Sponsor Reklam

Evde Yer Fıstığı Paketleyerek Para Kazan

Hayatımızda birçok noktada ve farklı formlarda karşımıza çıkan yer fıstığı ülkemizde çok yaygın bir şekilde üretilmekte ve kullanılmaktadır. Marketlerde, kuruyemişçilerde ve birçok noktada satışı yapılan yer fıstığı üreticilerinin kısmı yanlış paketleme yöntemleri ile ürünlerinin tazeliğini uzun süre koruyamadığından şikayetçidir. Çünkü yer fıstığı paketlemesinin yapılabilmesi için kabuğundan çıkartılması gerekmekte. Bazı işgüzar çalışanlar bu kabukları tam temizleyemedikleri için paketin içinde kalan kabuk bir süre sonra yer fıstığının taze kalmasını engellemektedir. Bu sebepleevde yer fıstığı paketleyerek para kazanmak isteyen fakat işini düzgün yapan insanlara ihtiyaç duymaktadır. Yer fıstığı belirli dönemlerde hasat edildiği için sürekli bir eleman maliyetini çekmek istemeyen üretici, paketleme işini evinde yapabilecek ve kaliteyi bozmayacak insanlar ile çalışmak istemektedirler. Sizler de evlerinizde oturduğunuz yerden bu işi yapabilirsiniz. Nasıl mı? Üretici ile yaptığınız görüşmeler sonrasında size çuvallar ile gelen yer fıstığının kabuklarını kırarak kırıyorsunuz ve istenilen gramajlarda paketlere koyarak, paketlerin ağızlarını ısıtıcı yardımı ile yapıştırıyorsunuz. Sonrasında ürünleri teslim almaya gelenler anlaştığınız ücreti size ödeyip, paketleri alıp gidiyorlar. Bende bu işi yaparak evde yer fıstığı paketleyerek para kazanırım diyorsanız, ben eleman bulmaktan işimin yarım kalmasından bıktım diyorsanız sizin için gece – gündüz demeden çalışan bizlere yorum yaparak durumunuzu bildirin. Hem böylece karşınıza birçok eleman ve iş arayanların bir araya geldiğini görmüş olursunuz. Yorumla adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazmayı unutmayın.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

17 yorumlar

 1. bu işe ihtiyacım var dönüş yapabilir misiniz

 2. sivas merkezde oturuyorum bende kupa bardagı ambalajlamak istiyorum ellim çabuktur

 3. Merhaba izmir bergama da yaşıyorum evde yapabileceğim bir iş arıyorum yer fıstığı paketleme iş tam bana göre bu işe çok ihtiyacım var eşime destek olmak istiyorum

 4. Konya Selçuklu da oturuyorum 7 kişilik bir ekibim var ne iş olsa yaparız zamanında teslim garantisi veriyoruz ulaşırsanız seviniriz..

 5. istanbul ataşehirdenim yaş 33 iki kişiyiz evde yapabilcemiz iş arıyoruz

 6. İşte Bulunmak İstiyorum.

 7. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde yer fıstığı paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir