Ek iş ara https://ekisara.com Ek iş ara, bul! Sun, 12 Aug 2018 22:50:01 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.4 Evde Plastik Eldiven Paketleme İşi https://ekisara.com/evde-plastik-eldiven-paketleme-isi/ https://ekisara.com/evde-plastik-eldiven-paketleme-isi/#respond Sun, 12 Aug 2018 22:50:01 +0000 https://ekisara.com/?p=3759 Plastik eldivenler bilindiği üzere birçok sektörde kullanılan önemli bir malzemedir. Evde rahat bir şekilde çalışarak para kazanma hayali kuranlardansanız eğer sizlere sürekli olarak evde yapabileceğiniz ek işlerde bahsetmekteyiz. Bu yazımızda da evde plastik eldiven paketle işi ile yakından ilgilenmeniz için sizlere detay veriyoruz.
Evde Eldiven Paketleme İşi Nasıl Yapılır?
Plastik eldiven üretici firmalar özellikle yaz aylarında yoğun bir tempoda çalışırlar. Bu süreçlerde kendi bünyelerinde bulunan personelleri işleri yetiştiremediği için dışarıya iş vermektedirler. Dışarıya iş verme zamanlamaları çok kısıtlı olarak karşınıza çıkar. Firmaların internet sitelerini takip etmeniz bu iş sürecinde bulunmanız için yeterli olacaktır.
Evde Bu İş Süreci Nasıl Olur?
Firma ile anlaşmanız durumunda size kolilerle ya da daha geniş ambalaj içerisinde plastik eldivenler getirilir. Her ürüne göre paketleme çeşitlilik gösterebildiği gibi paketlerin içeriğindeki eldiven sayısı firma tarafından sizlere belirtilir. Son işlem olarak yaptığınız paketlemeleri koliye koyarak hazır olarak bekletirsiniz. Firma yetkilisi sizinle iletişime geçer ve belirtilen zaman diliminde sizden teslim almak ister. Eğer zamanında yetiştirirseniz ve işinizi disiplinli yaparsanız daha fazla iş alabilirsiniz. Ayda ortalama 2.000 TL civarında gelir elde edebilirsiniz.

]]>
https://ekisara.com/evde-plastik-eldiven-paketleme-isi/feed/ 0
Evde Tespih İşi Yaparak Para Kazanma https://ekisara.com/evde-tespih-isi-yaparak-para-kazanma/ https://ekisara.com/evde-tespih-isi-yaparak-para-kazanma/#respond Sun, 05 Aug 2018 17:53:42 +0000 https://ekisara.com/?p=3753 Teknolojinin hızla geliştiği bu yıllara artık sabah erken saatlerde kalkarak bir iş yerine üretimde çalışmak neredeyse bitme durumuna kadar geldi diyebiliyoruz. Özellikle internet teknolojisini iyi bir şekilde kullanan kişiler evde tespih yapma işi gibi süreçlere aktif bir yaklaşım sergileyerek evin verdiği rahatlıkla ek iş yapabilmektedirler. Bu iş sürecinin nasıl ilerlediğini az çok kafanızda canlandırdığınız gibi düşünebilirsiniz.
Evde Tespih İşi Yapabilir miyim?
Oldukça basit bit şekilde yapabilirsiniz. Bunun için özel olarak eğitim almanıza gerek bile yok. İlk dönemlerde biraz yavaş hareket ediyor olsanız da el hızlanması ile bu sorundan da kurtulabilirsiniz. Makas, ip, çakmak ve tespih taşları size lazım olan araçlardan bir kaçıdır.
Eve Tespih İşi Veren Firmalar
Tespih üretimi yapan firmalar bu iş süreçlerini dışarıdan insanlara yaptırmaktadırlar. Bu firmalar aynı zamanda elemanlarını internet üzerinden verdikleri ilanlarla bulmaktadır. Değerli taşlardan elde edilecek olan tespihler kişiye aylık 2.000 TL civarında gelir kazanmasına neden olmaktadır. Evinizde TV başında oturarak, ailenizle sohbet ederek rahat bir şekilde yapacağınız bir iş sürecidir.

]]>
https://ekisara.com/evde-tespih-isi-yaparak-para-kazanma/feed/ 0
Evde Toka Yapma İşi https://ekisara.com/evde-toka-yapma-isi/ https://ekisara.com/evde-toka-yapma-isi/#comments Sun, 08 Jul 2018 16:33:06 +0000 https://ekisara.com/?p=3746 Günlük hayatta bayanların saçlarına şekil vermek amacı ile kullandıkları tokalar, şimdi sizlere ek gelir imkanı sunmaktadır. Bayanların çoğu gerek ev işlerinden gerekse çocuklarından kaynaklı olarak iş hayatına atılamamakta olup, bu şekilde gelir elde edemeyerek kendisini geliştirememektedir. Teknolojinin ileri düzeye gelmesi ile birlikte aslında ek iş imkanlarının artması en çok da bayanlara yaramış olup, bu şekilde ek gelir elde etmek için ve eve maddi anlamda katkı sağlamak için çeşitli işlere başvurmaktadır. Bu sırada devreye giren ve ek iş alanlarında en çok tercih edilen evde toka yapma işi, kolay ve pratik işlerden olup, sizlere kolay kazanç sağlamanızı desteklemektedir.
Evde toka yapma işi genellikle firmaların malzemeleri sizlere vererek gerekli olan tokaları ortaya çıkarmak için yaptıkları işlemdir. Buna toka montajı da denilebilir. Çeşitli tokalar sizlere verilerek paket şeklinde teslimat sağlanmaktadır. Toka yapmak için, sizler de çeşitli zücaciyeciye başvurabilir ya da toka imalatı yapan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu ek iş imkanı genellikle büyük şehirlerde daha çok verilmektedir.

]]>
https://ekisara.com/evde-toka-yapma-isi/feed/ 1
Evde Naftalin Sayma ve Paketleme İşi https://ekisara.com/evde-naftalin-sayma-ve-paketleme-isi/ https://ekisara.com/evde-naftalin-sayma-ve-paketleme-isi/#comments Tue, 26 Jun 2018 16:07:52 +0000 https://ekisara.com/?p=3742 Son yıllarda özellikle ev içerisinde bulunan kişilerin ya da dışarıda çalışamayacak durumda olanların imdadına yetişen internet teknolojisi sayesinde artık ev içerisinde bulunduğunuz zaman dilimlerinde naftalin sayma ve paketleme işi gibi kolay ve pratik bir şekilde yapabileceğiniz süreçlerde bulunmak artık çok kolay! Üstelik adet ne kadar fazla olursa o kadar iyi kazançlar elde etmek mümkün olabilmektedir. Unutmadan söylemeliyiz ki; ne kadar çok iş yaparsanız firma yetkililerinin o kadar gözüne giresiniz ve size daha çok iş göndererek ev içerisinde ekip şeklinde bu işin patronu bile olabilirsiniz. Evde naftalin sayma ve paketleme işine talipseniz, ben bu işi gözüm kapalı yaparım ve yeterince zamanım var diyorsanız yapmanız gerekenler oldukça basit. Firmanın size göndermiş olduğu naftalinler paketsiz bir şekilde koli içerisinde size gönderilecektir. Küçük poşetler ya da küçük kutular içerisine firmanın size belirttiği adet kadar sayarak içerisine doldurmanız ve kolilere geri doldurarak firmanın adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Üstelik bu iş için Türkiye’nin neresinde olursanız olun kargo ile gönderimler her iki taraf içinde mümkün olabilmektedir.

]]>
https://ekisara.com/evde-naftalin-sayma-ve-paketleme-isi/feed/ 10
Evde Pipet Sayma ve Paketleme İşi https://ekisara.com/evde-pipet-sayma-ve-paketleme-isi/ https://ekisara.com/evde-pipet-sayma-ve-paketleme-isi/#comments Fri, 22 Jun 2018 13:39:35 +0000 https://ekisara.com/?p=3739 Özellikle internet çağında yaşadığımız bu yıllarda insanlar dışarıda çalıştıklarından daha çok ev içerisinde yaptıkları işten para kazandıklarını bildikleri için ağırlıklı olarak ev içerisinde çalışarak para kazanabilmektedir. Birçok kategoride evde para kazanma sanatı adı altında internet sitelerinden başlıklar bulabilmektesiniz. Sizler için araştırdığımız evde pipet sayma ve paketleme işi oldukça revaçta olan bir olduğundan ek gelir elde etmek isteyenlerin tercihi olan işlerden birisidir.
Evde Pipet Paketleme Süreci Nasıl İşler?
Pipet üreticisi firmalar paketleme ve sayma işlemlerinde daha çok kendi bünyelerinde çalıştırmak yerine dışarıdan işlerini yürütecek elemanlara ihtiyaç duyarlar. Pipet paketleme işi de bunlardan birisidir. Firma size pipetleri koli içerisinde gönderecektir. Tabi miktar oldukça fazla olduğundan belki biraz sıkılabilirsiniz. Ancak grup içerisinde ailenin tüm fertleri ile birlikte keyifli bir şekilde süreci yapabilirsiniz. Karşılıklı güven içerisinde üretici firma size iş sonu ödeme sağlamaktadır. Tabi, ne kadar çok iş yapar ve belirtilen zamanda işi teslim ederseniz daha da çok iş almaya başlarsınız. Süreç içerisinde bulunmak için firmaların ilanlarına göz atabilir. Resmi sitelerinden ilanları sürekli takip edebilirsiniz.

]]>
https://ekisara.com/evde-pipet-sayma-ve-paketleme-isi/feed/ 1
BIM 22 HAZIRAN 2018 AKTÜEL https://ekisara.com/bim-22-haziran-2018-aktuel/ https://ekisara.com/bim-22-haziran-2018-aktuel/#respond Wed, 20 Jun 2018 23:36:25 +0000 https://ekisara.com/?p=3717 BIM’DE 22 HAZIRAN 2018 CUMA GÜNÜNDEN SONRA GECERLI OLACAK BIM AKTÜEL KATALOGU YAYINLANMISTIR. HERKES MERAKLA BEKLEDI VE ILK BIZ YAYINLIYORUZ. YERLI YABANCI TÜM ÜRÜNLERDE INDIRIMLER MEVCUTTUR, BIRLIKTE BAKALIM HANGI ÜRÜNLERDE INDIRIM VAR.

22 HAZIRAN 2018 Bim Aktüel inceledigimizde muhtesem ürünlerde dolup tastigini görebileceksiniz. Bu tarz ürünler cok nadir bulunur piyasada. 50 Kilo tasima kapasiteli Plastik Salincak 39,90 TL, Piknik Plaj Örtüsü 9,90 TL, 60 Lite alacak Termos 129 TL, Soley Cift Kisilik Carsaf 19.90 TL ve bir cok daha ürünler mevcut.
Tüm ürünleri asagidaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

 

]]>
https://ekisara.com/bim-22-haziran-2018-aktuel/feed/ 0
Evde etiket yapıştırma yaparak para kazan https://ekisara.com/evde-etiket-yapistirma-yaparak-para-kazan/ https://ekisara.com/evde-etiket-yapistirma-yaparak-para-kazan/#comments Thu, 14 Jun 2018 16:40:18 +0000 https://ekisara.com/?p=3703 Yaşadığımı son yıllarda git gide hemen her şey daha pahalı olmaya başladı. Paranın enflasyon karşısında sürekli olarak değer kaybetmesi pek aileyi zor duruma sokmaya ve bu aileleri ek iş aramaya yönlendirdi. Genel olarak boş vakte sahip olan ev hanımları, emekliler ve üniversite öğrenciler tarafından tercih edilen ek işler hem aile bütçesinin güçlendirilmesinde katkı sağladı hem de pek çok kişinin boş vaktinin iyi bir şekilde değerlendirmesin sağladı. Bu ek işlerden bir tanesi de evde etiket yapıştırma yaparak para kazanmaktır. Oldukça basit ancak biraz sıkıcı ve yorucu olan bu iş kolunda yapılması gereken firmaların size gönderdiği ürünlere firmalara tarafından belirlenen fiyatların etiketini yapıştırmak olacaktır. Aynı üründen yüzlerce geleceği için sıkılacağınız ve yorulacağınız kaçınılmak bir gerçektir. Eğer arkadaşlarınızdan ya da ailenizden yardım alırsanız hem daha çok eğleneceksiniz hem de tek başınıza üzerinize binen iş yükü hafiflemiş olacak. Tüm bunların dışında yapacağınız bu etiket yapıştırma işinden aylık 1500 Türk lirası kazanabilirsiniz.
Firmalarla iletişime geçerek evde etiket yapıştırma yaparak para kazanabilirsiniz. Bunun için bu işle ilgilenen firmalar hakkında araştırma yapabilir ve ardından firmanın web sitesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Öte yandan sitemizde sizler için yer verdiğimiz yorumlar kısmına ad, soy ad ve e-mail adresi gibi bilgilerinin bırakarak firmaların sizinle iletişime geçmesini saplayabilirsiniz.

]]>
https://ekisara.com/evde-etiket-yapistirma-yaparak-para-kazan/feed/ 10
Evde Defolu Ürün Ayıklama İşi https://ekisara.com/evde-defolu-urun-ayiklama-isi/ https://ekisara.com/evde-defolu-urun-ayiklama-isi/#comments Sat, 24 Feb 2018 15:23:15 +0000 http://ekisara.com/evde-defolu-urun-ayiklama-isi/ Seri üretim yapan firmalar üretimde çıkan ürünlerin kalite kontrolü yapılma işini evlere verebilmektedir. Özellikle çorap üreticileri bu yola başvurmakta ve evde defolu ürün ayıklama işi vermektedir.
Kalite Kontrol Nasıl Yapılır?
İşletmeler için seri üretim ile çıkan ürünlerin kalite kontrolünün yapılması bir sorun oluşturabilmektedir. Bu amaçlı istihdam ayırmak istemeyen şirketler evde defolu ürün ayıklama işi vermektedir. Özellikle çorap sektörünün çok sıcak baktığı bu iş evde oturan ve para kazanma ihtiyacı olan insanlar için iyi bir seçenek olmaktadır.
Bu işe evde yaşayan yaşlılar varsa onlar da destek verebilir ve böylece daha fazla kazanç elde etmek mümkün olur. Herhangi bir eğitim ya da beceri gerektirmeyen, herkes tarafından kolaylıkla yapılacak bir iştir. Bu işi yapmak isteyen kişiler firma ile bağlantıya geçerlerse işe sahip olabilirler. Firma ayıklanmasını istediği ürünleri kişilerin evine kadar getirir. Kişilerin tek yapması gereken ise ürünleri tek tek kontrol edip defosu olanları ayırmaktır. Firma eğer çalışmadan memnun kalırsa eve iş vermeye devam eder ve böylece düzenli bir ek gelir sağlama imkanı doğmuş olur.

]]>
https://ekisara.com/evde-defolu-urun-ayiklama-isi/feed/ 17
Evde Çeyiz İşi https://ekisara.com/evde-ceyiz-isi/ https://ekisara.com/evde-ceyiz-isi/#comments Wed, 21 Feb 2018 15:22:45 +0000 http://ekisara.com/evde-ceyiz-isi/ Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik aşamasına gelmişse bu telaş iyice artar. Anneler çeyiz hazırlarken fabrikasyon üretimlerden uzak durur ve her şeyin el işi olmasını ister. Doğal olarak annenin tek başına çeyiz hazırlaması mümkün olmayacaktır. Bu nedenle evde çeyiz işi yapan kadınlara büyük ihtiyaç duyulur.
Nasıl Yapılır?
Evde olan ve dantel örme, nakış işleme gibi yetenekleri olan kadınlar için en ideal olan ek işlerin başında evde çeyiz işi yapmak gelir. Bu kadınların müşteri aramalarına gerek kalmayacaktır zira siparişler onlara gelecektir. Yeteneklerine ve el becerilerine güvenen kadınlar mutlaka bu şekilde para kazanma yoluna gitmelidir. İçinde bulunulan dönem yeteneklerin paraya dönüşmesini gerektirir hale gelmiştir.
Bu işi yapmaya niyetlenen kadınlar müşterinin gereksinimleri belirlendikten sonra ihtiyaç doğrultusunda üretime geçebilirler. Çeyiz işinin getirisi çok yüksek bir iş olduğunu belirtmekte de fayda bulunmaktadır. Bu kadınlar ayrıca çeyiz mağazaları ile irtibata geçerek sipariş üzerine de çalışabilirler.

]]>
https://ekisara.com/evde-ceyiz-isi/feed/ 1
Evden Giysi Satışı https://ekisara.com/evden-giysi-satisi/ https://ekisara.com/evden-giysi-satisi/#respond Sun, 18 Feb 2018 15:22:16 +0000 http://ekisara.com/evden-giysi-satisi/ Günümüzde pazarlama anlayışının büyük değişimlere uğradığı ve mağazacılık yerine elden satış yapılmaya başlandığı görülmektedir. Birçok giyim firması ürünlerini evden giysi satışı yapabilecek kişiler vasıtasıyla pazarlamaktadır.
Nasıl Yapılır?
İnternet üzerinden bu sistemle çalışan pek çok firmaya ulaşmak mümkündür. Elden pazarlama uygulaması uzun yıllardır bu sistemle çalışan yabancı firmalar sayesinde ülkemizde uygulanmaktadır. Artık yerli firmaların da bu sistemden yararlandığı görülmektedir.
Bu işi yapabileceğine inanan kadın ya da erkekler ürününü satmak istedikleri firmaya başvururlar ve küçük bir alışveriş yaparlar. Bu sayede kayıtları yapılır ve evden giysi satışı yapacak kişinin adresine satış ürünleri kataloğu firma tarafından yollanır. Çevresi geniş olan ve ikna kabiliyeti yüksek olan kişiler için son derece ideal bir iştir. Firmaya satış temsilcisi olarak kazandırdıkları kişilerin satışından da pirim alırlar ve bu sayede çok yüksek kazançlar elde edebilirler. Müşteri beklemek yerine ürünü müşteriye götürmek üzerine kurulu olan bu pazarlama sistemi hızla yayılmaktadır. Firmalar ürünlerinin yer aldığı bir katalog hazırlar ve satış temsilcileri bu katalog üzerinden sipariş alır.

]]>
https://ekisara.com/evden-giysi-satisi/feed/ 0