Sponsor Reklam

Evde Tütsü Paketleme İşi

Gizemli, dumanlı ve mis gibi kokulu bir ek iş istiyorsanız sizler de evde tütsü paketleme işi yaparak rahat bir ortamda para kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Yaşam standartları insanlara farklı işler yapma yönüne doğru sevk etmektedir. Bilhassa ailede bir kişinin çalışmasıyla ev geçindirmek artık kolay değil bu nedenle ev hanımları da ailelerine destek olmak için internet ortamında paylaşılan ek iş fırsatlarını değerlendirerek  fırsatlarını bulup para kazanıyorlar. Sizlerde muhtemelen paraya ihtiyacınız var ve ek iş fırsatlarını araştırmaya başladım. O halde gelin size çok esrarengiz, gizemli minicik bir iş teklifi yapalım ve evde tütsü paketleme işi yaparak para kazanmanın heyecanını yaşayın. Böylece ailenize destek olup onun rahatlamasına ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde giderilmesine fırsat tanıyalım.

Eve Tütsü Paketleme İşi Vere Firmalar

Evde tütsü paketleme işi nasıl yapılır? Ev hanımları, öğrenciler ve emeklilerin kolayca yapabileceği firmalar tarafından sizlere gönderilen 10 bin tane süt suyu 10 ve 20 şerli paketlere  dizerek bitirmeniz istenecek ve bunun sonucunda da iyi para kazanacaksınız. Bu işi almak için evlere ek iş veren firmalarla iletişim kurmanız gerekir. Evde tütsü paketleme işinden ne kadar kazanırım? Bu işi yaparak çok güzel paralar kazanacağınıza tahmin etmelisiniz. Hiç yormayan, kasmayan rahat Lipstick gizemli güzel bir işi yaparak ayda kişi başı 1000 ile 1500 lira kazanç elde edebilirsiniz. Fakat bu işi yapmak için ortalama 5- 6 saat çalışmamız gerekmektedir. Yeterli zamanınız varsa ve bu işi yapmak isterseniz sizde rahat bir ortamda para kazanmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Tütsü paketleme işi nasıl alınır? Bu işi yapmak istiyorsanız paraya ihtiyacınız varsa evlere tütsü paketleme işi veren firmaların bizim gibi iş tanıtımları yapan sitelere bırakılan yorumları ve buradaki iletişim adreslerini değerlendirdiklerini hatırlatalım. Bu işe sahip olmak isteyenlerin hemen alt tarafı adını soyadını yaşadığı yeri mail adresini yazması avantaj sağlayacaktır. Bol kazançlar dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

49 yorumlar

 1. Merhaba. İstanbul Arnavutköyde yim. Yeni ev aldık biraz borca girdik ek gelire ihtiyacımız var bu işi yapabiliriz dönüş yapar mısınız ?

 2. Bu ise gercekten çok ihtiyacım var istanbulda oturuyorum bunun gibi bir sürü işte deneyimim var

 3. istanbul avrupa yakasında oturuyorum evde yeterince buş vaktim var ek gelire ihtiyacım var msjinizi bekliyorum

 4. İşe ihtiyacım var ne iş olduğu önemli değil lütfen acil cevap verin manisa

 5. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde tütsü paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 6. Kayseri de oturuyorum. Tütsü paketleme işi yapmak istiyorum.

 7. Aynur Çiçek

  Türkiye ye temelli dönüş ettim acil işe ihtiyacım var, hem tütsü ye de bayılırım.

 8. İstinyedeoturuyoruz iki kişiyiz çalışmıyoruz bu işi yapabiliriz elimiz yatkın

 9. Eyüp Demiray

  Yeşipınarda oturuyorum. ek gelire ihtiyacım var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir