Sponsor Reklam

Evde Plastik Çiçek Paketleme İşi

İnsanlar çiçeklere karşı kayıtsız kalamaz, ancak canlı çiçeklerin bakımı hem zahmetli hem de masraflıdır. Bu sebeple evde yapay çiçek paketleme işi veren firmalar paraya ihtiyacı olan para kazanma düşüncesi olan insanlara farklı alternatifler sunmaktadır. Herkesin bildiği gibi plastikler hem kullanımı uzun hem de evlerin önemli bölümlerinden solmadan uzun süre kalabilir. Son dönemde plastik çiçek yaparak para kazanmak isteyen firmalara fırsat dönem çiçek imalatı yapan firmalar yapay çiçeklerin paketlenmesine sağlamak amacıyla elemana ihtiyaç duymaktadır. Hediyelik eşya satan dükkanlardan, mağazalarda dikkatinizi çekmiştir, oldukça canlı görünen gerçeğinden ayırt edilemeyecek kadar etkileyici suni çiçeklerin plastik naylon ambalaj içine paketlenerek satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Bu amaçla evde yapay çiçek paketleme işi yapacak kişilerin suni çiçek yapan firmalar ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

[caption id="attachment_2150" align="alignleft" width="300"]Çiçek Paketleme İşi Çiçek Paketleme İşi[/caption]

Suni çiçek yaparak nasıl para kazanılır

Evde suni çiçeklerin paketlenmesi ile kolayca oturduğunuz yerden önemli miktarda ek gelir sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Evlere yapay çiçek paketleme işi veren firmalar tarafından gönderilecek farklı renk ve boyutlardaki plastik çiçeklerin ikili tekli ya da istenilen sayıda hazır uzun plastik ambalaj torbalarına yerleştirilerek ucunun kapatılması ve üzerine minik fiyonklar yapıştırılması gerekmektedir. Böylece satışa hazır hale gelecek olan yapay çiçekler hem üreticisine hem de paketleme yapan kişilere para kazandıracaktır.

Evde yapay çiçek paketleme işi yapmak istiyorum

Yapmanız gereken hemen solan çiçek paketleme işi veren firmalar ile iletişime geçmek amacıyla alt tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak işe talip olmaktır. Başvuru kendinizi tanıtan ve iletişim bilgileriniz içeren yazı ile doldurulmalıdır. İletişim bilgilerine sadece mail adresinizi yazmak yeterlidir. Firmalar elemana ihtiyaçları olduğu zaman size bu kanaldan haber verecek de çalışmaya başlayacaksınız.

Evde çiçek paketleyerek ne kadar kazanırım

Çiçeklerin sayısı kadar hicret kırılacaksınız yani bir çiçek 7-8 kuruş civarında hesaplanırsa günde bin tane çiçek paketlerseniz 700 - 800 TL civarında ek gelir elde edersiniz. Bu ek gelir evde çalışacak kişi sayısına göre artabilir. İki kişi iseniz iki katı üç kişi iseniz üç katı oranında ek gelir sağlarsınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

21 yorumlar

  1. istanbul-esenyurtta oturuyoruz…evde çiçek paketleme işi yapmak istiyoruz….annemle beraber yapmak istiyoruz…iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir