Ev / Evde ek işler / Evde kitap ayracı yaparak para kazanma
Sponsor Reklam

Evde kitap ayracı yaparak para kazanma

Ülkemiz kişi başına düşen kitap okuma sayısı açısından oldukça alt sıralarda yer alsa da nostaljik olarak evde kitap ayracı işi yapmak isteyen ve bu hobisini paraya dönüştürme düşüncesinde olma olanlara destek olmak amacıyla bu ek iş fırsatını sizlere tanıtacağız. Evde boş zamanlarını değerlendirerek gelir elde etme düşüncesinde olan insanların bu önemli fırsat hakkında bilgi edinmesini destek sağlıyoruz. Çok üzülerek ve utanarak söylemek zorundayız ama bazı insanlar kitap ayracı nedir, ne işe yarar bilmiyor. Kısaca açıklamak gerekirse; kartondan ya da kırılmaz plastikten yapılmış görsel olarak albenisi yüksek, kitap okuyan insanların okudukları sayfayı unutmaması amacıyla arasına konulan kırtasiye gerecine kitap ayracı denir.

Kitap ayracı ne işe yarar

Öğrencilerde derste işledikleri konuların yerini unutmamak amacıyla kitapların arasına kitap ayracı yerleştirir. Son zamanlarda devletin verdiği ders kitapları iki bölümden oluştuğu için aralarına kitap ayracı koymak zorunlu hale gelmiştir. Sebebi de kitabın yarısı ders kitabı yarısı da çalışma sayfası şeklinde hazırlanmış. Öğrenciler ders kitabını yaparken aynı zamanda çalışma sayfasını da kullanmak zorundadır. Kitap içinde iki ayrı bölümün sayfalarının karıştırmak oldukça fazla zaman almaktadır. Bu sebeple ders kitabı bölümü ile çalışma sayfası yapraklarının arasına kitap ayracı konması gerekmektedir. Böylece öğrenciler hızlı bir şekilde kaldıkları sayfaları rahat yapılabilmektedir. Son birkaç yıldan beri öğrencilerin kitap ayracına yoğun ilgi göstermesi ile birlikte evde kitap ayracı işi oldukça ilgi gören ek işler arasına girmiştir.

Evlere kitap ayracı işi veren firmalar

Evlere kitap ayracı işi veren firmalar da bu işi yapabilecek yetenekli Eller aramaktadır. Elbette fabrikasyon olanlar da mevcuttur ancak farklı tasarımların daha çok ilgi çekmesi sebebiyle firmalar u işi hobi olarak evde farklı şekillerde tasarlayan .nsanların yaptığı çalışmalar daha çok değer vermektedir.

Evde kitap ayracı işi yapmak istiyorum

O halde sizler firmaların sizinle iletişime geçmesi için bu işi almak amacıyla konu altındaki iş başvurusu formunu doldurmanız ve firmaların sizinle bir an önce iletişime geçmesini fırsat vermeniz.

Evde kitap ayracı yaparak ne kadar kazanırım

Yaptığınız çalışmanın özgürlüğüne göre firmalar sizin çalışmalarınıza paha biçecektir. Doğal olarak kaliteli özgün ve güzel çalışmalar ortaya koyarsanız kitap ayracı işi veren firmalar çalışmalarımıza değer verecek ve daha çok kazanacaksınız. Ortalama ayda 1600 1700 lira civarında ek gelir sağlayacağını da söyleyebiliriz. Evde kitap ayracı yaparak para kazanma düşünceniz yoksa bile şimdi düşünmeye başlayın çocukluğunuza geri dönün.

Ayrıca Gözatın

Ihlamur Paketleme İşi

Firmaların evlere verdiği işlerden biri de ıhlamur paketleme işi olmaktadır. Kış aylarının başlaması ve grip …

22 yorumlar

  1. grafik-tasarımcıyım, evde kitap ayracı yapmak istiyorum.

  2. kitap ayracı işini kolaylıkla yaparım 2 öğrenci ve annemle teyzem ek iş yapmak istiyoruz buna benzer çok işebaşvuru yptık bizden bi miktar para istediler bizdede pra olmadığı için bize iş vermediler ne olur sizbize yardıcı olun çok acil işe ihtiyacımız vaar bize hmen bi cvp yzın adardeniz20@gemail.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir