Sponsor Reklam

Evde streç film paketleme işi

 Para kazanmanın farklı yollarını bilenler evde streç film paketleme işi ile para kazanma fırsatı yakalayabilir. Her geçen gün değişen ve artan ek iş fırsatları ile sizlerde ailenizin gelirlerine ve giderlerini ortak olma düşünceniz varsa bu işi değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Yeni yılda oldukça talep gören ve evde kullanıma alsan streç film paketleme işi sayesinde düşünemeyeceğimiz kadar gelir elde edebilirsiniz.  

Streç film paketleme nasıl yapılır?

Boş zamanlarını değerlendirmek ve bunu paraya dönüştürmek isteyenlere göre olan bu iş sayesinde ailenize destek olup gelir sağlayabilirsiniz. Sizlere gönderilen 10.000 adet streç filmi bir ay süresi içerisinde güzel ve özenli olarak paketlemeniz gerekir. Bu işle ilgili herhangi bir teknik bilgiye gerek yoktur. Size verilen kutuların içine verilen streç filmleri düzgün ve dikkatli bir biçimde yerleştirmeniz gerekecektir. Malzemeler streç film paketleme işi veren firma tarafından size teslim edilecek. Size gerekli çalışmaları istenilen şekilde hazırlayıp teslim etmeniz gerekir. Streç paketleme işi ile ne kadar kazanabilirim? Oldukça kolay Teknik bir bilgi ve çalışma gerektirmeyen streç işi yaptığınız çalışmaya göre farklı getiri sağlar. Örneğin ayda 10.000 adet streç film paketler SMS 1500-2000 lira arasında gelir elde edebilirsiniz. Ancak bu film 12 ile 1 ayda bitirilmesi oldukça zordur. Evde birkaç kişi birlikte çalışarak 10.000 streç film öncelikle ederler ya da uzun süre tek başınıza çalışırsan yani günde 10 saat kadar çalıştığımız takdirde bir ay içerisinde bitirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğer evde boş insan sayısı fazla ise doğal olarak diğerlerinin kat kat artacaktır ve işi çok rahat hissedeceksiniz. Unutmayın zamanında teslim edilmeyen ürünler dolayısıyla size olan güven sarsılır ve tekrar iş verilmez. Bu sebeple ekip ruhu ile çalışacağınız arkadaşlarınızla grup oluşturup iş başvurusu yapın.

Ek iş başvurusu nasıl yapılır?

Bu işi almak için evlere streç paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmek gerekir. Bunun içinde konu altındaki forma iletişim bilgilerinizi adınızı, soyadınızı, yaşadığınız bölgeye ve kaç kişi olduğunuzu mutlaka yazın. Böylece size iş teklifinde bulunan firmalar öncelik sağlayacaktır, email adresinizi konu içinde yazmayı unutmayınız. Streç film paketleme sayesinde iyi gelir elde edileceği edebileceğiniz söyleyelim.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

34 yorumlar

  1. İZMİR/KARŞIYAKA da oturuyoruz. 4 kişiyiz.Temiz çalışırız temiz iş çıkartırız.Zamanında teslim ederiz.Şimdiden teşekkür ederim.

  2. Lise son sınıf ogrencisiyim bana ulasirsaniz sevinirim:)

  3. merhaba ben yasemin Avcılar Gülsüm Sokak oturuyorum ek iş yapmak istiyorum gunderirseniz sevinirim bana dünebilirmisin 05537721887

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir