Sponsor Reklam

Evde Mutfak Havlusu Paketleyerek Para Kazan

Evde oturan ev hanımları ve öğrenciler, bu iş tam size göre bir iş. Evde mutfak havlusu paketleyerek para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Artık telefonda, bilgisayar başında ve televizyonda karşısında boş geçen zamanlarınızı evde ek iş yaparak neden nakite çevirmeyesiniz ki? Öncelikle size lazım olan şey zaman. Az ya da çok hiç fark etmez. Para kazanmak istiyorsanız elbette ki harcadığınız zaman kadar para kazanacaksınız ama bu iş için biraz fazla zaman ayırsanız çok iyi olur. Çünkü mutfak havlusu paketlemek biraz hız istiyor ve işin çok basit olmasından kaynaklı parça başı bedelleri düşük. Ama herhangi bir el becerisi istemeyen havlu paketleme işinde tek yapmanız gereken size kesilmiş halde gelen havluları bir güzel katlamak ve paketinin içine koymak. Bu kadar kolay iş varken neden başka ek iş bulmakla uğraşıyorsunuz ki. Tekstil fabrikaları zaten eleman sirkülasyonundan, sürekli eleman arayışında olmaktan bıkmış durumdalar. Yanlış anlaşılmasın, tekstil fabrikalarında oturmak yasak olduğu için personel sıkıntısı yaşanıyor. Ama siz evinizde ister oturarak ister ayakta paketleme işini her türlü yapabilirsiniz, firmalar size bunun için yasak koymuyor. Evde mutfak havlusu paketleyerek para kazanmak size mantıklı geldi değil mi? Böyle bir iş olduğunu ilk duyduğumuzda merak edip araştırdık ve tam evde yapılabilecek ek iş imkanları içinde olduğunu gördük. Evde mutfak havlusu paketleme işi aklınıza yattı ise veya bu şekilde çalışabilecek insanlar arıyorsanız hiç durmadan adınızı, soyadınızı ve mail adreslerini yoruma yazın, karşılıklı olarak birbirinizi bulma imkanı sağlayın.

Ayrıca Gözatın

Ev Hanımlarına Evde Ek İş

İnternettin oldukça gelişmesi üzerine insanlar artık evlerinde kolaylıkla ek iş bulabilir hale gelmiştir. Günümüzde insanlar …

14 yorumlar

 1. Merhaba

  İstanbul Avrupa Yakasında yaşıyorum.

  Çalışkan, titiz ve verilen işi zamanında bitirebilen biri olduğumu söyleyebilirim. İş disiplinim çok iyidir. Ailemdeki sağlık sorunlarından dolayı şu anda aktif olarak çalışamıyorum. O nedenle böyle bir iş imkanı verilirse çok sevinirim.İlgilenen kişiler vereceğim mail adresi ile benimle iletişime geçebilirler. Teşekkürler.

  Mail adresim: dilaratasdemir@gmail.com

  Not: Buradaki havlu paketleme işi için yazdığım yorumları diğer birkaç ilan için de yazdım. Çünkü hangi firmadan yanıt gelebileceği konusunda herhangi bir fikrim yok. Ancak yorum yazmış olduğum bu iş kolu dahil tüm konularda sorunsuz çalışabileceğime eminim.

 2. işe çok ihtiyacım var.lütfen yardımcı olur musunuz. bu işi yapmak istiyorum. pendik uydukentte oturuyorum.

 3. Evde mutfak havlusu paketleyerek para kazanma isi istiyorum.aydin ili efeler ilcesi.

 4. Adana/Seyhan dan ulaşıyorum size paketleme işi yapabilirim elim yatkındır davetiye katlama çiçekten taç yapımı ahşmap kutu boyama süsleme işlleride yapabilirim .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir