Sponsor Reklam

Evde İğne Oyası Yaparak Para Kazan

Günümüzde bir işte çalışmak, para kazanmak kadın, erkek, genç, yaşlı kesinlikle ayıp değil hatta bir gereklilik olarak görülmektedir. Son yıllarda zaten çalışmakta olan kadınlar, bunun yanında ek iş imkanları ile bütçelerine destek olmaktadır. Özellikle son yıllarda el işi bir sanat olarak görülmekte ve çok değer verilmektedir. Bu ek işlerinden birisi de iğne oyasıdır. İğne oyası bizim kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olup, nesilden nesile aktarılarak ve çok farklı modelleri bulunan bir el işi türüdür. Bu el işi türünden yapan kadınlar evde iğne oyası yaparak para kazanmaktadır. Yapılan iğne oyalarının en basitinden eş dost toplantılarında ortaya çıkararak reklamı yapılabilir. Yakınlarda bulunan bir tuhafiyeciye giderek iğne oyalarınızı satabilirsiniz. Diğer yandan teknolojinin beraberinde getirdiği nimetlerden faydalanarak sosyal medya üzerinde reklamınızı yaparak daha geniş bir kitleye satış yapabilirsiniz. Tüm bunların dışında firmalar ile çalışabilirsiniz. Firmalara bazı zamanlarda evde iğne oyası yaptırmak için ilanlarını yayınlar. Bu ilanlardan faydalanarak firmalar ile çalışabilir ve vaktinde ürün teslimi yaparak size olanları güveni arttırabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız siparişler artacak ve evde iğne oyası yaparak para kazanmaya devam edeceksiniz. Firmalara internet siteleri vasıtasıyla ulaşabilir ya da dilerseniz sitemizin altında yer alan yorumlar bölümüne adınızı, soyadınızı ve e-mail adresinizi bırakarak firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca Gözatın

Evde Oyuncak Montaj İşi

Oyuncak çocukların severek oynadığı ve hatta bazı zamanlarda bilinçsizce kırdığı bir tür eğlence aracıdır. Bu …

4 yorumlar

  1. Merhaba.
    Çok güzel bir açıklama yapmıssınız. Ben Marka geliştime uzmanıyım. Annem bu konuda çok iyi el işciliği yapmakta yıllar içerisinde neden olmasın diye düşündük. şimdi sizden gerçekten bu işi isteyen kitleler kimlerdir bize bununla ilgili bir bilgi verirseniz çok memnun kalırız.

    saygılarımla.

  2. İse ihtiyacim var igne oyasi yazma dantel havlu kenari ve beyaz tulbent yapabilirim elim cok guzeldir acil is ariyorum

  3. Ankara keçiörende ikamet ediyorum ev hanımıyım el işini çok.iyi yaparım elim hızlıdır dantel veya iğne oyası ikisini de yapabilirim dönüş yaparsanız çok sevinirim=)

  4. İşe ihtiyacım var iğne oyası biliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir