Ev / Evde ek işler / Emekliler için ek işler / Evde İplik Sarma İşi
Sponsor Reklam

Evde İplik Sarma İşi

Evde iplik sarma işinden para kazanmak

 Bu senenin en eğlenceli en çok kazandıran farklı ek işlerinden biri olarak evde iplik sarma işini önerebiliriz. Ev hanımlarının, emeklilerin boş zamanlarını değerlendirerek para kazanmalarına fırsat sunan iplik sarma işi herkese önemli miktarda getiri sağlayacaktır. Vatandaşların geçim sıkıntısı ile boğulduğu son zamanlarda bu işi yaparak önemli bir gelir elde edeceklerini düşünüyoruz. Evde iplik sarma işi yaparak para kazanma fırsatını değerlendirenlerin ailelerini geçimine önemli oranda faydalı olacağı bu işten herkesin faydalanmasını umuyoruz.

Evde iplik sarma işini kimler yapabilir

Evde iplik sarma işi 2016 yılında herkes tarafından ilgiyle merakla araştırılıp sorgulanmaktadır. Bu işi yapmak isteyenlerin evlere iplik sarma işi veren firmalarla anlaşması gerekir.

Evde iplik sarma işi nasıl yapılır?

 Eve ek iş veren firmalarla anlaşarak işi almalısınız. Size gerekli bütün malzemeler gönderilecektir, gönderilen malzemelerin nasıl yapılacağı firma tarafından size anlatılacak ve işi zamanında teslim etmeniz istenecektir. İşi süresi içerisinde bitirenlerin ayda 1500- 2000 lira civarında kişisel olarak gelir sağlayacaklarını söyleyebiliriz.

[caption id="attachment_1437" align="alignleft" width="300"]Evde İplik Sarma İşi Evde İplik Sarma İşi[/caption]

İplik sarma işine nasıl müracaat ederim?

Bu işi yapmak için evlere iplik sarma işi veren firmalarla anlaşmak zorundasınız. Bunun için de firmaların sizinle anlaşabilmesi için sitemizi aracı olarak kullanma fırsatımız bulunmaktadır. Çünkü firmalar konu altına iş yapmak isteyenlerin bıraktığı iletişim bilgileri aracılığıyla ulaşmaktadır. Siz de bu işi yapmak istiyorsanız konu altına kişisel bilgilerinizi yazın. Açıklayıcı tanıtım yazısı ve  e mail adresinizi yazarsanız sizlere evlere iplik sarma işi veren firmalar buradan ulaşır. Telefon numarası yazmanızı istemiyoruz çünkü telefon numarası dolandırıcılar tarafından kullanılmayan müsait oluyor kesinlikle önermiyoruz. Nerede yaşadığınız, adınızı, kaç kişi olduğumuzu, boş zaman dilimlerini kısaca özetleyerek yazarsanız firmalar size iş teklifinde bulunabilir.

Evde iplik sarma işinden ne kadar kazanırım?

Firmaların size göndereceği ipleri zamanında sararsanız ayda 1500 lira civarında ek gelir sağlayabilirsiniz. Bu durum doğal olarak sizin çalışma süreniz ile doğrudan orantılıdır. Eğer ailenizin acilen etkileri ihtiyacı varsa bu fırsatları değerlendirmek için siz de evde iplik sarma işini değerlendirmeniz gerekir.

Ayrıca Gözatın

Evde Çocuk Bakma İşi

Evde çocuk bakıcılığı yaparak para kazanmak yaygın olarak yapılan bir evde ek iş imkanıdır. Çalışan …

29 yorumlar

  1. bende ek gelir olarak.ve daha sonra bir depo tutup bu işi yapmak istiyorum

  2. Evde iplik sarma işini yapmak istiyorum .Gerekirse dağıtım da yapabilirim .

  3. sakaryada yaşıyorum evde iplik sarma işi bi arkadaşımla birlikte yapmak istiyoruz

  4. İplik sarma işiyle ilgileniyorum Bursa da eleman sıkıntısı yok evimin altı dükkan şuan boş gerekirse makinada alabilirim tam zamanlı çalışabiliriz.

  5. istanbul pendik

  6. BİZDE YAPMAK İSTİYORUZ İSTANBUL PENDİK

  7. Özürlü emeklisiyim 3 çocuk okutuyorum maaşıma katıda buluna bilecek ek iş arıyorum

  8. Ben evde iplik sarma işi.yapmak.istiyorum yerim müsait istanbul sultangazideyim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir