Sponsor Reklam

Evde Mantı Kalıbı Paketleme İşi

Mantı kalıbı paketleme

Sizlere kolay ve çok kazandıran yeni bir ek gelir fırsatı olan evde mantı paketleme işinden bahsedeceğiz. Türk toplumunun damak tadına en uygun yiyeceklerden biri olan mantı eskiden olduğu gibi tek tek elle yapılmıyor. Firmalar bunun da çaresini buldu. Mantı kalıbı yaptılar. Pratik bu alet sayesinde açılmış olan hamurlar mantı kalıpları vasıtasıyla hızlı bir şekilde yapılmaktadır.  Yoğun ilgi gören bu pratik alet üretimi de hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Seri  üretimde olan bu ürünleri firmalar belli sayıda ambalajlanarak satışa sunmaktadır.

 Türkiye'nin kasabasında köylerinde illerinde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görmeye başlayan mantı kalıpları satışı artmıştır. Böyle olunca da evlere mantı kalıbı paketleme işi veren firmalar ortaya çıkmıştır. Sizler de bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Öğrenciler  ev hanımları emekliler paraya ihtiyacı olan işsiz insanlar. İşte  size önemli bir ek gelir fırsatı daha. Evde i mantı kalıbı paketlemek için siz de hemen sıraya girin. Firmalar ihtiyaçları olması halinde sizinle iletişime geçmeleri amacıyla siz de konu altına ön iş başvurusu yapabilirsiniz. Yoğun talebin karşılanması amacıyla mantı kalıbı üreten firmalar sizlere de iş teklifi yapabilir. Evlerde  lokantalarda kullanılan mantı kalıpları sizlere para kazandırabilir.

Mantı kalıbı paketleme işi verenler

Artık tek tek hamur kesmeye son. sizlerin paketleyeceği mantı kalıpları yardımıyla binlerce mantı hamurları hazır hale gelecek. İçini dolduracak birileri mutlaka bulunacaktır. mantı kesmeye çözüm olarak icat edilen mantı kalıpları para kazanma fırsatı vermektedir yıllarca kullanılabilecek bu pratik plastikten üretilmiş gıda tüzüğüne uygun kaliteli araçlar sayesinde herkes bol bol mantı yiyebilecek. Evlerde yine el yapımı mantılar yapabilirsiniz. Bu kalıp sayesinde zaman tasarrufu yaparak binlerce mantı üretebilirsiniz. Sizin de böylece mantı kalıbından haberiniz olsun.

Evde mantı kalıbı paketleme işi sizlere çok olmasa da ihtiyacınızı görecek kadar ek gelir sağlayabilir. Ayda  500 - 600 lira ek gelir fırsatı sunacak olan mantı kalıbı paketleme işi sizleri beklemektedir. Hemen  ön başvurunuzu yapın ve sıradaki yerinizi alın.

Unutmayın her zaman söylediğimiz gibi özel bilgilerinizi lütfen paylaşmayın. Sadece  yaşadığınız ili tecrübelerimizi ekibinizi ve benzer ortak konulardan bahsedebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

17 yorumlar

 1. Balıkesir/Edremit’te ikamet etmekteyim. Mantı kalıbı paketleme işini büyük bir titizlikle ve zamanında kargolayarak sorunsuz şekilde yapabilirim. Bu işe çok ihtiyacım var. İlgilenir dönüş yaparsanız mutlu olurum.
  Saygılarımla.

 2. Kocaeli’nde yaşıyorum öğrenciyim bu iş için olumlu dönerseniz sevinirim

 3. dört kişilik ekibiz zamanımız bol evde paketleme işini defalarca yaptık dönüş yaparsanız pişman olmazsınız

 4. İstanbul eyupte oturuyorum bu işi yapabiliriz çok acil bir ek ise ihtiyacim var yardımcı olursanız sevinirim

 5. Ankara mamakta oturuyorum paket isi yapabilirim ev hanimiyim bi gelirim yok teşekkürler

 6. Ben yapabilirim çok
  ihtiyacım var

 7. kayabasi istanbul
  3 kisiyiz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir