Sponsor Reklam

Fatih Ek İş ve Ek İş Veren Firmalar

İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan ilçenin birçok ilçe ile komşuluğu bulunmaktadır. Komşu ilçelerde bulunan firmalarında Fatih'e ek iş için destek vermesi kaçınılmazdır. İstanbul gibi büyük şehrin avantajlarından olarak ilçeleri arasında olan Fatih ek iş ve ek iş veren firmaların çokluğu kolay iş bulmanız için ideal seviyededir. Fatih 420 binlik nüfusuyla kalabalık bir ilçe olmasından kaynaklı olarak ek iş imkanlarının çokluğu da göz önünde bulundurabilirsiniz. 57 semtten oluşan bu ilçenin her semtinde farklı kuruluşlar ile anlaşılarak evde ek iş ve ya firma içersin ek iş yapma imkanı sağlanmaktadır. Fatih içerisinde ek iş arayanlar için ve evde çalışmak isteyenlerin sayfamız üzerinden iş bulma imkanları bulunmaktadır bunun yanında evlerde çalışacak eleman arayan ek iş veren firmaların ise sitemiz üzerinden yapacağı anlaşmalar ile çalıştırmak üzere eleman bulması mümkündür.

İstanbul Fatih Ek iş

Evde ek iş yapma imkanları çok bulunmaktadır. Ev ekonomisine destek olmak isteyen bayanların ve maaşına ek para isteyen bayların çok kolay bir şekilde yapacakları işleri bulunmaktadır. Evde yapılacak işlerin bu dönemdeki geçim zorluğunu düşünürsek çok güzel para kaynağıdır. Evde yapılan işlerin ister günlük ister haftalık isterseniz aylık olarak ücretlerini alarak yapmaktasınız. Bu tip işlerin aşırı bir yorgunluk vermesi ise işin en güzel taraflarındandır. Geçim şartlarını düşündüğümüz zaman İstanbul için orta gelirde birinin geçinmesi biraz zor olsa da bu evde ek iş yapan ev hanımlarının ev ekonomise yapacağı katkıların rahatlığını yaşayacaksınız bunun yanında da ev hanımlarının ekonomiye kazandırılması da ayrı bir fayda sağlayacaktır.

Fatihte Evde Yapılacak İşler

Evde yapılacak işlerin kolaylığından bahsettik peki bu işler ne diye sorarsanız; kına ve sabun paketleme, etiket yapıştırma, evde nikah ve bebek şekeri süsleme yapma işlemleri, süs magnet, mevlit ve organizasyonlar için süs yapımları ve süs eşyalarının paketlenmesi, kalem ve mandal montajı, evde tütsü paketleme, süs banyo sabun imalatı, sabun yapımı ve kokulu sabun süsleme gibi işler verilmektedir. Evde yapılacak Ek iş olarak ev hanımlarının keyif alarak yaptıkları bu işler güzel para kazandıracaktır. Bu işlerin birçoğu çok kolaydır ve yaptığınız işleri eğlenerek yapma imkanı sağlayacaktır. Evde ek işlerin çoğu kolay olması ve aralarından bazılarının eğlenerek yapılacak olması sizlerin kolay para kazanmanıza ve yaptığınız işten keyif almanıza olanak sağlayacaktır. Sizlerde İstanbul'un Fatih ilçesinde evden ek iş yapmak istiyorsanız aşağıdaki yorum bölümünü kullanarak iş arayan ve iş veren arasında ki bağlantıyı kurabilirsiniz. Telefon numaranızı iletmeden aşağıda bulunan yorum bölümüne ne iş yapabileceğinizi ve bölgenizi yazarak yararlanabilirsiniz. İş bulmanız dileğiyle.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

27 yorumlar

  1. Melek bozdemir

    Evde her turlu paketleme yada el isi yapabilirim fatihta kadinlar pazarinda oturuyorumm iš istiyorumm

  2. Fatih carsambadayim etiket paketleme nikah sekeri ne is olursa yaparim donus yapilmasini rica ediyorum iki kisiyiz

  3. İstanbul Fatih’te oturuyorum Eşimden ayrıldım çocuklarımı okutmak için evde iş yapmak istiyorum lütfen evlere iş verenlerden ilgi bekliyorum

  4. Merhaba.Fatih şehremininde ikamet etmekteyim.Etiket işi yapabilirim evdede yardım edecek iki kişi daha var.

  5. Fatih te oturuyorum eve iş ıstiyorumm dönerseniz mutlu olurum

  6. Merhaba fatih karagumrukte otyrm madal paketleme islerini yapabilirm donus yaparsanz sevnrm

  7. Istanbul fatihte oturuyorum işe ihtiyacım var geri dönerseniz çok sevinirim her türlü işi yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir