Ev / Evde ek işler / Ev hanımları için ek işler / Evde karanfil paketleme işi
Sponsor Reklam

Evde karanfil paketleme işi

Sizlere faydalı, sağlıklı kazançlı bir ek iş fırsatı olarak evde karanfil paketleme işi tanıtacağız. Bu işi yaparak sıkıntılarınızdan kurtulmak için ek gelir imkanı yakalamış olabilirsiniz. Karanfil sağlık açısından oldukça faydalı bitkilerden birisidir özellikle ağız kokusunu gidermek için herkes restoranlarda lokantalarda evlerde ağzına bir kaç tane atar ve oldukça faydasını görür.

Siz de bu işten farklı bir şekilde fayda sağlayacaksınız, hem para kazanacaksınız hem de insanların sağlığını kazanmasına katkı sağlayacaksınız. Çok eski çağlarda şifa niyetine kullanılan bu bitki ve A, D, E vitaminleri içermektedir. Ayrıca potasyum, kalsiyum, sodyum ve manganez deposu olduğu bilinmektedir. Diş ağrılarına iyi gelen Karanfil diş macunlarını içinde de kullanılmaktadır. Antioksidan özelliği sayesinde solunum yolları hastalıklarına, saç ve tırnak gelişimine katkı sağlamaktadır kusmalara bulantılara iyi gelen Karanfil, insanlar tarafından oldukça çok kullanılan faydalı bir bitkidir.

İşte bu faydalı bitki sizler paketleyerek kullanıma hazır hale getireceksiniz ve bundan da ailemize gelir sağlayacaksınız. Eğer böyle bir işi yapmak istiyorsanız uygun zamanınız varsa hemen konunun altına adınızı, soyadınızı, yaşadığımız şehri, evde çalışmak isteyen kişi sayısının ve mail adresinizi yazmanızı tavsiye ederiz. Evde karanfil paketleme işi veren firmalar sizinle buradan iletişime geçebilir. Böylece sizlere ailenize para kazandırarak ihtiyaçlarınızı rahatça giderebilirsiniz. Herkesin kolaylıkla yapabileceği bu ek iş fırsatını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

[caption id="attachment_1011" align="alignright" width="282"]karanfil karanfil[/caption]

Evde karanfil paketleme işi ücreti

Eğer bu işi yapmak isterseniz firmaların çuvalla size göndereceği karanfilleri istenilen miktarda paketlemeniz gerekecek. Böylece bunun karşılığında size belli miktarda ücret ödenecektir. Eğer 5000 paket yaparsanız 750 Türk lirası kazanacaksınız ve bunun katları şeklinde devam edecektir. Yani 10 bin paket yaptığınız zaman 1500 lira gelir sağlayacaksınız. Oldukça kolay, eğlenceli ve sağlıklı bir işe hiç kimsenin, Hayır diyeceğini düşünmüyoruz. Özellikle Türkiye şartlarında paraya ihtiyacı olan insanların bu işi yapmak için can attığını biliyoruz. O zaman fırsatı değerlendirmek için yapılması gereken çok basit. Hemen siz de iş başvurusu yapmak için alt tarafa iletişim bilgilerinizi yazın. Evde karanfil paketleme işi sizlerin de ailenize rahat bir nefes alma fırsatı verecektir. Aynı zamanda paketleme yaparken ağzınıza atacağınız 1-2 Karanfil ağız sağlığınızı da tedavisine yardımcı olacaktır. Hepinize bol kazançlı günler dileriz.

Ayrıca Gözatın

Anket Doldurma İşi

Üretici firmalar veya hizmet sektöründe çalışan firmalar sundukları ürünün halk tarafından nasıl görüldüğünü öğrenmek ister. …

473 yorumlar

  1. aydın merkez

  2. Ben Adapazarı merkezde oturuyorm karanfil paketleme işini yapmak istiyorum iki kişiyiz

  3. Izmir Balçovada yaşıyorum.Evde karanfil paketleme işi yapmak istiyorum.Eşim ve ben bu işi sürekli yapabiliriz.Ekip oluşturabiliriz.Lütfen hemen yanıt verin çünkü artık iş saatlerimi kendim belirlemek istiyorum.

  4. Evde karanfil paketleme işi yapmak istiyorum edremit akcay

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir