Sponsor Reklam

Evden Çağrı Merkezi İşi

Evden çağrı merkezi işi yaparak para kazanma firmaların büyük önem verdiği işler arasında yer alıyor.  Sadece iş yerlerine giderek değil evden çağrı merkezi personeli olarak da çalışma fırsatı verilmektedir. Para kazanma düşüncesinde olan gençlerin bu önemli iş fırsatını değerlendireceğini hatırlatalım. İşyerine gitmeden oturduğunuz yerden evinizde rahat bir ortamda çağrı merkezi personeli olarak çalışma imkanı doğmuştur.

Hemen hemen bütün firmalar elemanlarını iş yerine çağırmadan sadece istedikleri yerden basit bir eğitimle çağrı merkezi işi yapmaya davet etmektedir. Sizler de ailenize destek olmak istiyorsanız veya geliriniz yetmiyorsa ek iş olarak evde çağrı merkezi işi yapmaya ne dersiniz? Biraz bilgi sahibi olduktan sonra herkese bu iş fırsatı verilmektedir. İşlerin  bazıları evden de yürütülebilmektedir.

 Çağrı merkezi işi nasıl yapılır

İletişim çağında yaşadığımızı sizler de biliyorsunuz. Artık telefonla bazı sorunlar kolaylıkla halledilebilmektedir. Firmalar kısa bir eğitim sonucunda evde çağrı merkezi işi yapacak elemanları istedikleri yerde çalışma fırsatı vermektedir. Böylece boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlere para kazanma imkanı sunulmaktadır. Bilhassa bayanların bu işi çok tercih ettiğini hatırlatalım. Büyük firmaların çok tercih ettiği  yöntem bazı insanlara da para kazanma fırsatı vermektedir. Müşteri temsilciliği adı verilen bu sistemde çalışanlar aracılık görevini yerine getirmektedir.

[caption id="attachment_831" align="alignleft" width="300"]çağrı merkezi çağrı merkezi[/caption]

Evde çağrı merkezi işi yapmak isteyen kişiler müşterilerden gelen talepleri değerlendirmektedir ya da tam tersi kendilerinin önüne verilmiş olan bir listeyi tek tek arayarak müşterilerle görüşüp onlara gerekli bilgilendirmeyi yapacaklardır. Yapılacak olan konuşma önceden size ayrıntılarıyla anlatılacak siz de müşterilerle rahat bir şekilde oturduğumuz yerden konuşarak çalışacaksınız.

Çağrı merkezi işi yapmak

Çağrı merkezi işi yapmak isteyenlere firma gerekli desteği sağlayacaktır. Bilgisayarla telefonla sizin telefonunuza gerekli gönderin yönlendirmeyi yapacak, aramalar doğrudan sizin telefonunuza gelecektir. Siz de bu aramaları oturduğunuz yerde evde iş yerinde veya nerede vakit geçiriyorsanız orada cevaplayacaksınız.

Her türlü ortamda rahatça yapabileceğiniz bu teknik sayesinde İyi para kazanabileceğiniz söyleyebiliriz. Sadece birazcık diksiyonuzun güzel olması, iletişim bilginizi yeterli olması gerekmektedir.

İnsanlarla nasıl iletişim kurulur

Bu  konuda biraz araştırma yapmanızda fayda var. Çağrı merkezi işi bütün firmalar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Çünkü  insanlara maaş öderken KDV, sosyal giderler ödenmemektedir.  Kişiye sadece evde yaptığı çalışma karşılığında ücret ödenmektedir. Bazı firmalar internet sitelerinin çağrı merkezi telefon numarasından bakacak personel aranmaktadır. İnternet sitelerinde online müşteri temsilcisi olma düşüncesi de aynı şekilde işlemektedir. İster evde çağrı merkezi işi yapabilirsiniz, isterseniz web sitelerinin canlı destek bölümüne istediğiniz yerde bakabilirsiniz. Bu sayede ek gelir sağlayarak önemli miktarda para kazanabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

10 yorumlar

 1. Merhaba evde cagri merkezi isi yapmak istiyorum

 2. Antalyada yaşıyorum ve öğrenciyim boş zamanlarımda ek iş olarak yapmak istiyorum ihtiyacım var daha önce çağrı merkezinde çalıştım

 3. Diksiyonum iyi işe ihtiyacım var

 4. Evde çağrı merkezi işi yapmak istiyorum iş tecrübemvar iki yıl çalıştım ilgilenirseniz sevinirim tesekurler

 5. ankara evde ek iş arayan bayanlar arasınlar 05052072943

 6. Ankarada ikamet ediyorum ve evde çağrı merkezi yada canlı destek elemanı olarak 7/24 müsait çalışabilirim

 7. Hastanede Güvenlik personeli olarak görev yapmaktayım. Insanlarla yüzyüze iletişimim iyi olduğu kadar telefonlada iletişim kurma becerisine Sahibi. Ayda 14 gün boşluğum mevcut olup bu süreci hem kendimi iletişim açısından geliştirmeye devam etmek hemde ek gelir sağlamak istemekteyim. Bir müşteri temsilcisinden beklenin ve istenen tüm özelliklere sahibim. Aşağıda vereceğim iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşamanızı saygılarımla rica ederim.
  Cep 5536196415

 8. Hastanede Güvenlik personeli olarak görev yapmaktayım. Insanlarla yüzyüze iletişimim iyi olduğu kadar telefonlada iletişim kurma becerisine Sahibi. Ayda 14 gün boşluğum mevcut olup bu süreci hem kendimi iletişim açısından geliştirmeye devam etmek hemde ek gelir sağlamak istemekteyim. Bir müşteri temsilcisinden beklenin ve istenen tüm özelliklere sahibim. Aşağıda veremedim iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşamanızı Saygılarımla rica ederim.
  Cep 5536196415

 9. cok duzgun lisanim var.dort yillik fakulte mezunuyum.acil is ariyorum.

 10. Afyon merkez de oturuyorum evde yapabileceğim işler arıyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir