Sponsor Reklam

Evde Tepsi Süsleyerek Para Kazanma

Artan masraflara para yetirmekte zorlanıyor musunuz, o zaman evde tepsi süsleyerek para kazanma fırsatını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Özellikle asgari ücretle evini geçindirmeye çalışan aile reislerinin çok zorlandıkları bu süreçte ev hanımları işlerine yardımcı olmak için evde tepsi süsleme işi yapması en ideal ek iş fırsatlarından birisidir. Son zamanlarda evlere tepsi süsleme işi veren firmalar tarafından piyasaya çıkan ve yoğun talep gören bu ek gelir imkanı ile paraya ihtiyacı olan herkesin önemli bir gelir fırsatı yakaladığını müjdeleyelim. Siz de muhtemelen ailenize her istediğinizi almak için içinden geçirdiklerinizi söyleyemiyorsunuz.

O zaman ertelediğiniz ve içine attığınız, hayal ettiğiniz almayı düşündüğünüz eşya ya da herhangi yiyecek içecek giyecek her neyse onları kendinize, çocuklarınıza, eşinize, sevdiklerinize temin etmek için tepsi süsleme işi tam size göre. Aslında bu iş hobi olarak da düşünülebilir. Yani bu iş bir para kazanma aracı olarak hem de zamanı değerlendirmek anlamında sizlere katkı sağlayacak olan bu ek iş fırsatı mutlaka iyi düşünülmelidir ve gerekli yerlere zamanında müracaat yapılmalıdır.

[caption id="attachment_1455" align="alignleft" width="300"]Evde tepsi süsleme Evde tepsi süsleme[/caption]

Evde tepsi süsleme işi yapmak istiyorum

Evde tepsi süsleme işi 2016 yılında en çok ilgi gören Evde yapılan ek işler arasında yerini almıştır. Çünkü farklı modellerde tepsileri renkli desenli şekillerde süslemek ev hanımlarına göre tam bir vakit geçirme aracıdır. Evlere tepsi süsleme işi veren firmalar sizlere gerekli olan bütün malzemeleri temin edecek. Sizler de işin nasıl yapıldığını öğrendikten sonra kısa süre içerisinde tepsilere farklı süsleme şekilleri ile görsel bir içerik kazandıracaksınız. Sizlere tepsiler, boyalar, tutkallar firma tarafından temin edilecek. Siz de size gösterilecek olan desenleri tepsi üzerine baskı yaparak boyamaya başlayacaksınız.

Evde tepsi süsleme işi ne kadar kazandırır

Boş zamanlarınızı değerlendirmek para kazanmak ailenize önemli girdiler elde etmek için tepsi süsleme işini yapmanız en akıllıca iş diyebiliriz. Evde tepsi süsleyerek para kazanma fırsatını değerlendirenler ayda 1500-2000 lira arasında ek gelir sağlayabilir bu işi nasıl yapabilirim, diye düşünüyorsanız konu altına kendinizi tanıtan yazılar yazarsanız bu işi evlere veren firmaların dikkatini çekersiniz siz de ek iş yapmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

12 yorumlar

  1. merhaba sakarya adapazarında oturuyorum ve degişik yaptıgım tepsi modellerim var geri dönüş yaparsanız sevinirimm

  2. Osmaniye merkezde ikamet ediyoru el becerim iyidir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir