Sponsor Reklam

İlginç ve farklı işler

 Sıradanlığı sevmiyorsanız ilginç ve farklı işler arıyorsunuz. Sizlere neler yapabileceğinizi kısaca özetleyeceğiz. Bazen hayret edilecek işlerden önemli kazançlar elde edilebilmektedir. İnsanların aklını zorlayan ilginç yeni ek gelir fırsatları oluşmaktadır. Özellikle de insan hakları sınırlayan kimsenin yapamayacağı yapmak istemeyeceği işlerde bulunmaktadır.

Bunları yapan insanlar daha çok para kazanmaktadır ya da kendi egolarını tatmin etmek için iş yapmaktadır. Biz de sizlere kimsenin düşünmediği bu İlginç farklı İşler hakkında kısa bilgilendirme yapalım.

Gönüllü Denek Olmak

Korkutucu ürpertici gelebilir. Fakat insanlar bu kolay para kazanma fırsatını değerlendirme düşüncesindedir. Elbette bu işi yapmak için ilaç firmaları ile anlaşma yapmak gerekmektedir.

Dikkat çekici ilginç bir iş olan Gönüllü Denek olmak. Firmaların çıkardığı ilaçları ilk defa insan üzerinde denemek için insanlar aranmaktadır. Çok ürkütücü korkutucu gelse de aslında bu ilaçlar daha önce hayvanlar üzerinde denenmiştir. Sadece ilaçların yan etkilerini bulmak amacıyla test amaçlı gönüllü denekler aranır.

Bu denek insanlar ilaçları içerek ilacın etkilerini bulmaya yardımcı olmaktır. bu ek işin elbette resmi tarafları bulunmaktadır. Onun için çalışacağımız firmalar sizinle baştan bir anlaşma yapacak ve her türlü sonuca razı olduğunuzu kabul etmiş sayılacaktır.

[caption id="attachment_1651" align="alignleft" width="300"] Farklı Para Kazanma Yolları[/caption]

Soy dedektifliği yapmak

Evet, farklı ilginç bir ek iş

Bazı insanlar soyunu sopunu merak etmektedir. Bunun için bu insanların geçmişini araştırmak amacıyla soy dedektifliği yapacak kişiler aranmaktadır. Bazıları miras sebebiyle bazıları da meraktan soy ağacını araştıracak insanlar ile iletişime geçmek ister.

Eğer Sizlerde dedektifleri meraklıysanız bir insanın geçmişi üzerine araştırma yapmaya ne dersiniz?

Kişiye Özel Roman yazarlığı

Bazı insanlar kendine özgü bir şeyler yapılmasından hoşlanır. Özellikle de onun hayatı ile ilgili bir şeyler yapmak oldukça memnun eder. Egosu yüksek insanlar kendileri ile ilgili bir şeyler yapılması amacıyla kişiye Özel Roman yazarlığı yapabilirsiniz bunun için kişi ile görüşerek onun hikayesini Romanlaştırarak kitaplaştırıyoruz.

Böylece güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Yazdıklarınızı çok beğenirseniz baskıya bile verebilirsiniz.

Online çöpçatanlık sitelerde danışmanlık yapmak

Bildiğiniz gibi evlilik siteleri evlenmek isteyenlere fırsat vermektedir. Bunun için insanlar hayalindeki ideal eşi bulmak amacıyla onlara danışmanlık hizmeti verebilirsiniz. Çünkü evlenmeyi düşünen çiftlerin birbiriyle iletişime geçmesi zorlu bir süreç. Bu süreci senin kolaylaştırmanız istenecek. Böylece çöpçatanlık sitelerinde danışmanlık yaparak para kazanma fırsatını değerlendirmiş olacaksınız.

Sizler ilginç ve farklı işler arıyorsunuz. Sizlere neler yapabileceğinizi kısaca özetledik. Denemek isterseniz buyurun...

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

Bir Yorum

  1. 4 kişilik ekibimiz var. Ev hanımlaru için paketleme yapmak istiyoruz. İletişimi nasıl kuracağıız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir