Ev / Türkiye ek iş ilanları / Hatay Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Hatay Ek İş İlanları

Hatay Türkiye Cumhuriyeti'nin çok farklı ve tarihi ilginç şehirlerinden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Referandumla Türkiye Cumhuriyeti topraklarına sonradan dahil olan Hatay Devleti, cumhuriyet döneminden sonra topraklarımıza girmiş saygı duyulması gereken bir şehirdir. Hatay'da yaşayan ve paraya ihtiyacı olan vatandaşların evde boş zamanlarını değerlendirerek gelir elde etmek için farklı alternatifler bulunmaktadır.

Hatay evde ek iş

Türkiye'de kalabalık illerden birisi olarak dikkat çeken Akdeniz'in doğusunda yer alan Hatay şehrimiz farklı kültürleri bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye'nin güney noktasında bir yer alan ve meyan kökü zeytin ve tahıl ürünleri ile yörenin geçim kaynağı olarak ulaştığı bilinmektedir. Ayrıca pamuk, dokuma, kereste, gıda maddeleri bölgede geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Deri, madeni eşya, toprak ve taşa bağlı olan sanayi kolları ilkel yöntemlerle işlenirken son zamanlarda sanayinin hayatta yoğun bir şekilde kullanılmasıyla farklı iş sektörleri ortaya çıkmıştır. Buna bağlı olarak ülkemizin üçüncü büyük demir çelik fabrikası Hatay'ın İskenderun ilçesinde bulunmaktadır. Burada insanlar önemli olan da iş bularak bölge halkının geçimine katkı sağlamaktadır.

[caption id="attachment_1602" align="alignright" width="300"]Hatay Ek İş Hatay Ek İş[/caption]

Hatay-Antakya ek iş fırsatları açısından farklı özellikler taşımaktadır burada geleneksel sanatlar ve geleneksel sanayi olarak kabul edilen mobilyacılık ayakkabıcılık ve dericilik öne çıkmaktadır. Ayrıca giyim dokuma orman ürünleri metal eşya makinatek cezası gibi farklı iş kolları da bulunmaktadır. Son zamanlarda pamuk buğday ve tarım ürünleri açısından giderek artan bir üretim göze çarpmaktadır. Ayrıca meyve grubu içinde turunçgiller ve üzümsü meyveler dikkat çekmektedir.

 Hatay eve ek iş

Hatay ek iş olarak boş zamanlarını değerlendirmek isteyen vatandaşların meyvecilik yaparak erik, incir, cennet elması ya da Trabzon hurması ile üzüm yetiştiriciliği öne çıkmaktadır. Zeytin üretimi açısından Altınözü ilçesi önemli ek iş fırsatları sunmaktadır.

Antakya ek iş ilanları açısından sizlere evde yapılacak olan ek gelir fırsatları sayabiliriz. Eğer para kazanmak istiyorsunuz Hatay'da neler yapılır, Nasıl para kazanabilirim, diye düşünüyorsanız sizlere Hatay'da ek iş veren firmalar sayesinde önemli ek gelir sağlayabileceğimizi söyleyebiliriz. Elbette sadece Hatay'daki sanayi kuruluşları fabrikalar işletmeler şirketler değil, bölgeye yakın olan diğer illerden Mersin, Gaziantep, Adana, Kayseri gibi yerlerden evde ek iş yapmak isteyenlere farklı alternatifler bulunmaktadır.

Antakya ek iş ilanları

Örneğin evde toka paketleme, evde priz montaj işi yapma, evde süslü bebek patiği yapma, evde sabun paketleme yapma ya da evde davetiye katlama evde sabun yapma gibi oldukça fazla ANTAKYA ek iş alternatifleri bulunmaktadır.

Hatay ilinde yaşayan Hatay ek gelir fırsatlarını değerlendirmek isteyenlerin konu altına kendilerini tanıtan ve iletişim bilgilerini içeren mesajlar yazması halinde Hatay eve ek iş veren firmalar sizin de iletişime geçecektir ve size uygun oldukları takdirde iş vereceklerdir.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

21 yorumlar

  1. Antakya’da ekibimle paketleme işini en doğru ve güvenilir bir şekilde yapabiliriz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir