Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde kolye taşı ayıklama işi
Sponsor Reklam

Evde kolye taşı ayıklama işi

Bayanların oldukça fazla ilgi gösterdiği takı araçlarından biri olan kolye sizlere para kazandırabilir. Eğer gerçekten ihtiyacınız varsa ailenizin durumu iyi değilse para kazanmak zorundaysanız sizlere evde kolye taşı ayıklama işi yapmanızı öğütleriz. Bayanlar son zamanlarda taşlı kolyelere daha fazla ilgi göstermeye başladı. çünkü hiçbir zaman modasını kaybetmeyen bir aksesuar olan taşlı kolyeler bu sefer evde işe ihtiyacı olan para kazanmak isteyen insanlara önemli gelir fırsatı sunmaktadır. Bu işi profesyonel firmalarda yapıyor, normal evdeki boş insanlardan uygun şekilde zaman bulunca yapabiliyor.

Evde kolye taşı ayıklama işini kimler yapabilir

İsterseniz kendiniz de pazarlama yapabilirsiniz ya da evlere kolye işi veren firmaların verdiği tekliflerin de değerlendirebilirsiniz. Ben uğraşamam, zamanın yok, pazarlamasını bilmiyorum, sadece evlere evde kolye taşı ayıklama işi veren firmaların tekliflerinden almak istiyorum ve bu teklifleri değerlendirmek istiyorum diye düşünüyorsanız, O zaman kendinizi yormanıza gerek yok. Bu işi evde yaparak belli miktarda gönderilen taşları ayıklayarak ailenize önemli bir gelir sağlayabilirsiniz. firmalar size gönderdikleri kolye taşlarını renklerine büyüklüklerine göre ayıklamanızı istemektedir. Bu işi yapmak oldukça kolay zevkli, renkli ve kazançlıdır. Çünkü akarı kokarı yok, sizi riske edecek tehlikeye sokacak bir durum bulunmamaktadır.

[caption id="attachment_1323" align="alignleft" width="300"] kolye taşı ayıklama işi kolye taşı ayıklama işi[/caption]

Gözlerinize güveniyorsanız, renklerin eve ebatlarına uygun şekilde taşları kategorize etmeniz gerekmektedir. Size gönderilen çuvalları söylediğiniz gibi aynı renklerde ve aynı boyda olanları bir yerlere paketlemeniz istenecek. Oldukça karlı bir ek iş fırsatını değerlendireceğimizi umuyoruz.

Evde kolye taşı ayıklama işi nasıl yapılır?

Evlere ek iş fırsatı veren firmaların verdiği ilanlar değerlendirilir ya da bu firmalara ulaşmak için en kolay yollardan birisi bu yazının konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazdığınız taktirde eve kolye taşı ayıklama işi veren firmalar sizin iletişim bilgilerinizden size ulaşır size iş teklifinde bulunabilir.

Bu işi boş zamanınız fazlaysa evde boş insan çoksa ya da ekip halinde tek başımıza canınız nasıl isterse yapabilirsiniz. Ayda 1500-2000 TL civarında gelir sağlamak istiyorsanız mutlaka konu altına kendinizi en iyi şekilde tanıtan mesajlar bırakın. Böylece kolye taşı ayıklama işi yaparak para kazanma ayrıcalığını yakalayabilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Anket Doldurma İşi

Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. …

14 yorumlar

 1. Bu işi çok istiyorum

 2. Merhaba,

  İstanbul Kozyatağı’nda oturuyorum. Boş zamanlardan oldukça sıkılan biri olarak zamanımı etkin değerlendirmek adına boncuk vb. ayıklayabilirim. Eli hızlı ve mükemmeliyetçi biriyimdir. Hatasız yapabileceğimi düşünüyorum.

  İlgilendiğiniz için teşekkürler.

  Şenay

 3. Tuğba Yılmaz

  Evde annem ile birlikte dikkatli bir şekilde ve özen göstererek bu işi yapabilirim daha önceden de akrabamiz ie birlikte bu işi yapmisligim var açık öğretim ogrencisiyim tüm günüm boş iş bulmak çok zor lütfen geri dönüş yapın bu ise ihtiyacım var ve sizi memnun edeceğime inanıyorum

 4. Merhaba ben bu işe çok ihtiyacım var seve seve yaparım nolur geri dönüş yapın sultan gazi de oturuyorum sizden haber bekliyorum iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir