Sponsor Reklam

Evde Mum Paketlemesi Yaparak Para Kazan

Evden ek gelir sağlayan işlerde bir sınır yok gibi görünüyor. Aklınıza gelebilecek her türlü şey için evden ek iş fırsatı bulunmaktadır. Pek çok insan uzun süredir evden ek işler yaparak ev bütçesine fazladan para girmesini sağlayarak katkıda bulunmaya devam etmektedir. Sizde bu ek işlerden biri olan evde mum paketlemesi yaparak paran kazanabilirsiniz. Evde mum paketleme işi oldukça kolay bir iştir. Yapılması gereken tek şey firmanın size gönderdiği farklı büyüklüklere sahip mumları size verilen yönergeler doğrultusunda paketleyerek satışa hazır bir şekilde teslim etmektir. Firma ise paketleme işleminin ardından yapılan geri alma işlemi sırasında ödeme yapmaktadır. Herhangi bir zorluğu olmayan bu ek işi isteyen her kişi kolayca yapabilir. Evde mum paketleme işini yakın çevrenizle beraber de yapabilir ve işi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Evinizin konforundan ayrılmadan ve hiç yorulmadan yapabileceğiniz bu basit evde mum paketlemesi işi hiç kimsenin es geçmemesi gereken bir iş. Bu işi tercih eden kişiler ayda otalama olarak 2400 Türk lirası kazabilmektedir.

Evde mum paketlemesi yaparak para kazanmak isteyen kişiler firmalarla iletişime geçmek için teknolojinin belki de en büyük nimeti olan internete başvurabilirler. Bunun haricinde sitemizde yer verdiğimi yorumların bulunduğu kısma adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi yazarak evde mum paketleme işi vererek firmaların sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Ek İş Ara

Son zamanlarda insanlara tek maaş yetmediği için ek iş arayışına girmiş olup, bunun sonucun da …

40 yorumlar

 1. Öğrenciyim 3 gün boşluğum var

  bu işi yapmak istiyorum
  İstanbul küçükçekmece

 2. Yasemin kuyumcu

  Merhaba evde mum paketlemek istiyorum

 3. Merhaba kardeşlerimle evde mum paketleyip ek iş yapmak istiyoruz şimdilik 4 kişiyiz işin devamlılığına göre sayımız çoğalacak.bu işi gerçekten yapmak istiyoruz .

 4. işe ihtiyacım var

 5. Merhaba mum paketleme isi yapmak istiyoruz mersinde ikamet ediyoruz 7 kişilik ekibimiz var bu işi layıkıyla yapcamzidan emin olabilrsnz

 6. evde mum paketlemek ıstıyorum

 7. DENİZLİ DE YAŞIYORUM EVDE MUM PAKETLEME YAPABİLİRİM

 8. Ek işe ihtiyacım var yardımcı olup geri dönüş yaparsanız sevinirim MUĞLA_ula

 9. Merhaba ben de evde mum paket leme istiyorum,çok acil ise ihtiyaç var dir ev adresi verile çek tır acil cevap istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir