Sponsor Reklam

Evde Maket Bıçağı Ucu Paketleme İşi 2500 TL Kazanç

Maket bıçağı ucu paketleme işi ile yeni bir ek iş fırsatı daha sizleri beklemektedir. 2016 yılının ilginç ve tehlikeli güvenlik gerektiren bir iş fırsatı olan evde maket bıçağı ucu paketleme işi para kazandırmak için sizlere fırsat sunuyor. Boş zamanlarınızı değerlendirerek evde para kazanmaya ne dersiniz? Bu işlerin oldukça kolay ve eğlenceli olduğunu sizlerde öğrendiniz. Eğer henüz evde ek iş yaparak para kazanma fırsatını yakalayamadıysanız sizler de gelir getiremiyorsanız paraya ihtiyacınız varsa yorulmadan, işe gitmeden, evde maket bıçağı paketleyip para kazanma fırsatını değerlendirmenizi, bu iş birazcık dikkat gerektirdiği için güvenlik önlemlerinin alınması önemlidir. Çünkü kesici uçlar doğal olarak dikkat edilmediği zaman insana zarar verebilir. Bu sene firmaların sunduğu bu değerlendirmemizi tavsiye ederiz. 2016 yılında evde ek iş veren firmalar Öğrencilere ve ev hanımlarına bu ek iş fırsatını sunarak para kazanmalarını sağlıyor. Öğrencilerin rahatlıkla okul harçlıklarını çıkarmak için değerlendirebileceği maket bıçağı ucu paketleme işini yapmalarını tavsiye ediyoruz. Herkesin kolaylıkla yapamadığı, biraz dikkat gerektiren, biraz önlem gerektiren evde maket bıçağı ucu işi daha dikkatli davranmanız gerekir.

Maket bıçağı paketleme işi yaparak ne kadar kazanabilirim?

Maket bıçağı paketleme işi yaparak 2.500 liraya yakın para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu rakam elbette çalışacağınız zaman dilimine göre değişecektir. Eğer günde 5- 6 saat çalışarak zamanı değerlendirmek isterseniz bin lira, günde 10 saat kadar çalışırsanız 2.500 liraya kadar para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Evlere maket  paketleme işi veren firmalar 7 bin tane maket bıçağı ucu gönderecek bunları sizlere istenilen şekilde paketlemenizi istenecektir. İş güvenliği açısından biraz tehlike içerdiği için sorumluluk tamamen size aittir. Bunun için eldiven takmanızı tavsiye ederiz. Çünkü çok çirkin olan burçlar ellerinize zarar verir. Para kazanmak yerine hastanede zaman geçirirsiniz. Allah korusun Tetanoz aşısı olmak zorunda bile kalabilirsiniz. Evde boş duran aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kişilerin değerlendirilmesi gereken önemli bir işi sizlere tanıtmaya çalıştık. Umarız  bu işi alırsınız ve para kazanırsınız. Bu işi nasıl alabilirim? Ne yapmam gerekiyor? diye düşünüyorsanız evlere ek iş veren firmalar bizim gibi  tanıtımı yapılan, aracılık yapan sitelerden ihtiyacı olan kişilerle iletişime geçip iş vermektedir. Eğer evde maket bıçağı ucu işi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Konu altına kendinizi tanıtan uzun açıklamalı bilgiler yazarsanız firmalar sizinle iletişime geçebilir. Adınızı, Soyadınızı mail adresinizi konum içine yazınız. Telefon numarasını kesinlikle yazmayınız. O zaman firmalar sizinle iletişime geçmek için bilgilerinizi kullanabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

98 yorumlar

 1. Manisa soma’da yasıyorum bu işi yapmak istiyorum

 2. Ek iş olarak yapmak istiyorum eşim çalışmıyor 10 aylık cocugumuz var ona bakıyor ve maasım yetmiyor geri dönüş saglarsanız sevinirim maket bıçağı lütfen dönüş saglayın

 3. Maket paketleme istiyorum Burdur gölhisarda oturuyom

 4. Evde maket bıçagı ucu paketleme işi yapmak istiyorum BURDUR Gölhisarda oturuyom

 5. Annem için istiyorum iletişime geçerseniz sevininiriz.

 6. Merhaba ben İzmir den yazıyorum ek iş yapmak istiyorum maket bıçağı yada galoş yada başka iş imkanı geliri yüksek olursa daha iyi olur gerçekten zor durumdayim lütfen yardımcı olurmusunuz
  Mail adresim:meteercan1453@gmail.com
  Hayırlı haberlerinizizi bekliyorum

 7. İyi günler ben ilknur İstanbul esenlerde yaşıyorum öğrenciyim .bu işe acil ihtiyacım var bir arkadaş grubumda var yardımcı olacaklar elimden geleni yaparım .

 8. Bu iş için uygun olduğumu düşünüyorum. Eskisehir de yaşıyorum.Ev hanımıyım fazlasıyla boş zamanım var ve elim de yatkın. Bu boş zamanı doldurmak, birşeyler yapmak istiyorum. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir