Sponsor Reklam

Evde Plastik Musluk Paketleme İşi

Plastik musluk paketleme işi

Depolarda bahçelerde kullanılabilen Plastik muslukların paketlenerek para kazandıracağını duyunca sizlerin de para kazanma şansı olduğunu öğreneceksiniz. Farklı modellerde üretilen kullanımı kolay olan plastik musluklar firmaların yoğun bir şekilde üretim yapması ile birlikte satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu amaçla üretilecek binlerce plastik musluğun evden çalışarak para kazanma düşüncesinde olanlara önemli bir gelir fırsatı olacağını hatırlatalım. Eğer sizler de evde iş zamanınız fazlaysa televizyon seyrederken çayınızı yudumlarken oturduğumuz yerden yavaş yavaş plastik musluk paketleme işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirebilirsiniz.

 Plastik Musluk Paketleyerek para kazanma

Plastik musluklar son zamanlarda oldukça fazla talep görmeye başladı. Bu sebeple firmalarda artık sağlam plastikten yapılmış olan musluklar üretmeye başladı. Yoğun talebin karşılanması amacıyla yüksek üretim yapan firmalar satışa hazır hale getirilmesi amacıyla Plastik muslukların estetik bir şekilde ambalajlanmasında istiyor. Bunu yapacak insanlara evde çalışma fırsatı sunuyor. Eğer siz de ister tek başınıza ister tanıdıklarınızı arkadaşlarınızla bir ekip kurarak evde plastik musluk paketleme işinden para kazanma imkanına kavuşursunuz.

Evde plastik musluk paketleme işi nasıl yapılır

Plastik musluk üreten firmaların sizlerin iş başvurusuna değerlendirerek kabul etmesi neticesinde sizlere göndereceği çuval dolusu plastik muslukları yine gönderilecek olan hazır Ambalaj poşetlerine yerleştirilmesi gerekmektedir. Arkasına güzelce katlayarak kapatarak satışa hazır hale getireceksiniz. Böylece yaptığınız hep her ambalaj için sizlere ödeme yapılacak kaç tane musluk paketlerseniz ona göre kazanç elde edeceksiniz.

[caption id="attachment_2288" align="alignleft" width="300"]Musluk paketle Musluk paketle[/caption]

Evde musluk paketlemek istiyorum

Yapmanız gereken konu altındaki iş başvuru formunu doldurmadır. Ancak kendinizden en iyi şekilde bahsedererek firmaların size iş verme olasılığı artar. Kendimizi güzel bir şekilde anlatırsanız doğal olarak iş veren firmaların dikkatini çekersiniz ve size bu işi verirler.

Uyarı bölümünü okumadan iş başvuru formunu doldurmayın. Ayrıca kişisel özel bilgilerinizi yazmayın. Sadece mail adresini yazmanız yeterlidir.

Musluk paketleyerek ne kadar kazanırım

Evde musluk paketleme işi yaparak ortalama 1200 - 1300 lira civarında gelir elde edebilirsiniz. Evde iş zamanınız fazla ise kazancınız doğal olarak artacaktır. Çalışma imkanı için mutlaka başvuru yapın.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

31 yorumlar

  1. Ben dilovasında oturuyor um acil işe ihtiyacım var ben le birlikte 4 ev daha var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir