Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde Kek kalıbı paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde Kek kalıbı paketleme işi

Kek kurabiye kalıbı paketleme işi

Mutfakların vazgeçilmezlerinden biri de kek ve kurabiye kalıplarıdır. Hanımlar misafirleri için en güzel kekleri kurabiyeleri hazırlama telaşına girince firmalar da kek ve kurabiye kalıbı paketleme işi yapacak elemanlara ihtiyaç duymaya başladı. Farklı modellerde farklı tasarımlarda üretilen kurabiye kalıpları kek kalıpları güzelce ambalajlanması paketlenmesi için ihtiyaç olunan elemanların üretici firmalar tarafından arandığını bilmelisiniz. Bunun için ihtiyaç durumunda firma içerisinde boş zamanlarınızı değerlendirmek amacıyla part-time olarak çalışabilirsiniz. Eğer "ben part time değil evden kurabiye ve kek kalıbı paketlemek istiyorum" diyorsanız o zaman konu altına yapacağınız iş başvurusunda bu durumu belli etmenizde fayda var. Çünkü yoğun talep karşısında ihracatı karşılamak amacıyla paketlenmesi için üretilen farklı modellerdeki kurabiye kalıpları ya da kek kalıpları acilen paketlenip ambalajlanıp satışa hazır hale getirilmesi gerekmektedir.

Firmalar bu durumda ihtiyacın karşılanması için evden bu işi yapacak elemanlara da iş fırsatı vermektedir. Sizler de borcunuzun ödenmesi rahat bir yaşam sürmek kiranızı faturalarınızın karşılanması amacıyla evden ek iş yapabilirsiniz. Bu amaçla boş zamanlarınızı değerlendirme fırsatını en iyi şekilde paraya dönüştürebilirsiniz.

Evde Kurabiye kek kalıbı paketleme işi nasıl yapılır

Firmaların göndereceği farklı ebatlarda üretilmiş olan kurabiye ve kek kalıplarını belli bir sıraya göre dizmeniz gerekmektedir.

[caption id="attachment_1999" align="alignleft" width="300"]Evde Kurabiye kek kalıbı Evde Kurabiye kek kalıbı[/caption]

Kek ve kurabiye kalıbı paketlemek istiyorum

Bunun için yapmanız gereken üretici firmaların sizinle iletişime geçmesi için konu altına ön iş başvurusu yapmaktır. Bu sebeple evden mi part-time olarak iş yerinden mi çalışacağınızı belirten ve içinde mail adresinizin bulunduğu iş başvurusunu konu altına geliştirmeyi unutmayınız. Kek ve kurabiye kalıbı paketleme işi tam size göre.

Kek kalıbı paketleyerek ne kadar kazanabilirim

Yapacağınız işe göre kazanacağınız ücret ortaya çıkacaktır. Ortalama olarak ayda 1400 - 1500 lira civarında ek gelir sağlayıp ailenizin rahatlamasına fırsat verebilirsiniz. Bu işi küçümsemeyin herkes rahatça evden ya da iş yerinden ek iş yapma fırsatı yakalayabilir.

Bu işi tek başınıza yapabileceğiniz gibi ekip halinde de ister arkadaşlarınızla ister aile bireylerinizle yapma fırsatını bulunmaktadır. Bu durumu da konu altında belirtirseniz firmalar size buna göre iş teklifinde bulunacaktır. Kek ve kurabiye kalıbı paketleme işi isteyene para kazandırır.

Ayrıca Gözatın

Masa Örtüsü Yıkama İşi

Herkesin evinin çevresinde mutlaka lokanta vardır. Lokantalarda kullanılan masa örtüleri sürekli kirlenir ve yenilenmesi gerekir. …

65 yorumlar

  1. Tekirdağ süleymanpaşa da oturuyorum.evde kek kalıbı paketleyebilirim

  2. Mersn yenisehir de ikamet ediorm lutfen bana dilerseniz sewnrm ı ise çok ihtiyacım war

  3. İstanbul tuzla şifa mahallesinde oturuyom bu işi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

  4. İstanbul tuzla şifa mahallesinde oturuyom bu işi yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir