Sponsor Reklam

Evde taş boyayarak para kazanma

Evde taş boyayarak para kazanma, taş boyama merakı son dönemde o kadar arttı ki kimisi hobi amaçlı olarak bu işten para kazanırken kimileri de güzel görünmek için takı amacıyla boyalı taşlara ilgi duymaktadır. Sizler de bu fırsatı değerlendirerek Evde taş boyama işi yaparak para kazanabilirsiniz. Kadınların evde boş zamanlarını değerlendirmek için bu fırsatı değerlendirmelerini tavsiye ederiz. Böylece aile bütçesine önemli bir ek gelir sağlamış olacaklar.

Evde taş boyama işi nasıl yapılır

Tatil dönemlerinde deniz kenarlarında renkli ilginç taşları toplayarak bunları evde Boya renk değerlendirme fırsatını düşünebilirsiniz. Eğer zamanınız yoksa sahil kenarlarına giremiyorsanız Hiç dert etmeyin, size yakın parklarda bahçelerde uygun taşları toplayarak da boyama işi yapabilirsiniz. Veya buna da imkanınız yoksa taş satan yerlerden temin edebilirsiniz. Bu durum sizin kendi özel durumunuzla doğrudan alakalıdır. Hobi amaçlı düşünüyorsanız ve zamanınız varsa kendiniz toplamayı tercih ediniz. Ancak kısıtlı zamanınız varsa ve bu işle zaman geçirmek istemiyorsanız taş satan yerlerden temin edebilirsiniz. Evde taş boyama işi yaparak para kazanmak için birkaç malzeme gerekmektedir.

Taş boyama için gerekli malzemeler

irili ufaklı taşlar

akrilik boya

cam boyası ya da sulu boya

vernik

 farklı boyutlarda boya fırçaları

taş boyama işi yapımı

Üzerinize uygun bir önlük takarsanız boyama işi yaparken elbiselerimiz kirlenmez. Yaptığınız ya da  boyadığınız taşları gerektiği durumlarda karalayabilirsiniz. Bunun için vernikle üstünden birkaç boyama yaptıktan sonra kurumaya bırakın, daha sonra taşları kendi zevkinize göre farklı şekillerde boyayıp değerlendirebilirsiniz.

Yaptığını çalışmalarınızı Instagram, Facebook, Pinterest gibi sosyal ağlarda resimlerini paylaşan ve takipçilerinize bu işi para karşılığında yaptığımızı beğenenlere uygun ücrete satabileceğinizi belirtin. Mutlaka yaptığınız çalışmaları dikkate alacak olan ziyaretçiler bulunacaktır. Ayrıca bölgemizde bulunan hediyelik eşya satış yapan dükkanlarla da görüşebilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları onlara gösterdiğimiz takdirde mutlaka onlar da bu işi değerlendirecek ve sizin ürünlerinizi satarak hem siz kazanacaksınız, hem onlar kazanacak.

Boyalı taşlar kaça satılır

Elbette bu durum hem taşın büyüklüğüne göre hem de sizin üzerine yaptığınız çalışmaya göre değişiklik gösterir, ancak ortalama bir boyalı taş 5-6 buradan satılabilir. Elbette toplu alım yapan kişilere birazcık indirim yaparsınız. Böylece hem Siz sürekli bir iş yapmış olursunuz, hem de daha fazla kazanmış olursunuz. Evde taş boyayarak para kazanma fırsatını herkes değerlendirebilir. Özellikle el becerileri gelişmiş hayal dünyası güçlü kişilerin para kazanabileceğini söyleyebiliriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Davetiye Katlama İşi

Nişan, nikah ya da sünnet. Hepsinde konukların çağrılması için davetiye gönderilir. Bu dönemler kişilerin en …

3 yorumlar

  1. İzmir Buca’da 3 kişilik ekibimle siparişlerinizi hazırlayabiliriz.

  2. Taş boyama işi arıyorum izmirde atölyem var.

  3. tasarım ve yaratıcılık en önemli özelliğim…sparişlerinizi bekliyorum..yalova

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir