Sponsor Reklam

Evde muz toka montajı işi

Ek iş yapmak isteyenlere yeni fırsatlar günden güne artıyor. İşte bunlardan birisi de Evde muz toka montajı işi sayesinde para kazanma fırsatı yakalanıyor. Siz de evinizde bu tokalardan montaj yaparak aile bütçesine destek sağlayabilirsiniz. Evde mutlaka montajı yaparak para kazanmanın nasıl olduğunu ne kadar kazanıldığını nasıl başvuru yapıldığını sizlere anlatmaya çalışacağız.

Evde ek iş nasıl yapılır?

Bayanların kullandığı tokalar iki farklı parçadan oluşmaktadır. Evlere iş veren firmalar bu fırsatı sizlere sunuyor. Gönderilen iki ayrı parçayı birbiriyle montaj yaparak kısa sürede oldukça fazla evde muz toka montajı işi yapıp para kazanma fırsatı yakalıyorsunuz. Size gönderilen 200 bin tane tokayı montaj yaparak zamanında teslim etmeniz gerekiyor. Yaptığınız tokalar kontrol edilerek dikkatlice son hali verilmelidir, yoksa yaptığımız tokalar da çalışmayan arızalı ürün çıkarsa firmalar sizi tercih etmeyebilir.

Muz toka işi yaparak ne kadar kazanılır?

Evde zamanı değerlendirerek para kazanmak isteyen ve mutlaka montajı yaparak ailesine destek olmak isteyenler kadının ayda 4-5 saat çalışarak yaklaşık 1500 lira gelir elde edebilir. Bu durum evde çalışacak kişi sayısına göre değişebilir ne kadar çok zamanımız fazla ise geliriniz de o kadar artacaktır.

Evde muz toka montajı için nereye başvurulur?

Siz de ailenize destek olmak para kazanmak borçlarınızı ödemek, taksitlerinizi gidermek, kredi kartlarınızı rahat rahat harcamak istiyorsanız evde toka montajı işine girişebilirsiniz. Evlere toka montajı işi veren firmalar bizim gibi ek iş tanıtımı yapan sitelerin yorum bölümüne bakarak uygun olanlara teklif verirler. Yani iş almak istiyorsanız öncelikli olarak sitemizin yorum bölümüne adınızı soyadınızı kaç kişi olduğunuzu nerede yaşadığınızı ve eğer varsa tecrübelerinizi yazabilirsiniz.Buradan sizlere evde ek iş veren firmalar gerektiği durumlarda ulaşmaya çalışacaktır. Telefon numaranızı yazmayın sadece mail adresiniz yeterlidir. Evde muz toka montajı işi sizlere düşünemeyeceğiniz kadar iyi gelir sağlayabilir. Fırsatı değerlendirmek için şansımızı denemekte fayda var.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

49 yorumlar

 1. Ben toka isi istiyorum çok hizliyimdir cengelkoyde oturuyorum05317196194

 2. antalyada ikamet ediyorum işe ihtiyacım var lütfen iletişime geçin

 3. Evde ek işe ihtiyacım var

 4. Ankarada oturuyorum her turlu ek isi yapabilirim.lütfen dönün

 5. İstanbul gopta oturuyorum bu toka ve ya takı işi yapabilitim iliginize

 6. Evde iş yapmak istiyorum eğer adres gönderirseniz sevinitim

 7. Iyi günler evde çok boş vakitlerim geçiyor bu işe bana verirseniz çok mutlu olurum daha önce çalıştım elim çabuk alışır bu işe gerekirse gece Yatmam yine de işi mi yaparım ama gerçekten bu işe çok ihtiyacım var

 8. Iyi gunler evde muz toka işi yapmak istiyorum mugla ili milas ilcesinde ikamet edyorum tunahann_19@hotmail.com

 9. Iyi gunler evde muz toka isini yapmak istyrum daha once kolye ve bileklik yapmistim mugla ili milas ilcesinde ikamet edyorum tunahann_19@hotmail.com 0553 5351215

 10. Melike Yılmaz

  Evde is imkanı sağlamayı çok istiyorum özellik bu muz toka işini çok istiyorum bana bu işi saglarsaniz çok mutlu olurum elim böyle şeylere çok yakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir