Sponsor Reklam

Evde Yastık Doldurma İşi

 Yaşam şartları o kadar değişti ki insanlar evde ek iş yapmadan rahata kavuşamıyor. Sizler de evde yastık doldurma işi yaparak ailenizin istediği şekilde yaşamasına fırsat verebilirsiniz. Biz farklı ek iş fırsatlarını sizlere tanıtarak ödeyemediğiniz taksitlerinizi ve alamadığınız hayal ettiğiniz eşyaları yada tatili yakalama fırsatı veriyor. Bayanlara yönelik oldukça avantajlı ve çok kazandıran bir fırsat olan yastık işi sizlere de düşünebileceğiniz kadar para kazandırabilir. Evde yastık doldurma işi 2017 senesinde ilgi gören ek iş fırsatları arasındadır. Tahmin edemeyeceğin kadar ek gelir sağlama fırsatı vermesi sebebiyle evde boş zamanı fazla olan bayanların tercih ederek yaptığı ve iyi gelirler elde ettiği böylece ailesine destek sağladığı farklı bir ek iş imkanı olarak karşımızda durmaktadır.

Evde yastık doldurma işi nedir nasıl yapılır?

Evde yapılan bu işin oldukça zor olduğunu söyleyemeyiz, ancak birazcık meşakkat gerektirmektedir. Çünkü firmalar tarafından evlere gönderilen dolgu malzemeleri ve yastık kılıfları sizlerin biraz uğraşarak yapması gereken işler arasındadır. Size gönderilen boş kılıfları farklı şekillerdeki dolgu malzemeleri ile doldurarak güzel bir poşet içine yerleştirmek zorundasınız. Size gönderilen bin adet yastığı zamanında düzgün bir şekilde doldurarak firmaya teslim etmemiz gerekir.

Evde yastık doldurma işi ile ne kadar kazanabilirim?

Bu işin size iyi para kazandıracağını söyleyebiliriz. Çünkü biraz çok yorucu ve tercih edilmeyen ek işler arasında bulunmaktadır. Fazla boş zamanı olanların değerlendirmesi gereken bu iş sayesinde ayda 1500- 2000 lira civarında para kazanabilirsiniz. Size gönderilen yastıklar iki parti şeklinde teslim alınmaktadır. Önce 500 yastık bitirince haber verirsiniz, firma size gelir bunun parasını peşin öder. Sonra ikinci parti ile aynı şekilde bitirince haber verirsiniz ve paranızı nakit olarak alırsınız. Evde yastık doldurma işi nasıl alınır? Bu işi yapmak isteyenlerin konumuzun altında bulunan yorum bölümüne adınızı soyadınızı mail adresinizi yaşadığınız yeri ve boş zamanlarınızı yazmanız gerekir. Bu şekilde evlere yastık doldurma işi veren firmalar sizlere ulaşacak sizde bu işi yaparak iyi gelir elde edeceksiniz. Böylece evde yastık doldurma işi sayesinde para kazanmanın rahatlığına kavuşacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

116 yorumlar

  1. cankorkma7@gmail.com üsküdar/istanbul
    Bu işe talibim haber bekliyorum, teşekkür ederim.

  2. Merhaba iki kişiyiz evde yastık doldurma işi istiyoruz zeytinburnunda oturuyoruz

  3. Merhaba bu işe çok ihtiyacım war lutfen bana donermisnz

  4. merhaba ben istanbulda oturuyom ev hanımıyım . Yastık doldurma isini almak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir