Sponsor Reklam

Evde nazar boncuğu paketleme işi

Nazar boncuğu paketleme

İnsanların farklı inanışlarında biri de evde nazar boncuğu bulundurmak ya da küçük çocukların sırtlarına bu renkli boncuklardan takarak kötü gözlerden korunma düşüncesi olduğunu sizler de bilirsiniz. Bizim toplumumuz nazar boncuğuna hem sempatiyle, hem de koruma kalkanı gözüyle bakar. Yani kötülüklerden kendini koruyan bir önemli bir güç olarak düşünür. Bu sebeple de küçük büyük herkes nazar boncuğu gördüğü zaman dayanamaz, birkaç tane alır. Arkadaşına komşusuna tanıdıklarına da hediye eder. Biz de sizlere evde nazar boncuğu işi yaparak para kazanmak isteyen olursa bu işin getirisi nasıl olur, Ne kadar kazanılır, kimler yapar, biraz araştırdık.

Nazar boncuğu kültürü

Unutmadan şunu da söyleyelim, nazar boncuğu kültürü sadece Türklerde değil diğer bütün inançlarda büyük önem arz etmektedir. Dolayısıyla sadece Türkler değil ülkemize gelen yabancı turistler de nazar boncuğuna ilgi göstermektedir. Bu sebeple de bu gizemli boncuklar yoğun ilgi göstermektedir. Nazar boncuğu üretimi yapan firmalar da ürettikleri birbirinden güzel ve değerli boncukların belli sayılar içerisinde paketlenmesi amacıyla evden ek iş yapma düşüncesinde olan insanlar aramaktadır.

Sizler de evde nazar boncuğu paketleme işi yaparak ailenize destek çıkabilirsiniz. İnsanların bu para harcama alışkanlığı hırsıyla hesapsızca, fütursuzca borçlandığını ve bu sebeple de mecburen ek iş yapma zorunluluğu bulunmaktadır. Sizler de muhtemelen kredi kartı borcunuz, Ev kirasını, Elektrik faturası, doğal gaz faturası, Çocukların okul masrafları gibi farklı sebeplerden paraya ihtiyacınız var. Bunu karşılamak amacıyla evde boş zamanlarımı değerlendireyim, para kazanayım, diyerek araştırma yaptığınız ve sitemize geldiniz. Çok İyi yaptınız. sitemiz aracılığı ile farklı ek iş fırsatları değerlendirerek para kazanabilirsiniz nazar boncuğu paketleme işi de sizlere önemli ölçüde ek gelir fırsatı sunacaktır.

[caption id="attachment_1967" align="alignleft" width="300"]Evde nazar boncuğu paketleme işi Evde nazar boncuğu paketleme işi[/caption]

Nazar boncuğu paketleme işi nasıl yapılır

Nazar boncuğu üreten firmalar ürünlerinin en iyi şekilde ambalajlanması amacıyla evde çalışacak insanlara bu fırsatı vermektedir. Sizlere çuvallarla gönderilecek olan boncukların istenilen sayılarda büyük nazar boncuklarından 2-3, küçük olanlardan 10, 20, 30, 40, 50 ya da 100 şeklinde sayarak paketlemeniz gerekir. Sadece sayarak yapılacak olan bu işin biraz dikkatlice yapılması gerekmektedir.

Bu işi yaparak ayda 1750 lira civarında kişi başı ek gelir sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Evde nazar boncuğu paketleyerek para kazanmak isteyenlerin sizlere iş vermek isteyen kişilerle iletişime geçebilmesi için konu altına ön başvuru yapmanız gerekmektedir. Böylece firmalar size bırakacağınız iletişim adresinden ulaşacak ve çalışmaya başlayacaktır. İş başvurusu yapmadan önce size tavsiyemiz uyarılar bölümünü mutlaka okuyunuz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

207 yorumlar

 1. Nazar boncugu isi yapmak istiyorum
  İstanbulda oturuyorum

 2. Bu islerde oldukca ustayindir lutfen donus yapin col ihtiyacim var ..

 3. evde nazar boncuğu iş daha önce yaptım ekibim var yapmak istiyoruz

 4. Evde çok bos vaktim olduğu için paketleme isini çok rahat yaparım İzmirde yaşıyorum hemen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 5. Orhan arslanoglu

  Konya seydişehirde yasıyorum evde paketleme işi yapmak istiyorum daha once bu tur ışler yaptım ıkı kısıyız

 6. aranızda bu firmalarla iletişim kuran oldumu acaba

 7. Kolaygelsin biz 4 kişilik grubuz evde ek işe çok ihtiyacımız var.evde boncuk paketleme işinde çalışma fırsatı bize de verirseniz pişman olmazsınız çünkü evde ek işe ihtiyacımız var bizde sizden memnun kalırsak sayımızı coğaltacağız ve daha çok hizmet sunmayı düşünüyoruz.sizden olumlu dönüş bekliyoruz Kolaygelsin.

 8. mrblr nazar boncugu paketleme isi yapmak istiyoruz 20 kisiyiz yozgat kadisehri ilcesinde oturuyoruz daha fazla olabiliriz ama isimiz iti na ile yapariz ise ihtiyacimiz var doner seniz seviniriz

 9. Özürlü emeklisiyim 3 çocuk okutuyorum maaşıma katıda buluna bilecek parça başı iş arıyorum öncesi tecrübelerim vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir