Sponsor Reklam

Evde Soyacak Paketleme İşi

Soyacak paketleme işi

Mutfağın en önemli araçlarından biri olan sebze meyve soyacağı paketleme işi yapmak isteyenlere kolay para kazanma fırsatı teklifinde bulunuyoruz. Renk renk şekil şekil desen desen üretilmiş basit ama önemli işlevi olan meyve soyacakları ailesine destek olmak isteyen para kazanmak isteyenlere fırsat vermektedir. Eğer kıt kanaat zar zor geçiriyorsanız evde ek iş fırsatları hakkında bilgi almak istiyorsanız o zaman siz de sitemizin sunduğu ek iş fırsatlarını değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Evde soyacak paketleme işi yaparak ödemediğiniz faturalarınızı ödeyebilir, çocuklarınızın eğitim masraflarını karşılayabilir, sağlık giderleriniz de bir nebze olsun ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde soyacak paketleme işi nasıl yapılır

Farklı ebatlarda modellerde renklerde üretilmiş olan soyacakları özenli bir şekilde paketlenmesi amacıyla elemana ihtiyaç duyan firmalar ek gelir fırsatı sunmaktadır. Binlerce soyacak sizlere gönderilecek sizler de ikili üçlü ya da tekli olarak soyacakları satışa hazır hale getirerek paketlemenin gerekecek. Böylece adet başı olarak gelir elde edeceksiniz.

Soyacak paketleme işinden ne kadar kazanırım

Soyacak üreten firmaların arz talep dengesi hesap edilerek size yapacağı teklife göre kazancınız netleşecektir. Örneğin bir soyacak için 10 kuruş teklif edilirse siz de bir ay içerisinde bin tane soyacak paketlerseniz. Geliriniz buna göre ortaya çıkacaktır. Elbette bir kişi için yaptığımız bu hesap 2-3 kişi ya da ailede daha fazla çalışan olursa daha da artacaktır.

[caption id="attachment_2198" align="alignleft" width="300"]Soyacak paketleme işi Soyacak paketleme işi[/caption]

Soyacak paketleme işi yapmak istiyorum

Bu işi yapabileceğinizi inanıyorsanız firmalarla iletişime geçmek için kola altındaki iş başvuru formunu doldurarak firmaların size teklifte bulunması için sıramızı beklemeniz gerekmektedir. Üretici firmalar yoğun ihracat döneminde sizlerden paketleme talebinde bulunabilirsiniz.

O zaman yapmanız gereken kendinizi en iyi şekilde anlatan ön başvuru formunu doldurarak sıranızı gelmesini beklemektir. Kendinizi tanıtırken nerede yaşadığınızı, eğitim durumunuzu, yaşınızı, ekip sayısını belirtmenizde yarar var. Elbette en önemli konulardan birisi de firmaların size güvenmesidir. Aldığınız işi zamanında sorunsuz bir şekilde teslim etmeniz en önemli husustur. Evde soyacak paketleme işi sayesinde ailenize önemli bir ek gelir fırsatı yakalayabilirsiniz. Oturduğunuz yerden para kazanın.

Ayrıca Gözatın

Evden Giysi Satışı

Günümüzde pazarlama anlayışının büyük değişimlere uğradığı ve mağazacılık yerine elden satış yapılmaya başlandığı görülmektedir. Birçok …

23 yorumlar

  1. merhaba emekliyim çocuklarımın okul masraflarını karşılayabilmek için bu işe ihtiyacım var. mersinde oturuyoruz. eşimle birlikte istenilen sürede verilen paketleme işini yapabiliriz.

  2. Yurtdışı Eğitimi için para kazanmalıyım ne iş olursa yaparım lütfen cevap verin

  3. Acil ise ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir