Sponsor Reklam

Halı – Koltuk Yıkama İşi

Halı koltuk yıkama iş fikri

Farklı ek iş yapma düşüncesinde olanlara neler yapabilecekleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Çalışan insanların kendi ev işlerine fazla zaman harcayan olmaları sebebiyle ev temizliği hakkında para kazanma fikri olanlara önemli bir bilgilendirme yapacağız. Koltuk yıkama fikri ya da halı yıkama düşüncesi sizlere önemli para kazandırma fırsatı sunabilir. Sürekli çalışan insanlar evlerinin temizliği ile uğraşacak zaman bulamıyor. Bu sebeple bu işi yapacak eleman kurum, kuruluş firmalar ile iletişime geçmek istiyor.

Kurumsallaşmış bir firmanın önemli ölçüde para kazanabileceğini hatırlatalım. Halı koltuk yıkama işi yaparak kolayca para kazanma fırsatı yakalanacağını hatırlatalım. Bunun için büyük önemli yerlerde dükkan sıralamanızı gerek yok. Ucuz kenarda kalmış bir dükkan kiralayarak iş arayan insanlara istihdam sağlayabilirsiniz.

Halı koltuk yıkama işinde çalışacak elemanlar

Oldukça fazla personel bulabileceğinizi hatırlatalım. Çünkü Türkiye'de göçün getirdiği etki ile şehirde işsiz o kadar çok insan var ki sizin halı koltuk temizleme firmanızda rahatlıkla çalışabilir. Bu işi ek iş olarak da yapabilirler. Haftanın belli günlerinde part-time olarak çalışabilirler. Doğal olarak sizin de bu konu hakkında bilgi almanız yatırım yapmanız gerekmektedir.

Rahat ettiğiniz mekanlar olan evlerde en çok kirlenen halılar, koltuklar, çekyatlar yataklar olduğunu sizler de tahmin edersiniz. Ev temizleme firması arayan insanlar doğal olarak durumları iyi olan zengin sayabileceğimiz kesimler. Bu kesimin zevkine düşkün evde evcil hayvan besledikleri de son zamanlarda belirgin bir şekilde gözlenmektedir.

Evde halı koltuk yıkama işi

İşte evcil hayvanlar hem tüylerini hem de bazen idrarlarını halı koltuk yatak çekyat üzerine yapışabilmektedir. Bu sebeple evde halı koltuk yıkama işi iyi para kazandıracak iş fikri olduğunu hatırlatalım. Genç girişimcilerin bu fırsatı değerlendirerek hemen girişimde bulunması, iyi bir yerden dükkan kiralayarak küçük bir firma açması ve firmasında çalışacak elemanlar bulması çok zor olmayacaktır.

Eğer bu fikrinizi gerçekleştirmek için girişimde bulunduğunuz firmanın eleman ihtiyacınız varsa sitemizin konu altındaki mesaj bölümünden, yaşadığınız ili ve aradığınız özellikleri belirten formu doldurabilirsiniz.

[caption id="attachment_2523" align="alignleft" width="300"]Yıkama İşi Yıkama İşi[/caption]

Evde Temizleme Firması Kurmak

Evde halı koltuk kilim battaniye temizleme firması kurmak ve bu işten para kazandırmak kazanmak herkesi mutlu edecektir.

Eğer koltuk yıkama Halı Yıkama firması açacaksan bilmeniz gereken bazı hususlar olduğunu hatırlatalım.

  1. aliteden asla ödün vermeyin. Yaptığınız işi kurumsal bir şekilde temiz, düzgün yapın. Böylece sektörde kalıcı olursunuz.

2. Çalıştıracağız personelin temizliğine dikkat edin. Onlara gerekli özel kıyafetler, Örneğin iş tulumu, çizme, bot, eldiven, bone, bere gibi...

3.İş yapmak isteyenlerin müşterilerin dükkanımıza gelmesini beklememesi gerekir. Bunun yerine iyi bir web sitesi açarak müşterilerin sizi bulması kolaylaştırılması gerekir. Yani müşteri beklemeyin, müşteri sizi bulsun. Veya siz müşteriye kendinizi zorla gösterin. Bunun için de sitenizin reklamını yaptırın.

4. Son olarak müşterilerimize güven verin. Randevu verin ve sözünüzde durun.

Müşteriler için en önemli kriterler bunlardır. Bunları başaran girişimciler halı koltuk yıkama işi sayesinde önemli paralar kazanacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Tatlı – pasta bayiliği veren firmalar

Kolay para kazanma fırsatlarından en önemlisi tatlı bayiliği veren firmalar olduğunu söyleyebiliriz. Girişimcilerin fazla masraf …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir