Sponsor Reklam

Evde Sigara Küllüğü Paketleyerek Para Kazan

Evinizin konforundan ayrılmadan hatta hiç yorulmadan yapılabilen ek işler son yıllarda büyük bir başarı yakalamış ve pek çok öğrenci ve işsiz bireyi kendisine çekmiştir. Genel olarak basit işlerden oluşan bu sektörde öğrenciler ağırlık olarak daha çok olmakta ve öğrenim hayatlarına bir para takviye yapmak için ek işleri tercih etmektedir. Bunun haricinde derslere gitmek zorunda olmaları tam zamanlı bir işte öğrencileri çalışamaz hale getirmektedir. Bolca boş vakte sahip öğrenciler bu ek işlerden kendilerine en uygun olanı seçerek çalışmaya başlar ve belli bir bütçe kazancı sağlamış olurlar. Bu ek işlerden birisi de evde sigara küllüğü paketleyerek para kazanmaktır. Bu iş oldukça kolaydır. Hemen herkes çok rahat bir şekilde hiç zorlanmadan yapabilir. Ancak kolay olmasına rağmen oldukça uğraştırıcıdır. Çünkü firmalara günlük 3000 civarı bir sigara küllüğünün paketlenmesini istemektedir. Bu sigara küllükleri metal ya da camdır. Sigara küllüğü paketleme işinden ayda 2500 Türk lirası kazanılabilmektedir.

Firmalarla iletişime geçmek ve evde sigara küllüğü paketleyerek para kazanmaya başlamak için ilk yapılması gereken işlen firmanın internet sitesinden başvuruda bulunmaktır. Diğer yandan broşürlerle verilen ilanlar da iletişime geçmek için kullanılan bir yoldur. Eğer isterseniz sitemizde hemen aşağıya yerleştirdiğimiz yorumlar bölümüne adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazarak firmaların sizinle ihtiyaç anında iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Mantar Yetiştiriciliği

Son zamanlarda çok tercih edilen istiridye mantarı yetiştiriciliği patlama yapmış durumdadır. Ticari amaçlarla ve yüklü …

44 yorumlar

 1. eylül başak ÇELİK

  merhaba.
  ev işi almak istiyorum okul masrafımı cıkartmak için bu işe ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevinirim kadıköy/istanbul da oturuyorum .
  iyi günler…

 2. Merhaba
  Adanada ikamet ediyorum. Ön lisans mezunuyum ancak iş bulamadığım için evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışa bileceğimi düşünüyorum evde paketleme konusunda sizden iş istiyorum kardeşlerim de okuduğu için ihtiyacım var isim de titiz ve düzenliyim dır hiç bir şekilde aksatma olmaz ve sıkıntı çekmez siniz benimle çalışırken

  Mail adresim: Cennetbolat01.cb@gmail.com

 3. Ise ihtiyacim var ogrenciyim( istanbul avrupa )

 4. Öğrenciyim ve ek işe ihtiyacim var lutfen yardimci olur musunuz

 5. Evde ek iş için bana ulaşabilirsiniz.

 6. Merhaba,
  küllük paketleme işi yapabiliriz.İstanbul

 7. Bu işe ihtiyacım var öğrenciyim lütfen dönüş yapın. Kahramanmaraş

 8. Antalya kepez sevgi evde sigara kullugu paketleme işi yapmak istiyorum ekibim var yardımcı olursanız sevinirim

 9. Ankara’da yaşıyorum evde sigara küllüğü paketleme işi yapmak istiyorum evimin ve çocuklarımın ihtiyacını karşılamak için bu işe çok ihtiyacım var acil geri dönüş yaparsanız sevinirim teşekkürler.

 10. Evde sigara Küllügü paketleme işi yapmak isterim lütfen yardımcı olup baglanti kurarmisiniz istanbul anadolu yakasi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir