Ev / Ek iş ilanları / Hollanda Ek İş
Sponsor Reklam

Hollanda Ek İş

Hollanda dünyanın en ilginç ülkelerinden birisidir. Diğer adı pey ba yani alçak ülke anlamında kullanılır. Alçak, kelimesi gerçek manada kullanılmıştır. Yani deniz seviyesinden daha aşağıdadır. Ülkenin toprakları yetersiz olduğu için okyanusun önüne set çekilmiş ve ülkede ekim dikim yapmak için araziler oluşturulmuştur. Böyle ilginç bir ülkede yani Hollanda ek iş fırsatları yakalamak Hollanda'da evde ek iş yapmak Hollanda eve ek iş veren firmalar ile Evde boş zamanlarını değerlendirerek ailesine destek olmak isteyen Türk vatandaşlarına iş vermek isteyen kişilerin buluşma noktası olan sitemiz EK İŞ ARA aracılığıyla herkesin para kazanmasını istiyoruz.

Hollanda'da eve ek iş veren firmalar

Hollanda'da 200.000 civarında Türk vatandaşı yaşamaktadır Avrupa'nın da son dönemde yaşadığı ekonomik krizler sebebiyle işsizliğin giderek artmasıyla evde yapılan işler ya da ek işler araştırılmaya başlandı. Türk Vatandaşlarımızın Hollanda'da ek iş yapmak için araştırma yaptıklarını biliyoruz.

Hollanda'da hangi ek iş yapılır

Hollanda meyve ve Sebzeciler oldukça önemli mesafe katetmiş bir ülkedir. Özellikle modern tarım sayesinde meyve ağaçları ve sebze yetiştiriciliği oldukça revaçtadır. Dolayısıyla Hollanda ek iş fırsatları arasında boş zamanlarını değerlendirmek isteyen Türk vatandaşlarına meyve toplama, sebze toplama alanında önemli ek iş fırsatları bulunduğunu hatırlatalım. Meyve toplama işini yapan firmalar meyve bahçelerinde çalışacak elma, armut ve özellikle çilek toplayacak ya da  domates, biber toplayacak elemana ihtiyaç duymaktadır. Türklerin dürüst, çalışkan olduklarını Hollandalı firmalar da çok iyi bilmektedir. Bu sebeple Hollanda ek gelir fırsatı hakkında bilgi almak isteyen para kazanmak isteyen Hollanda'daki Türklerin bu fırsatı değerlendireceklerini düşünüyoruz.

[caption id="attachment_1711" align="alignright" width="300"]Hollanda Ek İş Hollanda Ek İş[/caption]

Hollanda'da nasıl ek iş yapabilirim

Hollanda eve ek iş veren firmalar ile iletişime geçerek para kazanmak istediğinizi belirten mesajlar yazmalısınız. Elbette onun için Flemenkçe bilmeniz çok önemlidir. Eğer Hollanda'da uzun süreden beri kalmadıysanız, yani Flemenkçe bilmiyorsanız Hollanda ek iş veren firmalar ile konuşma, iletişim kurma şansınız yok demektir. O zaman yapacağınız tek iş, bu işi yapan Türk aracılarla harekete geçmektir, iletişime geçmektir.

Siteniz bu konuda sizlere yardım sağlayabilir. Hollanda'da ek iş fırsatları sunan Türk aracıların sizlerle iletişim durmasını istiyorsanız, konu altına Kendinizi tanıtan Hollanda ek iş fırsatlarını değerlendirmek isteyen, istediğinizi gösteren mesajları yazın. Kendinizin hangi işi yapmak istediğinizi ya da boş olduğunuzu, çalışmak istediğinizi, ek iş vermek isteyen kişilerin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Hollanda ek iş veren firmalar ya da kişiler sizin iletişim bilgilerinizden size ulaşacak ve ihtiyaç olduğu durumda size çalışma teklifi edeceklerdir.

Siz de eğer paraya ihtiyacınız varsa böylece hızlı bir şekilde para kazanmaya başlayacaksınız. Günde 50 euro civarında gelir elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu durum tamamen sizin performansınıza bağlıdır. Hollanda çilek toplama fırsatları, Hollanda armut toplama imkanı, Hollanda domates toplama ek işi, Hollanda patates toplama ek gelir fırsatı, Hollanda elma toplama işi gibi aramalar yaptığınız zaman Hollanda ek iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. İş vermek isteyenlerin sizlerle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Sitemiz de bu konuda sizlere aracılık yapacaktır. Bunun için kendinizi tanıtan mesajları konu altına yazın. İşçiye ihtiyacı olan kişiler sizin iletişim bilgilerinizden mutlaka size haber gönderecektir.

DİĞER EK GELİR FIRSATLARI İÇİN TIKLAYIN

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

Bir Yorum

 1. Merhaba, 1,5 yıldır Hollanda’da yaşamaktayım. Ben Türküm ama eşim yabancı. Bu süre zarfında her yolu denememize rağmen iş bulamadık. Sitenizde böyle bir imkanı görünce iletişime geçip bilgi almak istedim.

  Öncelikle;
  1- Ek iş imkanı veren şirketlerle nasıl irtibata geçeceğiz?

  2- Bu işler sanırım mevsimsel veya dönemsel. Bu durumda bir iş kontratı yapılıyor mu? Biliyorsunuz iş kontratı bu ülkede sistemde ekonomik aktif olarak gözükebilmek için önemli.

  3- Harçlar, sigorta, yol parası veya diğer masraflar kimin tarafından ödeniyor, ücrete dahil mi?

  4- Benimle birlikte yabancı ancak EU vatandaşı olan ve son derece güvenilir ve dürüst çalışabileceğine emin olabileceğiniz eşim de aynı iş imkanından yararlanabilir mi?

  Öğrenmek istediklerimi detaylıca cevaplayabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir