Sponsor Reklam

Evde poşet katlama işi yaparak para kazan

Evde poşet katlama işi yapmak

Evde boş zamanlarını değerlendirmek isteyenlerin yapacağı mükemmel bir iş var, sırada. Evde poşet katlama işi sayesinde hiç tahmin edilemeyecek miktarda para kazanacağınızı duyunca çok sevineceksiniz. Böylece kazandığınız paralar sayesinde hem kendimiz hem de aileniz rahat günler geçirecek poşet katlama sanıldığı kadar zor ve sıkıcı bir iş değildir.

Büyük mağazalar tarafından müşterilerine hediye paketi ürün ambalajı içine koymak için karton malzemeden yapılan kibar hafif araçlardır. Ancak katlarken elbette birazcık zaman alıyor, dükkan satıcısı bu ürünleri dükkan içerisinde yapmıyor bir firmayla anlaşıyor firmada bu kutuları patlatmak için hem iş gücünden hem de vergiden yırtmak için evde yaşayan insanlara bu işi yaptırmayı tercih ediyor. Böylece evde boş kalan genç kızlar anneanneler kadınlar herkes oturduğu yerden para kazanma fırsatı yakalayıp ek iş sahibi oluyor. Poşet katlama işi nerede yapılır.

Evde poşet katlama işi nasıl yapılır

Poşet katlama oldukça eğlenceli zevkli bir o kadar da kolay işlerden birisidir. Size örnek bir poşet gösterilir, örnek verilen poşeti de diğerleri gibi katlarsınız, ancak dikkatli olmanız gereken konu size verilen poşetlerin katlarken toleransın yüzde 5 olduğunu unutmayın. Yani yüzde 5 civarında hata yapabilirsiniz. Size verilen toplam ürünün yüzde beşi kadar hatalı katlama hakkınız bulunmakta aşırı miktarda hatalı ürün katlama yaparsanız sizinle çalışmaya devam etmeyi düşüneceklerini unutmayın. Size poşet veren firmalar temiz, düzgün, güvenli çalışan müşterilerini tercih eder, aynı şekilde size gelecek ücrette sizin performansınıza göre belirleneceğini unutmayın. Böylece evde oturarak ek iş yapıp para kazanmanın avantajını devam ettirmiş olursunuz. İşinizi düzgün, temiz, hassas yapmak en önemli kuraldır.

Evde poşet katlama işinden ne kadar kazanılır

Poşet katlama işinde ücretlendirme koli başına yapılmaktadır. Size verilen poşetleri katlayarak koliler oluşturmanız gerekiyor. Kolilerin sayıları farklılık göstermektedir. Koli başına ücret alacaksınız. Poşet katlamak için hangi firmalara başvurmalısınız? Bunun için büyük alışveriş mağazalarının internetten ilan vererek ek iş verdiklerini bilmelisiniz ya da yaşadığımız şehirde büyük alışveriş mağazaları varsa bizzat onlarla konuşarak bu işi yapabileceğinizi söyleyip iş alımı yapabilirsiniz. Ancak bu yöntem biraz sizi yorar da tavsiye etmiyoruz yinede çevrenizde benzer duyumlar alırsanız ek iş arama fırsatlarını değerlendirmelisiniz.

Bu işin mantığı internetten sorgulama yaparak evlere ek iş veren firmaları bulmak, orada poşet katlama işi veren firmaları keşfedip iletişime geçmek, kendi iletişim bilgilerinizi bildirerek beklemeye geçmek olacaktır. Onlar ihtiyaç duydukları zaman sizleri arayacaktır. Hepinize ek iş yaparak bol kazançlar elde etmenizi diliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Anket Doldurma İşi

Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. …

9 yorumlar

 1. Evde ek iş yapmaya çok ihtiyacımız var.bize bir fırsat verirseniz işimizi hakkıyla yapıp sorunsuz olarak zamanında teslim ederiz.biz 4 kişilik bir grubuz sizden olumlu dönüş bekliyoruz teşekkürler Kolaygelsin.

 2. Aslı şentürk

  Eve katkıda bulunmam için ek ise ihtiyacım var .. Elim hızlıdır isimi düzgün yaparım lütfen geri dönüş yapın.. Balıkesir/ bandırma

 3. Üniversite öğrencisiyim bu tarz paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlıdır seri çalışabiliyorum . İstanbulda yaşıyorum

 4. İyi günler öğrenciyim ailemle birlikte her türlü paketleme katlama işine talibiz olumlu dönüşünüzü bekliyorum Kocaeli

 5. emekliyim evde oturuyorum 40 milyar borcum var evim kira acil işe ihtiyacım var

 6. Merhaba evde poşet katlama ve tırnak seti kutulama işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim 🙂

 7. kayseri-talas, ev hanımıyım, boş vaktim çok, titiz düzenli çalışırım, zamanında elinize ulaşır. bb_berrin@yahoo.com

 8. bende evde iş yapmak istiyorum umarım irtibata geçersiniz

 9. Arkadaş grubumuz var. Boş vaktimiz oldukça fazla. Bizimle itçrtibata geçebilirsiniz. İstediğiniz zamanda teslim rderiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir