Sponsor Reklam

Evde mandal montajı yapma işi

Evimizin neşesi mandallar bazen kırılır kaybolur. Bu sebeple de yenilerini satın alırız ancak farklı ilginç bir ek iş olarak karşımıza bu sefer evde mandal montajı yapma işi çıkıyor. Bu iş sadece estetik açıdan görselli kazanmak için yapılan ancak çoğu insan tarafından çok beğenilen ilginç ek işler arasındadır.

Size mandalı montaj yapmak için gerekli evimize getirilecek siz de sizden istenen süre içerisinde belli sayıdaki mandalları güzelce montaj yapıp paketlemenin gerekir. Eğer ailenizin geçimi rahat değilse ya da öğrenciyseniz işinizden yeteri kadar memnun değilseniz ek iş yapmak istiyorsanız bu iş çok popüler ve herkes tarafından beğenilen işler arasındadır.

Özellikle büyük şehirde yaşayanların evde mandal montaj işi yaparak iyi paralar kazandığını söyleyebiliriz. Mandal işi kilo ile yapıldığından size verilecek mandaların en sonunda tartıp kilo başına 12 lira ücret ödenmektedir. Elbette bu rakam pazarlığa göre değişir, ne kadar çok fazla montaj yaparsanız o kadar çok gelir elde edeceğimizi siz de biliyorsunuz.

Bu işi yapmak için internette evlere mandal montaj işi veren firmalar ile iletişime geçerek yapacağınızı belirtmelisiniz mandal montaj işi yorucu olmayan, hatta keyifli hafif kolay ek işler arasındadır. Bu sebeple İnsanların çoğu tarafından tercih edilmektedir ayda 1500 lira civarında gelir elde edebileceğiniz evde mandal montaj işi yaparak ertelediğiniz alışverişlerinize rahatça yapabilirsiniz Bu işi almak istiyorsanız alttaki yorum bölümüne kendi özel durumunuzu zamanımızı, Kişi sayısını ve mail adresinizi yazarsanız evlere mandal montaj işi veren firmalar sizinle iletişime geçecektir.

Ayrıca Gözatın

Evde Boncuk Paketleme İşi

Ailelerin bütçelerinde açıkların büyümesiyle insanların evde ek iş arayışları artmaktadır. Günümüz ekonomik şartlarında tek kişinin …

26 yorumlar

  1. Ankarada oturuyorum ogrenciyim ve kopek sahibi olmak icin paraya ihtiyacim var bundan mandal montaji yapmak istiyorum

  2. Anakarada oturuyorum ogrenciyim kopek sahibi olmak cin paraya ihtiyacim var ve bu isi istiyorum

  3. Edirne Merkezde yaşıyorum daha önceden mandal işi ce paketleme yapmıştım Eğer bu işi verirseniz memnun olurum

  4. Mandal montaj işi yapmak istiyorum bu işe çok ihtiyacım var

  5. Istanbulda yaşıyorum. Kalabalık bir aileyiz. Ek işlere çok ihtiyacımız var. 8 kişi bu işi yapabiliriz. Geri dönerseniz sevinirm.

  6. evde iş mandal ve sabun işi yapmak istiyorum izmir/ esrefpaşada oturuyorum…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir