Sponsor Reklam

Hediyelik Kutu İşi

Hediyelik kutu yaparak para kazanma

Kim istemez birilerinin kendine hediye vermesini. Üstelik özel olarak yapılmış bir kutu içinde mükemmel bir hediye varsa. İşte hediye almak, hediye vermek hem dinimizde, hem de sosyal yaşam içinde özel günlerde olmazsa olmaz yaşam kültürümüzdür. Sizlere hediyelik kutu işi hakkında bilgilendirme yapacağız. Evet hediye almak, hediye vermek için elbette paraya ihtiyac var. Bunun içinde özellikle tasarım gücü gelişmiş farklı düşünen ev hanımları, emekliler, öğrenciler boş zamanı çok olan herkes işte size hediyelik kutu yaparak para kazanma fırsatı veriyoruz.
Hediyelik kutu yaparak nasıl para kazanılır, nereden alınır? Kaç lira kazanılır? Sizlere bilgilendirme yapacağız.
İnsanlar kendini özel hissetmekten mutlu olur sizde bu mutluluğa ortak olmak katkı sağlamak amacıyla evde hediyelik kutu işi yaparak destek olacaksınız. Firmalar özel müşterilerinin isteklerini karşılamak amacıyla hediyelik kutu işi vermeye başladı. Bu bahsettiğiniz firmalar çok değerli hediyelik eşya satan firmalar doğal olarak çok değerli hediyelik eşyaların da özel kutular içinde özel insanlara göndermek için sipariş vermektedir.

Hediyelik kutu işi nasıl yapılır?

Evlere hediyelik kutu işi veren firmalar ile yapacağınız görüşmeler anlaşmalar neticesinde sizler de aile bütçenize önemli gelir kazandırabileceksiniz. Biliyoruz ki günümüzde çalışmadan eve para girmiyor çalışma şartları da oldukça değişti eski alışkanlıklar kayboldu. İşe gitmeden evde oturarak herkes bireysel özelliklerine göre evde ek iş yapma fırsatına sahip oldu. Bu işi üniversite öğrencileri ve hayal dünyası gelişmiş olan ev hanımları daha iyi yapar diye düşünüyoruz. Firmaların, sizlere göndereceği malzemelerini en iyi şekilde kullanarak mükemmel hediyelik kutuları yapmalısınız. Ben farklı düşünüyorum ve yaptığım ürünler kesinlikle beğenecek, diye düşünüyorsanız evlere hediyelik kutu işi veren firmalarla iletişime geçmelisiniz.
Bu güzel işi evlere sipariş eden firmalar iletişim bilgilerini doğrudan paylaşmıyor. Sizlerin de tahmin edebileceği gibi Türkiye'de evde ek iş yapmak isteyen oldukça fazla insan var işverenler yoğun talep karşısında rahatsız oluyorlar. Bu sebeple kendileri ihtiyacı olan işi yaptırmak amacıyla personel seçimine gidiyor. [caption id="attachment_2229" align="alignleft" width="300"]Hediyelik kutu Hediyelik kutu[/caption]

Hediyelik kutu işi veren firmalar ile iletişim

Hediyelik kutu işi veren firmalar ile iletişim kurmak için tek kanalının bizim gibi iş tanıtımları yapan sitelerin aracılık hizmetlerinden faydalanmaktadır. Böylece firmalar size iş vermek için konu altındaki ön iş başvuru formundaki iletişim bilgileriniz kullanılır size ulaşır. Bunun için de size tavsiyemiz sadece mail adresinizi konu içine yazmanız. Böylece ihtiyaç durumunda eve kutu işi veren firmalar sizlerle haberleşir.
Evde hediyelik kutu işi yaparak ne kadar kazanırım diye merak eden ziyaretçilerimiz için şunu söyleyebiliriz. Yapacağınız çalışmaya göre alacağı ücret ortaya çıkacaktır. Örneğin çok güzel çalışmalar tasarımlar ortaya çıkarırsanız firmalar sizin çalışmalarınıza göre değer biçecektir. Kısacası ayda 1000 lira ile 2 bin lira arasında hediyelik kutu işi geliri elde edebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Defolu Ürün Ayıklama İşi

Seri üretim yapan firmalar üretimde çıkan ürünlerin kalite kontrolü yapılma işini evlere verebilmektedir. Özellikle çorap …

21 yorumlar

  1. öğrenciyim ailemle birlikte çalışmaktan mutlu olacağım bir iş olumlu dönüşünüzü bekliyorum.Kocaeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir