Sponsor Reklam

Evde Zımba Teli Paketleyerek Para Kazan

Günümüzde evden para kazanmak için çok yaratıcı fikirler bulunmaktadır. Bunun yanında kırtasiye sektöründeki evden iş imkanlarının ise bir sınırı yok gibi görünmektedir. Genelde öğrenci kesiminin tercih ettiği ve oldukça kolay olan evde zımba teli paketleyerek para kazanma işidir. Sizde oldukça basit olan bu işi yaparak hem kendi bütçenize hem de aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Bu iş evden yapılabiliyor olması ve kolay görünüyor olmasına rağmen oldukça dikkatli olunması gereken bir iştir. Hızlı ve zamanında teslim edilen her sipariş sizin prestijinizi arttıracak ve daha çok müşterinin size gelmesini sağlayacaktır. Evde zımba teli paketleme işinde yapılması gereken tek şey firmanın size gönderdiği zımba tellerinin büyük ve küçüklüklerine göre ayırıp paketlemektir. Bu işten ayda ortalama olarak 220 Türk lirası gibi gayet güzel bir miktar kazanabilirsiniz. Evde zımba teli paketleyerek para kazanmak için sitemiz aracılığı ile firmalarla iletişime geçmek isterseniz yapmanız gereken aşağıda bulunan yorumlar kısmına e-mail adresinizi bırakmak olacaktır. Bu noktada geniş çaplı olarak bu işle ilgilenen firmalar ya da küçük işletmeler sizinle e-mail üzerinde irtibata geçecektir. Hatırlamakta fayda var ne kadar çok yorum yaparsanız firmaların size geri dönüş yapma ihtimali daha da artacaktır. Ayrıca kafanıza takılan yerleri ya da oluşan soru işaretlerini gidermek amacıyla firmalara yorum bölümünde sorularını sorabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

18 yorumlar

 1. bu işe ihtiyacım var istanbul kartal da oturuyorum yardımcı olursanız sevinirim

 2. Yurtdışı için paraya ihtiyacım var cevap verirseniz sevinirim

 3. 2 kişi olarak çalışmak istiyoruz

 4. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde zımba teli paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 5. Ben Giresun merkez iş verirseniz sevinirim

 6. Evde 4.5 kisiyiz bu isi gayet yapariz

 7. merhaba. kartal İstanbul da yaşıyorum. acil ek işe ihtiyacım var. elim hızlıdır. ekip kurabilirim. ürün alma teslim etme yi de yapabiliriz her şekilde. acil dönüş yaparsanız sevinirim. teşekkürler

 8. Muğlada ögrenciyim ve bu işe ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir