Ev / Eve ek iş veren firmalar / Gaziantep Ek İş İlanları
Sponsor Reklam

Gaziantep Ek İş İlanları

 Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin hem sanayisi hem tarıma hem de mutfağı zengin olan illerinden Gaziantep ek iş fırsatlarını sizlere tanıtmaya çalışacağız. Kendi kendine yetebilen Güneydoğu'nun en gelişmiş illeri arasında bulunan Gaziantep evde çalışarak para kazanmak isteyenlere farklı fırsatlar sunmaktadır. Dileyen evde çalışarak para kazanabilir, Dileyen de işveren firmalarla görüşüp iş yerinde para kazanıp nafakasını çıkarabilir. Evde yapılacak işler doğal olarak ekstra olacak ve aile bütçesine katkı sağlayacaktır.

Gaziantep'te yapılabilecek ek işler

Gaziantep'te yapılabilecek ek işler arasında sabun imalatı yapmak, evde turşu kurmak, hediyelik eşya hazırlamak, evde konserve yapmak, evde yufka açmak, evde içli köfte yapmak, kutu katlama işi yapmak, mandal hazırlamak, poşet katlama, kına paketleme işi, evde yöresel yemek yapma işi, tesbih dizme işi en çok ilgi gören işler arasındadır. Sizler de evde yapılacak işlerin avantajı ile kendinize gelir elde edebilirsiniz. Evinize gelen para yeterli gelmiyorsa fırsatları değerlendirerek para kazanma şansını değerlendirebilirsiniz.

Şahinbey Gaziantep Ek İş

Gaziantep'in en büyük ilçesi Şahinbey'de oturanlara daha fazla iş imkanı bulunmaktadır. Çünkü Şahinbey Gaziantep'in en önemli ilçesi konumunda. Gaziantep'te evlere iş veren firmalar için avantajlı konumu ile bir adım öne çıkmaktadır. Günde 4-5 saat çalışarak ister tek başınıza ister evdeki aile fertlerinin hepsi çalıştığı takdirde 2000 liraya yakın ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde ne kadar para kazanabilirim

Evde ne kadar para kazanabilirim diye düşünenlere doğal olarak kişi sayısına göre kazanılacak rakamın değişeceğini söyleyebiliriz. Evlere ek iş veren firmalar ile yapacağınız anlaşma sayesinde kazandığımız değişebilir. Ancak aldığın işi düzgün temiz, tam ve zamanında teslim etmeniz gerekmektedir. Yoksa size aynı firma tekrar iş vermez, ödemeleriniz anlaşmanıza göre değişir. Aylık ya da iş tesliminde elden ya da hesabınıza ücret ödemesi yapılabilir. Gaziantep Şahinbey'de en çok ilgi gören ek işler bebek mevlüt şekeri yapımıdır. Çünkü gelenek göreneklere göre Gaziantep'te bebekler için ve ölenler için Mevlid'i Şerif okunur. Buraya katılanlara ikramda bulunmak amacıyla mevlüt şekeri, şerbet, lokma ikramı yapılır. Bebek mevlüt şekeri bu bölgede yaygındır, şekilli yapılması sebebiyle evde ek iş yapmak isteyenlere şeker paketleme, davetiye katlama işleri para kazanma aracı olarak düşünülebilir. Gaziantep evde ek iş fırsatlarını anlatmaya çalıştık. Güneydoğu'nun vefakar cefakar insanları uygun işler bulur ve ailesine destek sağlar. Yorum bölümüne kendi özel durumunuzu anlatan ve hangi işi yapmak istediğinizi, kaç kişi olduğunuzu ve benzeri bilgileri yazarak Gaziantepte evlere ek iş veren firmalar ile iletişime geçmek gerekir.

Ayrıca Gözatın

Evde Tarhana Yapımı İşi

Kış aylarının vazgeçilmez çorbası olan tarhana el yapımı olunca bir başka lezzetli olur. Kış başlayınca …

96 yorumlar

  1. Gaziantep sahinbeyde oturuyorum

  2. Evde oturuyorum ve iki kizim var bu işe ihtiyacimiz var bu iste tecrubeliyiz donerseniz sevinirim tesekkurler.

  3. Merhaba ben de evde ek ii yapıp eşime yardımcı olmak istiyorum dönüş yaparsanız çooook sevinirimGaziantep

  4. Ek işe ihtiyacım var. Gaziantep’te oturmaktayım

  5. Mrhb evde ise çok ihtiyarcim var lütfen yardımcı olun 5455465933

  6. Gaziantep de oturuyorum. Evde yapılabilecek ek işe ihtiyacım var. El becerim var ve hızlıyım. Tecrübem var. Geri dönerseniz çok sevinirim.

  7. Gaziantep Şahinbey de İkamet ediyorum eşimden ayrıldım ve ailemle yaşıyorum evde 3 bayanız boncuk boncuk, paketleme, davetiye katlama ve yemek işi yaptık tekrar yapmak istiyoruz ayrıca mahalle deki bayanlara da dağıtabiliriz grup olarak titizlikle yaparız acilen cvp bekliyorum

  8. Evde nikah şekeri ve davetiye katlama ve benzeri işleri yapabilirim.

  9. Gaziantep Şahinbey de oturuyorum,daha önce davetiye katlama ve nikah şekeri yaptım .el becerisi isteyen herşeyi yapabilirim .

  10. Sahinbeyde oturuyorm evde pakrtleme yapilir ozenle ekibiz 4 kisilik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir