Sponsor Reklam

Evde Pipet Paketleme İşi

Bu sene oldukça ilgi çekici çok kazandıran iş fırsatlarından biri olan pipet paketleme işi büyük rağbet görmektedir. Özellikle ev hanımları evlere ek iş veren firmaların sağladığı bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek iyi paralar kazanıyorlar. Sizler de ekstradan paraya ihtiyacınız varsa bu fırsatı değerlendirmek için hemen müracaata başlayabilirsiniz.

Pipet paketleyerek para kazanma fırsatı hiç yok ailenin rahat bir şekilde yaşamasına vesile oldu. Özellikle orta gelir grubunda olan, yeteri kadar gelir elde eden aileler boş zamanlarını değerlendirmek amacıyla bu işe talip olmaktadır.

Evde pipet paketleme işi hem çok kolay hem de çok kazançlı bir para kazanma aracı haline geldiği için hemen hemen her kesimden ilgi görmektedir. Öğrenciler, emekliler evde işleri bitirip bunu değerlendirmek isteyen ev hanımları, evlere pipet paketleme işi veren firmalara talep göndererek bu ek işi yapmak istediğini belirtiyor. Onlar da acil ihtiyaçları durumunda bu iş taleplerini değerlendiriyor ve para kazanmalarına yardımcı oluyor.

Pipet kullanımı Türk halkı tarafından oldukça fazla ilgi görmeye başladı. Hem kullanım açısından hem de para kazanma aracı olarak tercih edilen pipet sizlere de önemli gelir sağlayabilir.

[caption id="attachment_2640" align="alignleft" width="300"]Pipet paketleme Pipet paketleme[/caption]

Gittiğiniz restoranlarda, otellerde, eğlence yerlerinde, düğünlerde, derneklerde içecekler artık doğrudan ağızla içilmiyor. Bazen içine buz konulan bardak, limon konulan bardak doğrudan ağza götürülmeden pipet yardımıyla içiliyor. İşte pipet kullanımı o kadar fazla yaygınlaştı ki firmalarda pipet yetiştirmekten zorlanıyor. Fabrikaların ürettiği pipetler evlerde ek iş yapmak isteyen ailesinin gelirine destek olmak isteyen insanlara da fırsat veriyor. Siz de  bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Evde fazla boş zamanı olan insanların bu işi yaparak ailesine önemli girdi sağlayacağını belirtmek isteriz.

Pipet paketleme işi nasıl yapılır

Evlere pipet paketleme işi veren firmaların gönderdiği 10000 adet paketi sizden istenilen sayıda plastik kutuların içine paketlemeniz gerekecek. Yani  her pakette 50 adet 100 adet 200 adet şekilde hazırlanacaktır. Size nasıl yapılacağı kısaca izah edilecek. Siz de istenilen sayıda pipeti paketleyip hazır edeceksiniz.

Pipet paketleme işinden ne kadar kazanırım

Evde günde 5-6 saat çalışarak yaklaşık 2 bin lira ek gelir sağlayabilirsiniz. Dışarıya çıkmadan evinizde çayınızı kahvenizi yudumlayarak ister tek başınıza ister dostlarınızla birlikte bu işi yapabilirsiniz.

Pipet paketleme işini nasıl alırım

Pipet paketleme işini almak için evlere paketleme işi veren firmaların sizinle iletişime geçmek aracı olan sitemizin mesaj bölümüne kendinizi tanıtan yazılar yazmanız gerekir.

Kendimizi en güzel şekilde tanıtırsanız siz de pipet paketleme işi alabilirsiniz. Size tavsiyemiz sadece Mail adresini verin. Telefon adresinizi yazmanızı tavsiye etmiyoruz. Bu konuda uyarı bölümünü okumanız gerekmektedir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

165 yorumlar

  1. Merhaba. Bursa/gemlik’te oturuyorum. Bu işi eksiksiz yapabilirim ve bu işe ihtiyacım var. Daha önce buna benzer bir iş yaptığımdan dolayı tecrübem var. Cevaplarınızı bekliyorum.

  2. KAYSERI/TALAS bol bol boş zamanım olmakta aldığım işi en kısa sürede teslim edebilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir