmamak
  • Herhangi bir suç sebebiyle Hüküm giymiş olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Yükseköğretim kurumlarının 4 yıllık eğitim veren uluslararası ticaret uluslararası ilişkiler, Sigortacılık, sermaye piyasası, matematik, maliye, muhasebe, kamu yönetimi, istatistik, iktisat, işletme, hukuk, Finans, ekonomi, halkla ilişkiler, bankacılık, aktüerya ya da ekonometri bölümlerden birini bitirmiş olmak

 şart olarak aranmaktadır.

Türkiye İş Bankası memur personel alımı için yapılacak olan sınav ihtiyaç olunan kadroları doldurmak için gerçekleştirecektir. Sınavda başarılı olan adaylar kurumda çalışmak verilecektir. Ancak öncesinde verilecek olan sınavda başvuru şartlarını taşımak gerekmektedir.

Başvurular sistem tarafından tanımlanacak şartları taşımayanlar otomatikman sınava alınmayacaktır. İş Bankası memur personel alım sınav sonucunda kurumun açık kadroları için başarılı olanlar göreve başlatılacak ve önemli bir kurumda kariyer yapma fırsatı yakalayacaktır.

İş Bankası memur personel alımı ne zaman

İş Bankası memur personel alımı için başvurular 28 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Ayrıntılı bilgi almak için İş Bankası insan kaynakları bölümüne Giriş yaparak ayrıntılar öğrenebilirsiniz.

Kurumun web sitesine giriş yapıp başvur butonuna tıklayınız.  Oradan gerekli yönlendirmeleri takip edip açık kadrolar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca İş Bankası insan kaynakları bölümüne özgeçmiş gönderebilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz. İhtiyaç olduğu durumlarda sizlere çalışma teklifi gönderilebilir.

Ayrıca Gözatın

Tekzen personel alımı yapacak

Türkiye’nin önemli Yapı marketlerinde biri olan Tekzen personel alımı yapacak. Farklı açık pozisyonlar için Türkiye’nin farklı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir