Sponsor Reklam

Evde turşu yaparak para kazanma

Evde turşu yaparak para kazanma fırsatı

Ek iş yaparak para kazanmak için o kadar çok alternatif olduğunu bilmelisiniz. Evde turşu yaparak para kazanıldığını öğrendiğiniz zaman belki inanamayacaksınız. Belki çok şaşıracaksınız. Turşu yapmayı seviyorsanız tecrübeliyseniz aile ortamında mevsimine göre en uygun fiyattan malzeme alarak turşu yapabilirsiniz. Bu turşular sayesinde aile bütçenize inanılmaz gelirler elde edebilirsiniz. Ülkemiz meyve ve sebze bakımından oldukça zengin bir ülkedir. En kaliteli turşular bizim damak tadımıza uygun olarak Türkiye'de yapılır ve satılır. Salatalık turşusu ndan lahana turşusuna patlıcan turşusuna aklına gelebilecek her türlü farklı damak tadına uygun turşular ülkemizde yapılarak adeta turşu cenneti şeklini almıştır. Sizler de en çok tercih edilen salatalık turşusu, acı biber turşusu, lahana turşusu gibi farklı damak tatlarına hitabeden turşular yaparak aile bütçesine ek gelir sağlayabilirsiniz. Turşu yapımı oldukça kolay bir iştir, turşu yapmayı bilmiyorsa bile turşu tariflerini alarak yeni bir damak tadı oluşturup kendi tarzınızda turşu yapabilirsiniz.

Turşu nasıl yapılır

Turşu yaparken seçtiğiniz malzemeler önce temizlenmeli, kaynatılmalı biraz bekletilmeli daha sonra en önemli malzeme olan turşu suyunun hazırlanması gerekir. Turşunun hazırlanıp suyu ile birleştikten sonra evde bekletilecek bir süre vardır. Bütün bunları hazırlayıp güzel bir turşu elde edebilirsiniz.

Evde turşu yaparak nasıl para kazanılır

Kendi zevkinize göre yapmış olduğumuz turşuları nasıl pazarlarsınız nasıl gelire dönüştürürsünüz? İşte size yardımcı olmak amacıyla bu yazımızı kaleme aldık. Marketlerde, pazarlarda açık turşular satıldığını biliyorsunuz. Sizler de evde yaptığınız turşulardan para kazanmak için turşu satan firmalara bizzat gidip anlaşabilirsiniz ya da pazar kenarlarında rahatlıkla satabilirsiniz veya mahallenizdeki şarküteri veya marketlerle anlaşarak hazırlamış olduğunuz ev yapımı turşuları kolayca satabilirsiniz. En önemli kural elbette hicrandır temiz çalıştığınız sürece çok para kazanabileceğinizi unutmayınız. Yapacağınız turşular için pazarlardan temiz kaliteli malzeme almalısınız. Çok aldığın zaman indirim yapılacağını bilmelisiniz. Böylece alacağınız malzeme toptan alırsanız ucuza mal edebilirsiniz. Evde turşu yaparak ne kadar kazanabilirim Turşu yapımı sayesinde ayda 1000 ile 1500 lira arasında gelir elde edebilirsiniz. Piyasada satılan hazır turşular 10 lira civarında olduğunu hesap edersek sizler de ev yapımı turşu yapacağınız için Sizinkilerin daha iyi fiyata satılması söz konusudur. Önemli olan tutturabilmek, bir Damak Tadı tutturduğunuz zaman müşterinin bol olacaktır. Böylece evde turşu yaparak ailenize ek gelir sağlayacak yeni bir ek iş sahibi olacaksınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

2 yorumlar

  1. İstanbul Avrupa yakadında ikamet etmekteyiz Her türlü paketleme işi itina ile yapılır

  2. Merhaba 3 kişilik ekibim var .Evde turşu yapmak istiyoruz.Titiz çalışırız.Daha önce de ek iş deneyimlerimiz vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir