Sponsor Reklam

Evden Mail Okuyarak Para Kazan

1950’li yıllarda bilgisayarların icat edilmesi ile daha hızlı gelişen teknolojinin ardından 1982 yılında internetin tanıtılması ile günümüze kadar artarak ilerleyen internet alt yapısı belli bir süre sonra hayatımızın odak noktası haline geldi. Peki ya hayatımızda büyük yer kaplayan internete neden sürekli olarak para ödüyoruz da neden para kazanmayalım? İnternetten pek çok para yöntemleri elbette bir şekilde karşınıza çıkmıştır, belki de bu yöntemler ile para kazanmak için bazı üyelikler açtınız ama o kadar uğraşmanıza rağmen istediğiniz parayı kazanamamış olabilirsiniz. Şimdi sizlere anlatacağımız bu yöntem ile evden mail okuyarak para kazanmanın püf noktalarını anlatacağız. Günümüzde internetin ne avantajlar sunduğunu ve bu sunduğu iş imkanlarının neler olduğunu az-çok bilmekteyiz. E-posta üzerinden yapılan pazarlamaların internet ortamında rolü çok büyüktür. Hayatımızda karşımıza çıkan ve bazen de önemsemediğimiz e-mail sistemini kullanmak zorunda kalıyoruz. Madem kullanıyoruz bilgisayar başında geçireceğimiz boş zamanlarda para kazanalım.

Ayrıcalıklı fırsatlar sunan birçok internet sitesi e-mail okutarak takipçilerine para kazandırırken, bazı siteler ise sadece sizleri büyük bir tuzağa çekmektedirler. Burada sizlere anlatacağımız siteler evden mail okuyarak para kazanmanıza müsaade etmektedir. Matrixmails.com 2002 yılından beri mail okuyarak para kazanmanıza imkan sağlayan site, Google sayfa değeri 4 olmasına karşın bedavadır ve spam değildir. Teşvik edici ve teşvik edici olmaya reklam çözümlerini sunar.

Paisalive.com Google sayfa değeri 4 olan site, günlük olarak mail adresinize ücretli postalar yollar ve her okunan mail için otomatik olarak hesabınıza parayı yatırır. Siteye üye olduğunuzda 99 RS(Hindistan Rubisi), 10 arkadaşınızı davet ederseniz de 10 RS ücret vermektedir. Ayrıca her okunan mail için de 0.25 RS ile 5 RS arasında değişen bir ücret politikası uygulanırken, ödemeleri 15 günde bir çek olarak yapmaktadır. Cash4offers.com Kullanıcı kılavuzunda belirtilen kurallar sert olmasına rağmen Google sayfa değeri 3 olan bir sitedir. Siteye girdikten sonra ‘Şimdi Katıl’ butonuna basarak kayıt oluyorsunuz ve mail adresinize gelen linki onayladıktan sonra e-mail okuyup, anketlere katılarak para kazanmaya başlıyorsunuz. Üyeliği açtıktan sonra 6 ay içerisinde kullanmamanız durumda üyeliğiniz iptal edilirken, her mail için 1 dolar ücretlendirme yapılmaktadır. Ödeme taleplerinizi hesabınızda en az 30 dolar olması durumunda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Makyaj Seti Paketleme İşi

Evde ek iş imkânlarına yeni eklenen ve özellikle bayanlar tarafından ilgi gören evde makyaj seti …

4 yorumlar

  1. işe cok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  2. Bu işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

  3. Her türlü iş yaparım çok ihtiyacım var yardımcı olursanız

  4. merhaba mail okuma konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir