Sponsor Reklam

Evde sarma işi ile para kazanma yolları

Evde sarma yaparak para kazanmak

Her kültürün farklı damak tadı vardır. Türk toplumu olarak diğer uluslardan farkımız kendimize özgü yemekleridir. Sarma, dolma en sevdiğiniz yemekler arasındadır. Sizlerde eminiz ki evde sarma sararak sevdiklerinize en lezzetli yemekleri yapıyorsunuzdur. Bu özelliğini kullanarak ek iş yapar, sonunda da daha çok para kazanıp istediğiniz, düşündüğünüz, hayal ettiğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Evde sarma yaparak para kazanmak için bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Sarma hem görselleriyle hem de lezzetiyle hemen herkesi büyüleyen yemekler arasında yer alır. Hiç aç değilim, diyen bir kişi bile sarmayı gördüğü zaman asla hayır diyemez. Elbette bu işi bilen gerçekten seven birileri yaparsa o zaman tadına doyum olmaz. Bu güzel zahmetli ancak çok lezzetli işi ek iş olarak yapma şansınız mevcut. Günümüzde sarma işi ile ilgilenen catering firmalarının olduğunu duydunuz mu, bilmiyoruz, ancak sarma sarıp lokantalara hazır bir şekilde satan firmalar olduğunu bilmelisiniz. Siz de ek iş ara farkı ile bu haberi öğrenmiş bulunuyorsunuz. Kendinize bir ayrıcalık yaparak bundan böyle farklı sektördeki para kazanma yolları kullanabilirsiniz. Evde sarma, dolma yapmak da para kapısı olduğunu herkesin bilmesi gerekir. Evde geçinemeyip ek iş yaparak para kazanmak mutlu olmak isteyenlerin bu fırsatı değerlendirmesi gerekir. Sarma, dolma işi genelde bayanlara hitap ettiği için boş zamanı olan ve bu zamanı en iyi şekilde değerlendirerek aile bütçesine katkı sağlamak, ek gelir elde etmek isteyen bayanların mutlaka ek iş yapmaları bunun sonucunda da rahat bir hayat sürmeleri onların da hakkıdır.

Evde sarma yaparak nasıl para kazanılır

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte iş kolları o kadar çok arttı ki sadece sabah erkenden işe gidip patronun söylediklerini yapmak yorgun argın eve dönmek kafi gelmemektedir. İsteyen kişiler ek iş adı altında gerçek bir iş fırsatı olarak görüp evinden kendi patronu gibi istediği şekilde istediği saatte zamanı değerlendirerek hayatını idame ettirebilir. Eğer damak tadınız iyi ise evde sarma işi tam sizin yapabileceğiniz mükemmel lezzetli eğlenceli bir o kadar da keyifli ek iş ve dolayısıyla fazladan para kazanma anlamına gelmektedir. Bu işi yapmak isteyenlerin bilmesi gereken en önemli konulardan biri kendiniz hazırladığınız sarmaları komşularınıza diğer çalışan bayanlara satış yapabilirsiniz.

[caption id="attachment_51" align="alignnone" width="300"]sarma sarma işi[/caption] Bilhassa kadınların kutladıkları özel günler için evde sarma yapıp onları bir güzel süsleyerek sipariş alma şansınızı yükseltirsiniz. Evde sarma yapma işi için bir hafta önceden sipariş almanız gerekmektedir. Böylece gerekli hazırlıklarımızı yaparak işinizi zamanında bitirip sipariş veren kişiye teslim edersiniz sarma işi genelde kilo ile ya da parça başı şeklinde yapılmaktadır. Aldığınız malzemelerin masraflarını siparişi veren kişi size önceden öder yaptığınız sarmaları ev yemeği satan lokantalara ya da kafe işletmelerine satabilirsiniz. Sizlerin evde sarma sararak maharetli ellerinizi konuştuğunuzu öğrenenler gittikçe artacak dolayısıyla size sipariş verenlerin sayısı artacaktır. Belki çok lezzetli ve mükemmel görünümlü sarmalar yaparsanız siparişleri yetiştirememe riski ile karşılaşabilirsiniz. Sizin mahallede sarma işini yaptığınızı öğrenen diğer çalışan bayanlar durmadan size sipariş geçecektir. Ancak öncelikle ev yemeği satan dükkanlar ile görüşerek onlara düzenli olarak sarma getireceğimizi bunun karşılığında ne kadar alacağınızı güzelce konuşmalısınız. Çünkü lokantacıların ya da restoran sahiplerinin sarma yapmak için ayıracakları zamanları yoktur. Size kesinlikle hayır diyemeyeceklerdir. Böylece oturduğunuz yerden ailece hem para kazanacaksınız hem de muhabbet edecek, sıcak bir ortamda zamanı değerlendireceksiniz. Size yapmamız gereken son hatırlatma ise yemek firmaları ev yapımı yemekleri daha çok tercih ettiği için temiz çalışan, güzel iş yapan bayanların peşini asla bırakmaz. Onlara sürekli ek iş olarak sarma işi verirler. Unutmayın, hijyen en önemli kuraldır. Bunun için başınıza gerekirse bone, ağzınıza maske takmak da hiç imtina etmeyin. Çünkü işin ucunda ek kazanç sağlamak var. Siz de ek iş ara farklı ile oldukça fazla gelir elde edecek, ailenizi rahata kavuşturacaksınız. Anlaştığımız, çalıştığınız restoranlara, firmalara telefon numaralarınızı iletişim hattınızı vermeyi unutmayınız.

Evde sarma işi için nereye başvurmalıyım

Biliyoruz içinizden bazı ziyaretçilerimiz büyükşehirlerde yaşamadığını, dolayısıyla restoran ya da çalışan bayanlara sipariş veremeyeceğini düşünebilir. O zaman sizlerin de yapması gereken önemli ipucu diğer ek iş fırsatlarını araştırarak yetenekleriniz doğrultusunda çalışmaktır. Diğer ek iş fırsatları öğrenmek için ek iş kategorisine girip araştırma yapmaktır. Sizlere uygun mutlaka güzel bir kazanç kapısı vardır. Kendi yeteneklerinizi en iyi şekilde sergileyerek siz de uygun bir iş bulup mükemmel paralar kazanabilirsiniz. Hiçbir şey yapamıyorsanız internete girerek ek iş ilanları arayıp, orada istemeyeceğiniz kadar farklı türde ek kazanç yolları olduğunu göreceksiniz. Böylece siz de evlere etiket veren firmalardan böcek yetiştiriciliğine, boya, badana işinden başlayıp evde farklı ürünler paketleyerek para kazanma imkanlarını kına paketleme, örgü örme gibi düşünemeyeceğiniz kadar farklı türdeki işleri öğrenince hiç üzülmeyecek, evden yapılacak ek iş türlerini değerlendirmiş olacaksınız. Evde temizlik yaparak para kazananların ya da katalog usulü ürün satanları, evde sarma yaparak para kazanmak  gibi aklınıza gelmeyecek şekilde farklı türdeki ek iş fırsatlarını okuyunca aç kalmayacağınızı, rahat yaşamak için mutlaka ek iş aramak gerektiğini öğreneceksiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Bez Çanta Üretimi

Özellikle yaz aylarında bez çanta kullanımı çok artar. Birçok kullanım alanı vardır ve evde bez …

6 yorumlar

  1. evde sarma işi yapmak istiyorum geri dönüş yapmanızı bekliyorum. kocaeli derince

  2. İyi günler Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim annemin sarmaları içli köfteleri parmakları yedirtecek cinstendir olumlu dönerseniz sevinirim

  3. Sarma işi yapabilirim gebze kocaeli

  4. İzmir karşıyakada oturuyorum ev hanımıyım bu iş tam bana göre yardımcı olursanız sevinirim

  5. süper sarmalar yapın, para kazanın…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir