Sponsor Reklam

Evde şapka paketleyerek para kazan

Günümüzde ev hanımları ev bütçesine katkıda bulunmak ve öğrencilerin öğrenim bütçelerine katkıda bulunmak adına ek işler aramakta ve yapmaktadır. Pek çok insan uzun süredir evlerinde ek iş yaparak para kazanmaktadır. Sizde evinizde çalışabileceğiniz bu ek işlerden birisini yapmaya başlayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Evden şapka paketleyerek para kazan mak yapılabilecek en iyi işlerden birisidir. Şapka paketleme işi için bir miktar el beceriniz olması gerekmektedir. Tek yapmanız gereken firmanın size gönderdiği size verilen direktifler doğrultusunda süsletip paketleyerek satış için hazır halde geri göndermektir. Süsleme işi el becerisi gerektiren bir iştir. Bu yüzden bu işte el becerisi şartı koşulmaktadır. Ancak el becerinize güveniyorsanız oldukça zevkli bir iştir. Evde şapka paketleme işinden aylık ortalama olarak 2000 Türk lirası gibi gayet güzel bir miktar kazanabilirsiniz. maya başlamak ve firmalar ile iletişime geçmek için firmanın web sayfasını ya da zaman zaman dağıttığı broşürlerdeki iletişim numaralarını arayarak iletişime geçebilirsiniz. Diğer yandan eğer isterseniz sitemize sizler için yerleştirdiğimiz en alt kısımdaki yorumlar bölümüne adınızı, soyadınız ve e-mail adresinin yazarak firmaların sizinle iletişime geçmesi için ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca ne kadar çok yorum yazarsanız firmaların sizinle iletişime geçme şansını arttırabilirsiniz. Eğer aklınız bu işle ilgili olarak herhangi bir sorunuz varsa yorumlar kısmında sorarak cevap alabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

7 yorumlar

 1. Banada ulaşır mısınız

 2. 4 kişilik bir ekibin ve bu işi yapabiliriz.

 3. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında ikamet ediyorum. Üniversite ve yüksek lisans mezunuyum. Ancak ailemdeki sağlık sorunları nedeniyle şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle evde ek iş imkanları konusunda bana uyabilecek konularda rahatlıkla çalışabileceğimi düşünüyorum. Evde şapka paketleme işini çok kolay ve sorunsuz bir şekilde yapabilirim. Oldukça titiz ve çalışkan biriyim. O nedenle karşı tarafın bu anlamda benimle çalışmaktan memnun kalacağına inanıyorum. Bu konularla ilgili benimle mail adresim üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Mail Adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Teşekkürler…

 4. Nasıl ulaşabiliriz size

 5. Kocaeli Gölcük’te oturuyorum. Evde ek iş arıyorum.

 6. Firmalar için cep numaram 05317060007

 7. Paketleme işleri montaj davetiye katlama poşet katlama nikah şekeri yapma ne olursa yaparım İstanbul Kağıthane Çağlayan mahallesi… Acil!!! Elim çok seri ekipte yapabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir