Sponsor Reklam

Evde Plastik Çatal Paketleyerek Para Kazan

Sizlere evlerinizde ek iş yaparak aile bütçesine katkıda bulunmanızı sağlayacak yeni bir ek iş fikri ile yardımcı olmaya devam ediyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte insanlar dışarı daha çok çıkmaya birçok ihtiyacını dışarda görmeye, özellikle pikniğe gidenleri sayısı daha çok artışa geçti. Bunların yanı sıra yaz aylarının gelmesi demek düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlarda da patlama yaşanmakta ve plastik malzemeler daha çok kullanılmakta. mak hele ki yaz aylarında en çok para kazanılabilecek ek iş fikirleri arasında bulunmaktadır. Ülkemizde kullan-at ürünlerin üretimine daha çok ağırlık verilmekte ve firma sahipleri iş yükünü azaltmak için evde ek iş yapan insanlar ile çalışmayı tercih etmektedirler. Sizler de bu işten çok basit bir şekilde büyük paralar kazanabilirsiniz. Firmaların sizden istediği ağır bir iş yok, tek istenilen ürünlere zarar vermeden eksiksiz olarak paketleme yapmanız. Herhangi bir el becerisine sahip olma zorunluluğu olmayan paketleme işinde kullanacağınız ambalaj malzemesi de firma tarafından verilmektedir. Genellikle sayıları 50’li, 100’lü ve 150’li olan paketler halinde ürünler hazırlayarak ambalajlıyorsunuz. Firma sahipleri ise sizlerin yaptığınız işin sayısına göre anlaştığınız bedel üzerinden ister nakit ister banka hesabına havale yaparak ücretin ödemesini yapıyor.

İşveren veya ek iş olarak evde plastik çatal paketleyerek para kazanırım, bu işi yapmak isteyen birisi iseniz hiç uğraşmanıza gerek kalmıyor. Sayfanın altında bulunan bölüme ad-soyad ve e-mail bilgilerinizi yorum atmanız sizin yararınıza olacaktır. Kötü amaçlı kullanımlara imkan vermemek için lütfen telefon numaranızı yazmayınız.

Ayrıca Gözatın

Evde Oyuncak Montaj İşi

Oyuncak çocukların severek oynadığı ve hatta bazı zamanlarda bilinçsizce kırdığı bir tür eğlence aracıdır. Bu …

137 yorumlar

  1. bu ise ccok ijtiycim var yardimci olirmusunz ltfn…

  2. Istanbul Bağcılar da oturuyorum evde rahatlıkla ve kolaylıkla plastik çatal paketleme işi yapabilirim bana geri dönersiniz çok sevinirim sizden haber bekliyorum

  3. Paketleme yapmak istiyoruz acil donun

  4. Paketleme yapmak istiyoruz dönüş yaparsanız seviniriz

  5. öncelikle merhabalar 4 kişilik bir ekibimiz var paketleme ve benzeri tarzı işler yapabiliriz öğrenci olduğumuzdan dolayı paraya ihtiyaç duyuyoruz hızlı ve titiz bir şekilde yapacağımıza inanıyoruz 0545 519 7468 telefondan daha iyi bir iletişim sağlayabiliriz yardımcı olacak kişilerden şimdiden teşekkür ederim (eskişehir))

  6. öncelikle merhabalar 4 kişilik bir ekibimiz var paketleme ve benzeri tarzı işler yapabiliriz öğrenci olduğumuzdan dolayı paraya ihtiyaç duyuyoruz hızlı ve titiz bir şekilde yapacağımıza inanıyoruz 0545 519 7468 telefondan daha iyi bir iletişim sağlayabiliriz yardımcı olacak kişilerden şimdiden teşekkür ederim (eskişehir)

  7. Kayserinin ilcesinde kalıyorum böyle kazançlara ihtiyacım var bu işi yapmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir