Sponsor Reklam

Evde Kına Deseni Paketleme İşi

Eğer paraya ihtiyacınız varsa iş ayrımı yapmadan ayda 1500 liraya kadar para kazanma düşünceniz varsa evde kına desenleri paketleme fırsatını değerlendirebilirsiniz. Biliyorsunuzdur evlere ek iş veren firmalar son zamanlarda para kazanmak isteyenlere fırsat olarak kına paketleme işi verdiler ve yaygın bir şekilde herkes bu işe saldırdı, oldukça yoğun talep gördü. Şimdi buna ilave olarak yeni bir fırsat ortaya çıktı, bu da evde kına deseni paketleme işi olduğunu hatırlatalım.

Kına deseni ile kına paketleme arasında ne fark var

Kına paketleme işine göre oldukça getirisi az olsa bile yine de para kazanmak isteyenlere paraya ihtiyacı olanlara fırsat veren evde yapılacak önemli bir gelir kapısı diye düşünüyoruz. Yani paraya ihtiyacı olan her türlü ek iş hayır, demez. Evde kına deseni paketleme işi ile ilgili olarak sizlere biraz bilgilendirmek gerekirse şunları aktaralım. Bilhassa son zamanlarda dövme yaptırma düşüncesinde olanların çok sık tercih ettiği kına desenleri hazır olan kınalar ile beraber piyasaya sürülmektedir, içerisinde siyah kınası, kına taşı ve oksijenli suyu hazır bir şekilde olan hazır tüp kınalar ile herkes kolayca kollarına ellerine ya da istediği bölgeye dövme şeklinde bu kınalardan yapabiliyor. Bu kınanın satışını yapan firmalar da para kazanma düşüncesinde olan paraya ihtiyacı olan insanlara önemli bir fırsat veriyor. [caption id="attachment_1120" align="alignleft" width="300"] kına deseni paketleme kına deseni paketleme[/caption] Kına deseni paketleme işi yapmak isteyenler hemen bu konu altına kendilerini tanıtan iletişim bilgilerini içeren mesajlar yazıyor, böylece işe talip olmuş oluyor. Siz de benim de çok acil paraya ihtiyacım var kredi kartlarını ödemekte zorlanıyorum ev kiramızı ödeyemiyoruz, arabamızın taksidi var, yaz geliyor tatile gideceğiz fazla para olsa fena olmaz, acilen para lazım diyorsanız işte size mükemmel bir fırsat, kına deseni paketleme işi sizlere verecek olan firma paket başına ortalama 2 lira ödemektedir. Bu para az gibi görünse de işin kolaylığını düşündüğünüz zaman ve evde boş oturmaktan daha iyi olduğu kanısına varacağınız zaman ve toplamda önemli bir miktar kazanacağınız da fena sayılmaz diye düşünüyoruz. Kına deseni paketleme işinden ne kadar kazanırım Evet bu işi yapmak istiyorsanız ne kadar para kazanabileceğinizi basit bir hesapla örneklendirelim. Kına deseni paketleme işi yaparak günde 20 lira kazanabilirsiniz. Eğer evde birkaç kişi varsa ve seri üretim şeklinde ekip çalışması yaparsanız elbette bu durum 50 lira kadar olabilir. O zaman günde 20 ile 50 lira arasında değişen bir para kazanma avantajınız olacaktır. Yani bin lira ile 1500 lira arasında bir ek gelir fırsatı da olacaktır. Kına deseni paketleme işi veren firmalar bu işi nasıl veriyor. Eğer sizde bu işi almak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit konu altına kendinizi tanıtan mesajlar yazmanız yeterlidir. Ancak bol açıklamalı yazarsanız yani nerede yaşadığınızı kaç kişi olduğumuzu ve eğitim durumunuzu ve ne kadar sürede teslim edebileceğinizi yazabilirsiniz. Sizlere evlere kına deseni paketleme işi veren firmalar iş teklifi yapabilir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çeyiz İşi

Özellikle evlilik çağına gelmiş kızları olan anneleri çeyiz hazırlama telaşı sarar. Genç bir de evlilik …

42 yorumlar

  1. Merhabalar ben çanakkale merkezde oturuyorum evimde kına deseni paketleme işini yapabilirim eşime destek olmak istiyorum gün boyu evde boş durmak oldukça sıkıcı bu işe ihtiyacımda var yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir