Sponsor Reklam

Evde Pamuk Paketleme İşi

Pamuk paketleme işi yaparak para kazanma ev hanımları öğrenciler emekliler normal işine devam edip yeteri kadar ücret alamayıp ek iş yapmak isteyen siz değerli çalışanlar sizlere evde pamuk paketleme işini tanıtmaya çalışacağız sürekli olarak sizlere para kazanma fırsatı veren yeni evde yapılan ek iş ek gelir fırsatlarını anlatmaya çalışıyoruz. Sizlere yaşama da kolaylık sağlayacak olan bu fırsatları değerlendirmen ishalinde sizlerin de önemli oranda rahat bir hayat süreceğinize söyleyebiliriz. Biliyoruz ki herkes en iyi şekilde yaşama sarılmak ve hayat standartlarını yükseltmek için çaba sarf etmektedir. Bunun için en kaliteli kıyafetler almak, evinde en kaliteli ürünleri yiyecekleri kullanmak ve insanca yaşamak için çaba sarf etmektedir. Bütün bunları yapabilmek için farklı ek iş denemelerine girişmek de zorunlu hale gelebilir.

Evde pamuk paketleme

Eğer paraya ihtiyacınız varsa gerçekten ne iş olursa yaparım, Benim için önemli değil diye düşünüyorsanız sizlere evde pamuk paketleme işini tavsiye ederiz. Çünkü oldukça kolay eğlenceli ve yorucu olmayan herkesin rahatlıkla yapabileceği bu işi sizlere tavsiye ediyoruz.

[caption id="attachment_1536" align="alignright" width="300"]Pamuk Paketleme Pamuk Paketleme[/caption]

Pamuk paketleme işi nasıl yapılır

Firmaların size göndereceğim pamukları yine size gönderilmiş olan özel paketlere doldurmanız gerekecek. Herkes tarafından kolayca yapılan bu işi yaptığınız takdirde siz de kazancınızı artıracaksınız evde pamuk paketleme işi nasıl yapılır, evlere bu işi veren firmalar gerekli olan bütün malzemeleri size gönderecek, siz de istenilen miktarda pamuğu paketlere dolduracaksınız. Elbette küçük bir terazi olması gerekmektedir. Çünkü Pamuklar gramla paketlenmesi gerekir.

Pamuk paketleme işinden ne kadar kazanırım

Bu işi yapanların ayda 1000 lira civarında gelir elde edeceğini söyleyebiliriz. Çünkü her paketten ortalama 25 kuruş kazanacağınızı ve günde 30 lira 35 lira civarında kişi başı gelir elde edeceğiniz tahmin edebiliriz. Evde çalışan sayısı arttıkça gelirim de paralel olarak atacağını sizler de tahmin edebilirsiniz. Size tavsiyemiz bu işi ekip halinde yapmanızdır. Çünkü ekipte görev paylaşımı yapıldığı takdirde bir kişi pamukları tartar, bir kişi paketlere doldurur, bir kişi dizer. Böylece iş hızlanır. Kazancınız artar. Tek başımıza çalışırsanız birazcık zaman alır ve kazancınız düşer.

Eğer bu işi yapmak istiyorsanız eve pamuk paketleme işi veren firmalarla iletişime geçmeye gayret etmelisiniz. Bunun için kendinizi tanıtan mesajları konu altına yazmanız gerekmektedir. Adınızı, iletişim mail adresinizi, kaç kişi olduğumuzu, nerede yaşadığınızı gibi açıklayıcı mesajları yazarsanız evlere paketleme işi veren firmalar size iş verme eğilimine girecektir. Hepinize kolaylıklar diliyoruz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

36 yorumlar

  1. Evde pamuk işi yapmak istiyorum.Apartmanda komşularım da aynı işten istiyor gerçekten ihtiyacimiz var çocuklarımıza bakan olmadığı için dışarıda çalışmıyoruz ve böyle bir işe çok istiyoruz.Lütfen yardımcı olursanız çok seviniriz cevap bekliyoruz şimdiden teşekkürler…

  2. Evde 4kisiyiz

  3. istanbul ataşehirdeyim evde yapabilcem iş arıyorum

  4. ankarada oturuyorum gün içerinde annem evde tek başına oyanlaması için ek iş arıyoruz. ozsamet568@outlook.com

  5. Ek is ariyorum kayseride

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir