Ev / Evde ek işler / Evde montaj paketleme ve kutulama işi
Sponsor Reklam

Evde montaj paketleme ve kutulama işi

Evde montaj paketleme ve kutulama işi nasıl yapılır

Siz de evde kutulama, paketleme ve montaj işi yaparak para kazanabilirsiniz. Son dönemde oldukça fazla ek iş fırsatı doğmuştur. Bir insan eğer para kazanmak istiyorsa bu devirde işsiz kalmaz. İlla ki sabit gelirli ve sabah işe gideceği akşam eve dönülen işlerde çalışmak zorunda değildir. Evde oturduğu yerden de farklı işler yaparak para kazanma fırsatı mevcuttur. Şirketler genel olarak evde montaj, paketleme ve kutulama işleri vermektedir. Şirketler tarafından lüzumsuz olarak görülen bu işler ihtiyacı olan insanlara dağıtılarak evde çalışmak isteyenlere ek kazanç kapısı açmaktadır. Böylece başta ev hanımları, üniversite öğrencileri, paraya ihtiyacı olan emekliler, işsiz insanlar bu işleri yaparak bir nebze olsun ailelerine sevindirmektedir.
 Paraya ihtiyacı olan ve evde boş zamanı fazla olup değerlendirmek isteyen insanların yapmaları gereken işler başlıca olarak montaj şeklinde daha fazla para kazandırdığı hatta insanların ek iş olarak değil de gerçek bir işmiş gibi düşünerek çalıştıkları gözlenmiştir.
Evde montaj paketleme ve kutulama işi yaparak sizler de ailenize katkı sağlayabilirsiniz. Eğer bu işler nasıl yapılır, kutulama işi paketleme işi ve montaj işi yapmak için ne yapmamız gerekir diye düşünüyorsanız sitemizin evde ek işler bölümüne giriş yaparak tek tek inceleyebilirsiniz. Hatta okuduğunuz konuların altına işi almak istediğinizi belirten mesajlar yazdığımız takdirde evlere kutulama, paketleme ve montaj işi veren firmalar sizinle iletişime geçip iş teklifinde bulunabilirler. Evde montaj paketleme ve kutulama işi yaparak para kazanmanın rahatlığını öğrenen insanlar erken davranıp işlere talip olup ailesine iyi bir gelir elde etmeye başladılar.
Sizler de henüz bu fırsatı yakalayamadıysanız konumuzu okuyup nasıl para kazanıldığını öğrenmeni tavsiye ederiz.

 Evde montaj paketleme ve kutulama işi  neleri içermektedir

 • Evde çakmak kutulama işi,
 • Evde çakmak montajı işi,
 • Evde kalem kutulama işi,
 • Evde kalem montaj işi,
 • Evde sabun paketleme işi,
 • Evde sabun kutulama işi,
 • Evde çakmak montaj işi,
 • Evde zımba montaj işi,
 • Evde makyaj fırçası seti paketleme işi,
 • Evde meyan kökü paketleme işi,
 • Evde abaküs montaj işi,
 • Evde toplu iğne paketleme işi,
 • Evde çengelli iğne paketleme işi,
 • Evde poşet katlama işi,
 • Evde makas montaj işi,
 • Evde fırın poşeti katlama işi,
 • Evde eşarp katlama işi,
Benzer işlerden evlere veren firmalar bilhassa paketleme montaj ve kutulama işlerini daha uygun fiyata evde yaptırdıkları için eleman çalıştırmaya gerek görmüyorlar. Bu amaçla evde çalışmak isteyen insanları tercih etmektedirler. Firmalar evlere yaptırdıkları bu işleri yarı yarıya kar yaparak masraftan kurtulmuş olmaktadırlar.

Evlere montaj paketleme ve kutulama işi veren firmalar ne kadar ücret öder

Evlere bu tarz bir iş veren firmalar genelde yapılacak işi maaşla değil de tane ücreti ile özellikleri için yapılacak işin çeşidine göre ayda 1000 lira ile 2000 lira arasında günde 4-5 saat çalışarak para kazanılabilmektedir.
Evde montaj paketleme ve kutulama işi nasıl yapılır?
Bu işi veren firmalar internet üzerinden araştırılarak iletişim kurulmalıdır. Bilhassa evlere ek iş veren firmalar internet üzerinden aracılık yapan web sitelerinin iş tanıtımlarının yapıldığı bölümün altına yorum yapanlara iş teklifi yapmaktadır. Böylece yaptığınız çalışmalar ya da uygun şehirdeyseniz firmalar sizlere iş teklifi yapar. Eğer siz de kabul ederseniz evlere yapacağınız malzemeler gönderilir ve teslim edileceği zaman ve yapılması gereken iş tanıtılır. Böylece siz de kısa sürede iş sahibi olursunuz. Herkese bol kazançlı günler dileriz.

Ayrıca Gözatın

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin …

64 yorumlar

 1. Çalışmak için imkanım yok evde ek ise ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın Balıkesir..
  Her turlu kutulama paketleme isi yapabilirim..

 2. Evde ek ise ihtiyacım var.
  Lütfen dönüş yapın Balıkesir

 3. Bu ise çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum istanbul pendik esenyali da oturuyorum

 4. Merhaba. Ürün paketleme ve montaj işleriniz için ekip kurup yer ayarlayabilirim. Büyük işlerinizi kalabalık ekibim ile hızlıca ve sağlam bir şekilde yapıp teslim edebilirim.

 5. S.A ADANA DA YAŞIYORUM EVDE PAKETLEME VE MONTAJ vb. İŞİ YAPMAK İSTİYORUM arda0118@hotmail.com ADRESİNDEN ULAŞABİLİRSİNİZ SAYGILAR …

 6. 110 m2 yerde ekibimle montaj işi alırım

 7. Nazım Bayraktar

  Merhaba evde ek işe ihtiyacım var.İlgelenenler dönüş yaparlarsa sevinirim.İstanbul Üsküdar’da ikamet etmekteyim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir