Sponsor Reklam

Evde toplu iğne paketleyerek para kazan

Günümüzde hemen herkes bir şekilde çalışması gereken bir durumdadır. Ancak bazen istekler ile kazanılan para yeterli miktarlarda olmaz. Ancak pek çok insan bunun için ek işler yaparak bu durumu lehine çevirmektedir. Sizlerde evinizde ek iş yaparak bu kervana katılabilirsiniz. Bu ek işlerden birisi de evde toplu iğne paketleyerek para kazanmaktır. Evde toplu iğne paketlemek biraz riskli bir iştir. Toplu iğne batıcı bir nesne olduğu için bu tarz kazalar iş kazası kategorisinde nitelendirilir. Pek çok firma bu tarz iş kazalarında tazminat ödemesi yapmaktan kaçınmaktadır. Bu yüzden çalışırken çok dikkatli olmalısınız. Bunun haricinde yapacağınız tek şey ise toplu iğneleri paketlemek olacaktır. Kilogram cinsinden paketlediğiniz toplu iğneleri daha sonrasında firmaya geri göndererek ödeme alabilirsiniz. Evde toplu iğne paketleme işi için el becerisi gerekmemektedir. Herkes çok kolayca ve hiç yorulmadan bu işi yapabilir. Bu işten kazanabileceğiniz ortalama miktar ise ayda 1800 Türk lirası olacaktır.

mak için bu işle ilgilenen firmalardan birisiyle irtibata geçerek işi almanız yeterli olacaktır. Firmalarla irtibata geçmek için internet sayfasını ya da isterseniz alttaki yorum yapma bölümüne adınızı, soy adınızı ve e-mail adresinizi yarak firmaların sizlerle irtibata geçmelerinin sağlamak adına ilk adımı atmış olursunuz. Ufak bir hatırlatma olarak ne kadar fazla yorum yaparsanız o kadar kolay bir şekilde firmalara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

135 yorumlar

  1. Merhaba, toplu iğne paketlemek istiyorum.

  2. Iyi gunler ben de evde yapacağım is arıyorum epilepsi hastası olduğum için dışarda calismiyorum oğlum da üç yaşında onda da aynı hastalık var lütfen yardımcı oliranız sevinirim maddi yönde de zor durumdayım.

  3. Esime destek olmak icin bu tarz isler yapmak istiyorum

  4. Malatyada yaşıyorum evde her türlü paketleme işini yapabilirim

  5. Malatya da yaşıyorum evde yapılacak her türlü paketleme işini yapabilirim

  6. Istanbul atasehir bu işi yapmak istiyorum

  7. K.maras merkezdeyim bu ise ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim

  8. Annem adina konuşuyorum.Toplu igne paketleme isinde iyiyimdir. En tez cevapinizi bekliyorum

  9. Benim elim pratiktir nasil ulasabilrim

  10. Ankara da oturuyorum ek ise ihtiyacim var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir