Sponsor Reklam

Evde misina ipi sarma işi

Ülkemizin üç tarafı denizlerle kaplı olduğunu dolayısıyla da denize meraklı ve özellikle balık avlama hastası olan insanların imdadına yetişmek için evde misina ipi sarma işi fırsatı doğdu. Çünkü balık avlamak ile ilgili olanların çok iyi bildiği misina işi biraz zaman isteyen ancak oldukça eğlenceli  kişiler arasındadır. Size evde misina satarak para kazanmak istiyorsanız bu eğlenceli zevkli ve karlı işi deneyebilirsiniz. Evde misina sarma işi 2016 fırsatını değerlendirmek için bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz. 2016 yılında ilgi gören farklı ekip arasında yer alan bu iş oldukça kolay eğlenceli bir iştir.

Evinizde misina sarmak için plastik kutuları soracağınız ipler yardımıyla gelirinize destek sağlayabilirsiniz oldukça kolay sürekli plastik bir makaraya soracağınız misina ipleri ile gelir elde edileceğini biliyor muydunuz biliyoruz tahmin etmiyorsunuz. Ancak sürekli sizlere yeni sürpriz ek iş fırsatları sunmaya devam edeceğiz. Sizler de bu yeni ilginç renkli işleri yaparak hem sosyalleşerek senin hem para kazanacaksınız hem de zamanınızı değerlendirmiş olacaksınız. Evde ip misina sarma işi herkesin rahatlıkla yapabileceği motor gelişim açısından destek veren önemli bir ek iş fırsatıdır. Bu işi kendi başınıza da yapabilirsiniz. Yanınızdaki arkadaşınızla annenize babanıza komşunuzla oturduğunuz yerden muhabbet ederek yazın ağaç gölgesinde kışın soba başında çayınızı yudumlayarak yapabileceğiniz bol kazançlı peki diyebiliriz.

[caption id="attachment_1132" align="alignleft" width="300"]MİSİNA İPİ MİSİNA İPİ[/caption] Sizlere gönderilecek olan ipleri misinaları parmağınız gerekecek evlere misina işi veren firmalar size gerekli olan bütün malzemeleri temin edecektir. Siz de bu işi yaparak ayda yaklaşık 1500 lira para kazanabilirsiniz. Elbette boş zamanınız fazlaysa ya da evde çalışacak işçi sayısı fazla ise bu gelir kat kat artabilir. Siz de biliyorsunuz evde bir kişinin maaşıyla üç kişi beş kişi artık geçilmesi mucize. O halde evde kimse boş durmamalı ailesine destek olmalıdır. Sizlerin de ek işleri en iyi şekilde değerlendirerek para kazanacağınızı düşünüyoruz.

Misina işi ne kadar kazandırır

Ayda 2000 lira civarında para kazanacağınızı söyleyebiliriz. Misina işini almak için konu altına mesaj bırakmanız gerekmektedir. Evlere ek iş veren firmalar sizin bıraktığınız mesajları okuyacak buradan sizinle iletişime geçecektir. Adınızı soyadınızı mail adresinizi yazarsanız ayrıca yaşadığınız yeri ve çalışacak işçi sayısı iletirseniz evde misina sarma işi ile para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sabırlı olmanız gerektiğini de hatırlatalım. Hemen mesaj yazınca anında size dönüş yapılmayacaktır. Siz kategorideki diğer bütün iş tanımlarını inceleyin ve hepsine teklif yazın. Böylece şansınız artacaktır.

Ayrıca Gözatın

Evde Davetiye Katlama İşi

Nişan, nikah ya da sünnet. Hepsinde konukların çağrılması için davetiye gönderilir. Bu dönemler kişilerin en …

25 yorumlar

  1. Merhaba lar bizim evde ek iş yapmaya çok ihtiyacımız var 4 kişilik bir grubuz ve elimizde çok hızlı verilen işi dürüst ve özenle hazırlayıp zamanında teslim ederiz.bize olumlu dönerseniz elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız bizim ek işe gerçekten çok ihtiyacımız var olumlu dönüş yaparsanız 4 kişiye ekmek kapısı olacaksınız işimiz daim olursa sayımız 8 kişiye çıkaracağız sizden olumlu dönüş bekliyoruz.Kolaygelsin

  2. Istanbul anadolu yakası pendik 3 kişi yiz acil ihtiyacımız var ise

  3. İzmir gaziemirde yaşıyorum misina sarma işi yapmak istiyorum . 4 kişi olarak yapacağız

  4. Adana’da 3 öğrenciyiZ zamanımız oldukça fazla bu işi size hızlı ve temiz bir şekilde yapabiliriz svlhsyn0712hotmail.com geri dönmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir