HAKKIMIZDA

İnsanların boş zamanını en iyi şekilde değerlendirerek verimli olması için farklı alternatifler sunmayı hedefleyen bir web sitesiyiz.

Amacımız; her türlü iş hakkında hem aracılık yapmak, hem de iş tanıtımları ve bilgilendirme yaparak toplumun ihtiyacı olan ara eleman sorununa çözüm bulmaktır.

Evlere ek iş veren firmalar ile evinde ek iş yapmak isteyen insanların buluşmasına vasıta olarak, önemli bir görevi yerine getirmeye çalışıyoruz.

Yeni iş kurmak isteyen girişimcilere de en güncel ve çok kazandıran işler hakkında bilgi paylaşımları yaparak geleceklerine yön vermeleri konusunda yardımcı oluyoruz.

Günümüzde çalışma ve iş anlayışı oldukça değişkenlik göstermeye başladığından sadece iş yerine giderek sabit maaşlı bir çalışma yeterli değildir. Teknolojinin sürekli olarak İnsanların farklı iş fırsatları sunmasıyla değişken ek işler doğmuştur. EKİSARA.COM hem evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlere, hem de ucuz iş gücünden yararlanmak isteyen işverenlere ortam hazırlamak amacıyla büyük bir görev üstlenmiştir.

Sadece fiziksel işler yaparak para kazanılmayacağını ‘beyin bedava’ mantığıyla, düşünen insanların oturduğu yerden de hiç yorulmadan, sadece aklını kullanarak iyi paralar kazanacağını anlatmaya çalışıyoruz.

Elbette personel alımına ihtiyaç duyan kurumların ilanlarını da yayınlayarak evine sürekli ekmek götürmek isteyen insanların iş bulmasına aracılık ediyoruz.

Bütün bunların belli bir düzen içinde yürütülmesi için meslek tanıtımları ve iş hayatında bilinmesi gereken ne varsa araştırma yaparak doğru bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz.

Sizlere faydalı olabilirsek, ailenize, çocuklarınıza iyi şartlarda yaşayacağı fırsatlar oluşturabiliyorsak kendimizi başarılı sayacağız.

Türkiye’de başta emekliler olmak üzere insanların çoğu, aldıkları maaşla geçinemiyor. Böyle olunca da ek iş fırsatlarını değerlendirmek zorunda kalıyorlar. Evde boş duran insanlara yapabilecekleri ek işler nelerdir, kimler veriyor, nasıl yapılır, izah etmeye çalışıyoruz. Herkesin istediği gibi yaşam kalitesine ulaşması için sizlere destek olma niyetindeyiz.

Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip ederseniz karlı çıkarsınız!

facetwitGoogle+